Штучний інтелект на варті безпеки

Штучний інтелект на варті безпеки

У більшості користувачів систем відеоспостереження встановлені звичайні камери. Вони записують всі дії і забезпечують хронологічність відеозапису, але не можуть забезпечувати аналіз в реальному часі. Тому вам буде потрібно встановити додаткову систему безпеки до камер для кращого захисту ваших активів за допомогою точних тригерів подій і повідомлень в реальному часі. Інша проблема полягає в тому, що стандартні системи безпеки можуть помилково запускати спрацьовування сигналізації, викликані рухами тварин в нічний час. Також можуть бути проблеми з якістю датчиків, що мають працювати 24/7/365 за будь-яких температур та умов.

А що якби ви могли використовувати звичайні камери в режимі реального часу для отримання попереджень і повідомлень про події з відміткою часу та фото? Що, якби система могла визначати, чи була це реальна загроза або помилкова тривога і робити запис для доказу?

Використовуючи штучний інтелект (ШІ), потокове відео з звичайних камер можна аналізувати в реальному часі і використовувати для прийняття важливих рішень щодо забезпечення безпеки. Вони можуть визначати, чи є події, що відбуваються істинним вторгненням або просто помилковими тривогами, і можуть миттєво відправляти повідомлення прямо на ваш мобільний телефон з записаним відео та зображеннями. Найкраще те, що немає додаткових витрат на систему безпеки, дорогу установку датчиків і обслуговування, це ідеальне рішення для використання ваших встановлених камер безпеки, щоб зберегти вашу сім'ю та майно в безпеці.

Системні вимоги

Цей проект був створений у відповідь на запит ринку - використовувати просте, стандартне, недороге обладнання для спостереження в інтелектуальній системі безпеки, яка працює зі спеціальним програмним забезпеченням ШІ.

Замовник цього проекту шукав способи підвищити особисту безпеку, в той же час надаючи кінцевим користувачам високонадійну і недорогу систему відеоспостереження, яка зводила до мінімуму помилкові спрацьовування і, що особливо важливо, відправляла попередження в режимі реального часу при виникненні будь-яких серйозних подій.

Опис системи

Система безпеки складалася з чотирьох рівнів.

Перший рівень був представлений IP-камерами споживчого рівня.

Чотири камери передають відео на другий рівень, де програмне забезпечення клієнта, що працює на Advantech MIC-710AI, обробляє кадри в реальному часі і виконує візуальне розпізнавання підозрілих цілей.

Якщо ініціюються будь-які події, третій рівень негайно отримує всі необхідні дані для складання попередження користувача.

Потім попередження доставляється користувачеві через мобільний додаток, яке є четвертим рівнем.

Реалізація проекта

Пристрої перших двох рівнів працюють в одній мережі. Аналітичне програмне забезпечення отримує потоки по протоколу реального часу (RTSP) від камер і використовує можливості Advantech MIC-710AI з NVIDIA Jetson Nano для виявлення підозрілих подій за допомогою глибокої обробки нейронної мережі. Був розроблений складний високоінтелектуальний програмний конвеєр для використання багатьох прискорених технологій від NVIDIA, що дозволило надійно обробляти чотири потоки камер в режимі реального часу одночасно.

Хмарна частина системи забезпечила засоби для зберігання і обробки всіх повідомлень, відправлених камерами. На цьому рівні також є веб-сайт, що дозволяє клієнтам додавати користувачів в систему, налаштовувати камери і вибирати будь-яку камеру для сканування області інтересу (ROI) крупним планом. Четвертий рівень, на додаток до своєї основної функціональності, дозволяє точно налаштувати умови видачі повідомлень для кожної камери (виявлення руху, розпізнавання осіб, світлочутливість, розклад подій і т.д.).

Чому Advantech

Advantech надала замовнику повний пакет продуктів, що включає всі елементи, необхідні для створення модернізованої системи. Тому замовник міг зосередитися на розробці програмного забезпечення, перекладаючи на Advantech турботу з виробництва та інтеграції обладнання.

Для клієнта це означало економію витрат, гарантію якості і потужну післяпродажну технічну і сервісну підтримку.

Вибір Advantech для цього проекту мав кілька переваг:

  • Відповідність міжнародним стандартам.
  • Надійність систем і ефективність, перевірена на практиці
  • Сертифікована продукція, стабільне виробництво і поставки
  • Гарантія та післяпродажна підтримка клієнтів.

ПопереднійСистема ШІ автоматично розпізнає пішоходів та транспортні засоби
НаступнийАдаптивна система управління дорожніми сигналами