Система управління зарядної станції електромобілів

Електричне обладнання для обслуговування транспортних засобів

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Навколишнє середовище та інфраструктура

Система управління зарядної станції електромобілів

Електромобілі - головний драйвер світового авторинку. За експертними оцінками, до 2020 року кількість електромобілів на дорогах перевищить 24 млн машин. Електрокари займуть близько 10% світового авторинку, а щорічні продажі складуть 7 млн ​​машин. Поки за підсумками 2014 року у світі було продано близько 320 тис. електромобілів, але ринок стрімко зростає.

Основний бар'єр розвитку індустрії — відсутність інфраструктури публічно доступною мережі електро-заправок по всій країні. А без такої мережі масовий ринок створити неможливо.

Більшість зарядних станцій, що знаходяться на вуличних майданчиках, є власністю електропостачальних компаній або розташованих поблизу торгових центрів і керуються приватними компаніями.

Ці зарядні станції забезпечують (підтримують) один або кілька видів використовуваних роз'ємів (розеток і виделок) та режимів зарядки.

Електричне обладнання для обслуговування транспортних засобів (EVSE) - це будь-який пристрій, яке подає до вашого автомобіля живлення змінного струму. У разі використання зарядної станції змінного струму застосовується бортовий зарядний пристрій електромобіля, який перетворює змінний струм зарядної станції в постійний, яким і заряджається тягова батарея.

При побудові мережі електрозаправок необхідно мати можливість дистанційно діагностувати станцію, знімати показники, контролювати процес оплати. Основою такої системи повинен бути промисловий комп'ютер, що функціонує в широкому діапазоні температур і працює у зв'язці з модулем збору даних.

Що б виграти тендер на розгортанні публічної мережі електрозаправок в Португалії системний інтегратор компанія F. Fonseca вибрала обладнання компанії Advantech має найкраще співвідношення ціна якість.

Мозком системи є промисловий компактний комп'ютер UNO-2362G і автономний модуль збору даних серії ADAM.

UNO-2362G - вбудований безвентиляторний комп'ютер з низьким енергоспоживанням і можливістю підключення великої кількості різних пристроїв побудований на процесорі AMD (R) Dual Core T40E 1.0GHz. У моделі UNO-2362G реалізована технологія Advantech iDoor, яка надає користувачам гнучкість конфігурації різних систем вводу/виводу в залежності від вимог додатків. Стандартний слот на корпусі ПК і широкий набір плат розширення на шині mini-PCIe дозволяють підключати до системи польові шини, модулі бездротового зв'язку, модулі аналогового і цифрового вводу-виводу даних. Разом з модулями збору даних серії ADAM вони використовуються для підключення до дисплеїв, обробки платіжних карт і передачі інформації з пристроїв EVSA в центральний диспетчерський центр.

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

RS-485 Модуль введення / виведення Advantech ADAM-4051 на 16 ізольованих цифрових входів

Модуль ЦВВ ADAM-4051

16-ти канальний модуль дискретного вводу з гальванічною розв’язкою Advantech ADAM-4051 з інтерфейсом RS-485

4-х канальний модуль віддаленого аналогового виведення сигналів Advantech ADAM-4024 з послідовним інтерфейсом RS-485 і 4-х бітовим цифровим входом

Модуль ЦАП ADAM-4024

4-х канальний модуль віддаленого аналогового виведення Advantech ADAM-4024 з RS-485 і 4-х бітовим цифровим входом

8-ми канальний модуль аналогового введення Advantech ADAM-4017 з інтерфейсом RS-485 і Modbus / RTU

Модуль АЦП ADAM-4017

8-ми канальний диференційний модуль аналогового введення з 16 біт АЦП Advantech ADAM-4017 з RS-485 і Modbus / RTU

EtherNet/IP модуль: ADAM-6100EI та PROFINET модуль: ADAM-6100PN,  з аналоговим, цифровим входом/вихідом

EtherNet/IP та PROFINET модулі ADAM-6100

EtherNet/IP модуль: ADAM-6100EI та PROFINET модуль: ADAM-6100PN, з аналоговим, цифровим входом/вихідом

Багатофункціональні модулі вводу / виводу Ethernet Advantech ADAM-6022 та ADAM-6024 з підтримкою  MQTT, SNMP, MODBUS / TCP, P2P та GCL Легка інтеграція завдяки новітнім технологіям, дозволяє легко контролювати  стан обладнання віддалено

Багатофункціональні модулі ADAM-6000

Багатофункціональні модулі вводу / виводу Ethernet Advantech ADAM-6022 та ADAM-6024 з підтримкою MQTT, SNMP, MODBUS / TCP, P2P та GCL

Вбудовуваний промисловий комп’ютер Advantech UNO-2362G на AMD T40E з 2ГБ ОЗУ і змінними модулями iDoor

Комп’ютер UNO-2362G

Компактний промисловий комп’ютер Advantech UNO-2362G на AMD T40E з 2ГБ ОЗУ і модулями вводу/виводу iDoor

Модулі вводу-виводу аналогових і цифрових сигналів Advantech ADAM-5000

Модулі вводу-виводу ADAM-5000

Модулі введення-виведення сигналів Advantech ADAM-5000 для встановлення в програмовані контролери ADAM-5500