Фабрика печива оснащена Штучним Інтелектом

Фабрика печива оснащена Штучним Інтелектом

Вступ

Чи може Штучний Інтелект (ШІ) готувати їжу для щоденного вживання?

Ви будете здивовані, але ШІ вже готує їжу на спеціалізованих розумних фабриках.

Одна з таких фабрик, що виготовляє печиво, використовує ШІ щоб упевнитись що кожна одиниця печива ідеально пропечена перед пакуванням та відправкою, а покупці отримають високоякісний продукт.

Щоб підтримувати ідеальну випічку, необхідна стабільна температура в духовці 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І це доволі складане завдання, особливо коли мова йде про періодичну випічку різноманітних типів печива. Зараз на фабриці проводиться візуальний огляд під час якого робітники перевіряють рівень випічки та регулюють температуру духовки в залежності від своїх навичок та досвіду. Однак досвід працівників не завжди на 100% узгоджений, а кожна людина має власну суб'єктивну думку.

ШІ поводиться беземоційно - робот об'єктивно перевіряє кожне печиво і автоматично регулює температуру в духовці.

Постійне збільшення масштабів виробництва означає, що фабрика більше не може покладатись на людський інтелект. Але за допомогою ШІ виробництво оптимізується та, на основі досліджень ринку та клієнтів, може розробляти нові типи продуктів. Наприклад, швидко опанувати нову більш здорову лінійку продуктів, а ШІ може легко масштабувати об'єм виробництва для задоволення попиту.

Системні вимоги

Щоб створити якісну систему контролю на основі ШІ, моделі ШІ мають бути підготовлені до початку розгортання. Учбовий сервер моделей Штучного Інтелекту був налаштований на захоплення відео та збір наборів відеоданих з виробничих ліній. Тим часом моделі ШІ генерувались на основі ретельно розроблених нейронних мереж, а тренувальні сервери ШІ використовували обчислювальну потужність GPU та CPU для керування усіма пограничними системами ШІ. Ці моделі ШІ були розгорнуті в системах виводу інформації за допомогою програмного забезпечення для управління моделями на учбовому сервері, навчання на місці було необхідне для підвищення точності на реальній виробничій лінії.

Системи ШІ на виробничій лінії мали бути безвентиляторними, щоб протистояти шкідливому впливу борошна та пилу з навколишнього середовища. Невеликий форм-фактор був ще однією особливістю, яка була необхідна для інтеграції нової системи ШІ з існуючим застарілим обладнанням. Розгортання ШІ було критично важливим, бо лінії з виробництва печива мали працювати на повній швидкості і їх не можна буде зупиняти під час перевірки.

Система пограничного Штучного Інтелекту вимагала багатьох інтерфейсів вводу/виводу для захоплення відео/зображень з камер та передачі метаданих в центральне управління.

Опис системи

Щоб зібрати такий обсяг даних та навчити різні моделі Штучного Інтелекту, фабрика інтегрувала сервер Advantech HPC-7000 з серверною платою ASMB-815I та встановила графічну карту RTX, щоб створити потужний навчальний сервер. Він може збирати дані з пограничних систем, виконувати попередню обробку зображень перед маркуванням наборів даних та генерувати моделі Штучного Інтелекту для виробничої лінії. Після отримання нових даних система може швидко переналаштувати моделі для підвищення точності.

Для забезпечення стабільного процесу випічки в систему логічного виводу Advantech MIC-720AI було вбудовано безліч моделей Штучного Інтелекту, які в режимі реального часу перевіряли якість випічки всього печива. Ця погранична система також здатна захоплювати дані відео / зображення з камер, що охоплюють всю область, і автоматично перевіряти якість випічки та сортувати його за категоріями "якісне" та "не якісне" . Печива категорії "не якісне" були відмічені та відображаються на моніторі до уваги інспекторів. Температуру духової шафи регулюють в міру необхідності. Зображення продуктів "не якісне" та дані журналу також були записані та відправлені в систему управління для оцінювання. Завдяки сучасній системі Штучного Інтелекту фабрика тепер має набагато більшу ефективність й стабільніше виробництво високоякісного печива.

Ключові особливості

  • Повний спектр продуктів: від навчальних серверів для обчислювальної техніки до компактних периферійних систем Штучного Інтелекту
  • IPC для високопродуктивних обчислень легко налаштовується за для досягнення балансу між обчисленнями ШІ та зберігання даних.
  • Промислова безвентиляторна периферійна система Штучного Інтелекту підвищила ефективність, якість та стабільність продукції

Чому Advantech?

Щоб задовольнити широкий спектр вимог до периферійних обчислень на базі Штучного Інтелекту у різноманітних середовищах, Advantech надає комплексне рішення та пропонує повний спектр граничних серверів та систем виводу, які об'єднуються для виконання рішень виводу на основі Штучного Інтелекту. Традиційні галузі зазвичай досягають переламного моменту, перш ніж зробити стрибок в бік ШІ. В пропозиції Advantech використовуються потужні технології Штучного Інтелекту для підтримки бізнес-цілей клієнтів. Це ШІ-рішення для фабрики печива - наочний приклад того, як виробники продуктів харчування можуть зробити цей стрибок в галузь ШІ.

Ключові продукти

MIC-720AI

Система ШІ на базі NVIDIA® Jetson™ Tegra X2 256 ядер CUDA

HPC-7000

Корпус Server Tower для материнських плат EATX / ATX / MicroATX

ASMB-815I

Масштабована серверна плата Intel® Xeon® ATX з 6 модулями DDR4, 5 PCIe x8 чи 2 PCIe x16 та 1 PCIe x8, 8 SATA3, 6 USB3.0, Dual 10GbE, IPMI, LGA 3647-P0

ПопереднійБджільництво та Штучний інтелект
НаступнийСистема аналізу зображень у виробництві