Система управління зарядної станції електромобілів

Система управління зарядної станції електромобілів

Електромобілі - головний драйвер світового авторинку. За експертними оцінками, до 2020 року кількість електромобілів на дорогах перевищить 24 млн машин. Електрокари займуть близько 10% світового авторинку, а щорічні продажі складуть 7 млн ​​машин. Поки за підсумками 2014 року у світі було продано близько 320 тис. електромобілів, але ринок стрімко зростає.

Основний бар'єр розвитку індустрії — відсутність інфраструктури публічно доступною мережі електро-заправок по всій країні. А без такої мережі масовий ринок створити неможливо.

Більшість зарядних станцій, що знаходяться на вуличних майданчиках, є власністю електропостачальних компаній або розташованих поблизу торгових центрів і керуються приватними компаніями.

Ці зарядні станції забезпечують (підтримують) один або кілька видів використовуваних роз'ємів (розеток і виделок) та режимів зарядки.

Електричне обладнання для обслуговування транспортних засобів (EVSE) - це будь-який пристрій, яке подає до вашого автомобіля живлення змінного струму. У разі використання зарядної станції змінного струму застосовується бортовий зарядний пристрій електромобіля, який перетворює змінний струм зарядної станції в постійний, яким і заряджається тягова батарея.

При побудові мережі електрозаправок необхідно мати можливість дистанційно діагностувати станцію, знімати показники, контролювати процес оплати. Основою такої системи повинен бути промисловий комп'ютер, що функціонує в широкому діапазоні температур і працює у зв'язці з модулем збору даних.

Що б виграти тендер на розгортанні публічної мережі електрозаправок в Португалії системний інтегратор компанія F. Fonseca вибрала обладнання компанії Advantech має найкраще співвідношення ціна якість.

Мозком системи є промисловий компактний комп'ютер UNO-2362G і автономний модуль збору даних серії ADAM.

UNO-2362G - вбудований безвентиляторний комп'ютер з низьким енергоспоживанням і можливістю підключення великої кількості різних пристроїв побудований на процесорі AMD (R) Dual Core T40E 1.0GHz. У моделі UNO-2362G реалізована технологія Advantech iDoor, яка надає користувачам гнучкість конфігурації різних систем вводу/виводу в залежності від вимог додатків. Стандартний слот на корпусі ПК і широкий набір плат розширення на шині mini-PCIe дозволяють підключати до системи польові шини, модулі бездротового зв'язку, модулі аналогового і цифрового вводу-виводу даних. Разом з модулями збору даних серії ADAM вони використовуються для підключення до дисплеїв, обробки платіжних карт і передачі інформації з пристроїв EVSA в центральний диспетчерський центр.

ПопереднійІнтелектуальні системи прокату велосипедів в системі міського транспорту
НаступнийМоніторинг обладнання котельної