Advantech Ultra Compact IPC для контролю дефектів

Advantech Ultra Compact IPC для контролю дефектів

Опис проблеми

Протягом останніх років швидко росте попит на легку, тонку та дрібну продукцію для електроніки. В результаті на світовому ринку спостерігається нестача пасивних компонентів, це призводить до постійного підвищення цін. Виробники пасивних компанентів мають поліпшити як свою пропускну здатність, так і якість, щоб не відставати від ринку. В цьому середовищі надточне та високовиробниче обладнання для випробуваннь зовнішнього вигляду пасивних компонентів в основному монополізували японські корпорації. Китайські постачальники обладнання так само все ще відстають від своїх японських конкурентів. Продуктивність тестування обладнання для пасивних компонентів від світових лідерів може сягати 12000 штук щохвилини. З іншого боку, внутрішнє обладнання, як правило, забезпечує пропускну здатність нижче 3000. Як Китаю можна зламати цю монополію? Нові рішення від Advantech і партнерів допоможуть вам!

Системні вимоги

Продукти, які проходять перевірку машинами, в основному включають в себе спротив, ємність, індуктивність та деякі мікросхеми та світлодіоди. Машини в основному використовуються для перевірки зовнішнього вигляду компонентів. Тест складається з 1 - 6 аспектів, при цьоому основний упор робиться на перевірку пошкодженнь, подряпин, незаповнених кутів, ям, опуклостей та рубців. Продукти розподіляються на категорії: «якісні», «дефектні», «самовизначені» та «повторні» на основі результатів тесту. В залежності від вимог тестування може бути установлено від 1 до 12 промислових камер. Кожна камера працює з частотою дискретизації 50-200 кадрів та максимальною точністю до 3 мкм. Камера робить знімки, фотографуючи за швидкістю польоту. В основному використовується камера GigE Vision (інколи камера USB Vision). Камери розташовані під кутами вище та нижче оптичного скляного диска DD з моторним керуванням що обертається, відповідно, для виявлення дефектів різних типів на різних рівнях. На сьогоднішній час велика кількість відчизняного обладнання для тестування компонентів контролюється ПЛК з мінімальною пропускною здатністю нижче 500 штук на хвилину. Деяке обладнання керується платою управління рухом + IO з пропускною здатністю біля 2000 штук на хвилину. В цьому випадку клєнт вимагав, щоб новий блок досягав 10000 штук на хвилину. Пропускна здатність була близькою до продуктивності міжнородного обладнання (12000 штук / хв). Приблизні показники продуктивності, більш гнучкий локалізований сервіс та найкращі ціни допомогають забезпечити велику долю ринку.

Опис системи

4-вісьова плата управління рухом Advantech PCI-1274-12AE відома своєю точністю прискорення / сповільнення та обчислювальним ядром з м'яким рухом, який контролює положення двигуна DD. Крім того, він має засувку положення 12 каналів, яка може документувати точну інформацію про положення, що надається кодером в режимі реального часу, коли матеріали проходять через датчик, щоб запропонувати точні координати для справки при подальшій фотоз'йомці з камери та класифікації матеріалу. Крім цього, 12 каналів для порівняльних позицій та запуску порівняння, які можуть бути налаштовані у відповідності з фактичними потребами кожного клієнта, щоби задовольнити потребу у захопленні в польоті до 12 камер з високошвидкісним контролем порівняння в 4-х позиціях розділення. З іншого боку, PCIE-1674E включає від 1 до 4-х компонентів та призначений для розподільної здатності камери GigE Vision (для деяких моделей використовуються камери USB Vision). В той час як PCI-1756 має 32-канальний DI та 32-канальний DO для управління трикольоровим індикатором, кнопкою аварійної зупинку, електромагнітним клапаном, циліндром та іншими датчиками пристрою. Що стосується системи, ситема IPC-240 має 1 процесор PCIE * 16, 1 PCIE * 4, 2 PCI та I7-6700 з внутрішньою пам'ятю 16 ГБ, 128 ГБ SSD + жорсткий диск на 1T. Пропонуючи розширюваність, високу продуктивність та надійну якість, він виступає платформою управління логічними обчислюваннями для візуальної обробки та управління рухом для всієї системи замовника.

Чому Advantech?

В цьому випадку прискорення та сповільнення у поєднанні з обчисленнямиз використанням м'яких рухів, зробили можливим точне управління становищем. Наряду з конструкціями DSP та FPGA тепер стало простіше налаштовувати визначені функції. В новому блоці стало більше камер, а становище ділення можна було контролювати. Адаптовані функції задовільняли цілий ряд вимог клієнтів: завдяки своїй карті управління рухом PCI-1274 Advantech відповідала специфічним задачам замовника до обладнання для тестування пасивних компонентів. Чьотирьохпортова інтерфейсна карта GigE Vision PoE PCIE-1674E з серверною продуктивністю INTEL I350 дозволила багатоканальній камері GigE Vision виконувати високошвидкісну з'йомку зображеннь з виділенни портом 1,0 Гбіт / с, в той час як пряме живлення через Ethernet уменьшает проводку для замовника. IPC-610 має майбільші продажі серед усіх IPC в світі, завдяки своїй репутації стабільної, безпечної та надійної роботи. З точки зору алгоритму управління рухом та досвіду застосування, система підтримується потужними командами з випробовуваннь та розробок, а також надається професійна технічна підтримка, щоб допомогти клієнту з попередньою функціональною оцінкою.

ПопереднійБачити - значить вірити: прості рішення для візуалізації процесів
НаступнийМоніторинг стану машини