Рішення Advantech для автомобільної виробничої лінії

Технологія WebAccess /CNC підвищує ефективність виробничої лінії завдяки безперервному збору і візуалізації даних.

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Промислова автоматизація

Рішення Advantech для автомобільної виробничої лінії

Виробничі лінії виробників автомобільних брендів вимагають високої точності і узгодженості. Терміни мають вирішальне значення для максимізації їх продуктивності, а підтримка контролю якості залежить від складної ланцюжка роботів, датчиків та інших інструментів, які працюють без збоїв.

Один виробник запчастин в Японії недавно зіткнувся з конкретною проблемою, що перешкоджає координації їх виробничих ліній; а саме неможливість ефективно збирати і візуалізувати дані зі своїх верстатів з FANUC CNC. Компанія потребувала коштів для простого збору та відображення даних про фактичне споживання енергії та повітря, а також про знос шліфувальних кругів, які повинні були використовуватися для машинного аналізу. Однак внутрішніми операціями виробника і ІТ-інженерам не вистачило часу і знань для розробки ефективної стратегії.

WebAccess / CNC: рішення для безшовної інтеграції

Advantech WebAccess / CNC - це програмне рішення для створення мереж верстатів з CNC. У випадку цього  виробника запчастин WebAccess / CNC дозволив інтегрувати всі рішення по збору даних від виробника в єдиний пакет. WebAccess / CNC надає основні можливості моніторингу пристроїв CNC і пристроїв введення-виведення, а також підтримує безліч протоколів, які дозволяють підключати звичайні промислові пристрої і PLC.

Advantech надала комплексне рішення, що включає WebAccess / CNC, високопродуктивний комп'ютер автоматизації UNO-2483G, некерований комутатор Ethernet EKI-5528I 8FE, модулі вводу / виводу серії ADAM-4000 і промисловий монітор FPM-7151W. Таким чином, було надано повний пакет, який дозволив виробнику здійснювати управління інформацією в реальному часі і візуалізацію стану з будь-якого зі своїх верстатів з FANUC CNC, зчитувачів QR-кодів і пов'язаних датчиків. Це призвело до більш впорядкованого і розширеного управління процесом.

Максимальна ефективність і покращена видимість приладової панелі

WebAccess / CNC від Advantech також дозволив виробнику значно заощадити час на розробку. Якщо узагальнити, програмна платформа дозволяє в режимі реального часу контролювати стан з'єднання, режим роботи, стан тривоги, доступність і час циклу обладнання будь-яких підключених верстатів з CNC. Більш конкретним прикладом є потреба виробника в даних про знос шліфувального круга; WebAccess / CNC досяг цього завдяки моніторингу навантаження шпинделя в режимі реального часу, що полегшило швидкий аналіз зносу інструменту та зробило процес виявлення будь-яких ушкоджень більш ефективним.

Ще одна особливість, яка служить для максимальної ефективності CNC, - це функція сигналізації системи, яка забезпечує конкретні сигнали тривоги з записів CNC; це може послужити вирішальним орієнтиром для технічного обслуговування машини, допомагаючи штатним інженерам і лінійним працівникам виробника передбачити потенційні проблеми до їх виникнення, тим самим запобігаючи непотрібні простої машини під час ремонту. Також, допомагаючи досягти цієї мети, інтерфейс конфігурації обслуговування надає основні функції профілактичного обслуговування та контактну інформацію виробника в разі, якщо потрібно будь-яка допомога.

Чітка візуалізація даних не обмежується одним командним центром або монітором; панель моніторингу Advantech WebAccess / CNC доступна для окремих працівників виробничої лінії, що ще більше сприяє підвищенню продуктивності. Наприклад, планшети та інші мобільні пристрої можуть бути налаштовані на доступ до панелі моніторингу, що дозволяє здійснювати віддалений моніторинг і настройку стану виробництва.

Прості рішення складних проблем

Таким чином, виробничі лінії включають в себе взаємодії між складними машинами і технологіями; хоча такі системи обов'язково є складними, рішення проблем, пов'язаних з виробничими лініями, не повинні бути такими ж. Надаючи виробнику повністю інтегрований програмно-апаратний пакет, Advantech швидко вирішує проблеми збору та візуалізації даних, підвищуючи їх продуктивність за рахунок спрощення їх машинобудування і технічного обслуговування.

 

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

15-ти канальний модуль дискретного вводу/виводу (7 + 8 біт) Advantech ADAM-4050 з послідовним інтерфейсом RS485

Дискретний модуль ADAM-4050

15-ти канальний модуль дискретного вводу/виводу (7 + 8 біт) Advantech ADAM-4050 з послідовним інтерфейсом RS485

RS-485 Модуль вводу/виводу Advantech ADAM-4051 на 16 ізольованих цифрових входів

Модуль ЦВВ ADAM-4051

16-ти канальний модуль дискретного вводу з гальванічною розв’язкою Advantech ADAM-4051 з інтерфейсом RS-485

2-канальний модуль лічильників/частотомерів Advantech ADAM-4080 з послідовним інтерфейсом RS485

Mодуль лічильників ADAM-4080

2-канальний модуль лічильників/частотомерів Advantech ADAM-4080 з послідовним інтерфейсом RS485

4-х канальний релейний (2 типи А і 2 типи С) модуль Advantech ADAM-4060 з послідовним інтерфейсом RS485

Релейний модуль ADAM-4060

4-х канальний релейний (2 типи А і 2 типи С) модуль Advantech ADAM-4060 з послідовним інтерфейсом RS485

ПО WebAccess/CNC компанії Advantech — основне програмне рішення для верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК).

Програмне забезпечення WebAccess/CNC

ПО Advantech WebAccess/CNC — основне програмне рішення для верстатів з ЧПУ

Промисловий широкоекранний сенсорний монітор 15.6" Advantech FPM-7151W з IP66 захистом передній панелі

IP66 монітор 15.6" FPM-7151W

Промисловий 15.6" 16:9 монітор Advantech FPM-7151W з 7H склом, захистом IP66 і multi-touch сенсорним екраном

Промисловий комп’ютер Advantech UNO-2483G на Intel® Core ™ 4-го покоління з технологією iDoor і робочим діапазоном -40°~70° C

Комп’ютер UNO-2483G

Промисловий комп’ютер Advantech UNO-2483G на Core ™ 4-го покоління з 4 ГБ ОЗУ, iDoor і роботою від -40 ° C до 70 ° C