Cincoze DS-1101: ефективність сервісу з продажу квитків

Cincoze DS-1101: ефективність сервісу з продажу квитків

Вступ

Транспортні системи сучасних міст забезпечують безпечне та комфортне пересування для місцевих мешканців та туристів. Ефективність громадського транспорту дуже важлива, оскільки він може зменшити затори на дорогах та забруднення повітря, щоб міста могли досягти довгострокових цілей сталого розвитку.

Збільшення кількості населення підвищує потребу у покращенні громадського транспорту та гостру потребу у розробці розумної системи міського залізничного транспорту. Завдяки передовим інформаційно-комунікаційним та комп'ютерним технологіям автоматичні системи продажу квитків допомагають знизити навантаження на персонал кас метро та електричок. Така система повинна підтримувати безліч функцій, таких як обробка кількох варіантів оплати та захоплення зображень пасажирів, а також отримання операційної статистики, щоб допомогти операторам приймати точні та ефективні рішення в режимі реального часу.

Європейському системному інтегратору, що спеціалізується на системах автоматизації з продажу квитків, був потрібен промисловий комп'ютер для своїх автоматів, які цілий рік працюють на станціях метро. Оскільки якість техніки має вирішальне значення для надійної довгострокової роботи системи, вони вибрали для цієї програми міцний вбудований комп'ютер Cincoze DS-1101.

Вимоги клієнта

Підключення для кількох периферійних пристроїв

Автомати з продажу квитків – це повністю автоматизовані рішення, що дозволяють людям самостійно купувати квитки або поповнювати проїзні картки. Цей автомат повинен включати сенсорний екран, функції збору монет та банкнот, прокручування карт, введення пароля, видачі квитків, здачі та друку чеків. Вони можуть навіть мати функції захоплення зображення, перевірки грошей та моніторингу, тому потрібні такі входи/виходи, як відеопорти, USB, COM, DIO, LAN та PoE. Крім того, вони вимагають підключення до Інтернету для завантаження даних для оперативного аналізу в режимі реального часу, тому будь-який інтегрований промисловий комп'ютер повинен мати безліч портів вводу/виводу для виконання цих завдань.

Гнучке розширення входів/виходів

Вбудовані багатофункціональні слоти вводу/виводу підтримують безліч варіантів підключення. Проте інтегратор, як і раніше, волів використовувати слоти розширення PCIe для налаштування плат адаптера інтерфейсу або інших плат розширення відповідно до вимог конкретних периферійних пристроїв, необхідних для різних проектів та вимог замовника.

Стабільна робота системи

Тісний, герметичний автомат із продажу квитків працює безперервно протягом усього року і обмежений простір усередині нього є серйозним навантаженням для промислового комп'ютера. З цієї причини якість та міцність комп'ютера мають вирішальне значення для довгострокової стабільної роботи системи.

Чому Cincoze?

Асортимент входів/виходів

Вбудований комп'ютер Cincoze DS-1101 з процесором Intel Core підходить для різних високопродуктивних обчислювальних додатків. DS-1101 має багаті можливості вводу/виводу, в тому числі 2 порти GbE LAN, 8 портів USB, 2 порти COM (живлення через послідовний порт), 1 порт DVI-I, 2 порти DisplayPort, 1 порт PS/2, 1 вхід для мікрофона та 1 лінійний вихід. Крім того, 3 повнорозмірні слоти розширення Mini-PCIe забезпечують бездротовий зв'язок 4G і Wi-Fi, а також розширення вводу/виводу. DS-1101 підтримує ексклюзивні модулі Cincoze CMI та CFM, забезпечуючи додаткові розширення для портів GbE LAN, M12, COM, DIO, PoE та функцію живлення від запалювання.

Розширення до 2× PCIe

Серія DS-1100 має можливість встановлення до двох слотів розширення PCI/PCIe, при цьому DS-1101 та DS-1102 підтримують один і два слоти відповідно, що дозволяє розширити їх різними платами вводу/виводу, зв'язку, захоплення зображення та управління рухом. Унікальний фіксатор карт Cincоze може щільно фіксувати карти розширення, забезпечуючи надійну фіксацію в умовах підвищеної вібрації. Можливість розширення PCI/PCIe може задовольнити потреби різних промислових програм. DS-1100 пропонує варіант без слота для користувачів, яким не потрібне розширення PCI.

Міцна конструкція

DS-1101 — міцний безвентиляторний комп'ютер, що складається з високоякісних промислових компонентів. Він має широкий діапазон робочих температур (-40–70°C) та споживаної потужності постійного струму (9–48 В), високу стійкість до ударів/вібрацій (50G/5G), а також захист від перенапруги, навантаження по струму та електростатичного розряду. Унікальна теплова конструкція та додатковий комплект зовнішніх вентиляторів забезпечують чудове відведення тепла, що робить DS-1101 придатним для розгортання в суворих умовах та критично важливих додатках.

Для промислових обчислювальних додатків, що вимагають більшої обчислювальної потужності, пропонується серія DS-1300, яка підтримує потужніші процесори Intel Xeon і Core 10-го покоління та інші функції, такі як до двох наборів слотів розширення PCI/PCIe, запатентований регульований фіксатор карт, який надійно утримує карти розширення на місці та запобігає їх розхитування в умовах сильної вібрації. DS-1300 підходить для додатків промислової автоматизації та машинного зору.

ПопереднійСтворення надійних та ефективних автоматів з продажу квитків для метро Мексики
НаступнийДистанційний моніторинг холодильного обладнання