Інтелектуальні системи прокату велосипедів в системі міського транспорту

Інтелектуальні системи прокату велосипедів в системі міського транспорту

Очікується, що до 2050 року понад 70% населення світу проживатиме в містах. З метою підвищення енергоефективності та скорочення викидів вуглецю, уряди все частіше будують інтелектуальні системи прокату велосипедів і заохочують громадськість до використання екологічно чистих велосипедів для коротких поїздок. Подорожуючи по великих містах протягом останніх кількох років, ви, можливо, помітили стоянки велосипедів на тротуарах, доступні для громадського користування. Сьогодні в більш ніж 500 містах в 49 країнах світу впроваджуються передові програми спільного використання велосипедів із загальним парком понад 500 000 велосипедів.

Завдання

Замовник шукав інтегроване рішення, оскільки інтелектуальні системи прокату велосипедів працюють цілодобово просто неба і система має бути міцною, потужною, точною та довготривалою. Важливим аспектом також є неконтрольованість експлуатації, що також додає додаткових проблем як з точки зору охорони навколишнього середовища, так і з точки зору експлуатаційної придатності.

Рішення

Для цієї системи Advantech об'єднав IDK-2110, 10,4 "1200, рідкокристалічний дисплей (LCD) з високою яскравістю і з міцною сенсорною панеллю проекційно-ємнісного сенсорного екрану (PCAP) і широко-температурним комп'ютером на одній платі MIO-2263, здатним витримувати екстремальні зовнішні умови. Крім того, було надано інтерфейс самообслуговування для реєстрації та оформлення замовлення велосипедів. РК-комплект забезпечує гнучкість інтеграції, дозволяючи клієнтам більше зосередитися на конструкції системи.
Інтелектуальні системи прокату велосипедів в системі міського транспорту - ефективне транспортування зі зменшенням викидів вуглецю і забруднюючих речовин


Зручний інтерфейс, що дозволяє читати при сонячному світлі.

Для забезпечення розбірливості тексту при прямому сонячному світлі в системі встановлений РК-комплект IDK-2110 10,4 дюйма 1200 з високою яскравістю. Широкий діапазон робочих температур від -20 до 70 ° C і низька споживана потужність всього 7,1 Вт роблять його ідеальним для будь-якого середовища. Крім того, IDK-2110 також оснащений візуально пов'язаним, налаштованим, проекційно-ємнісним сенсорним широким екраном. Попри тривалий вплив навколишнього середовища, сенсорна панель залишається дуже помітною і зручною для навігації. Надійний сенсорний датчик проекционно-ємнісної сенсорної панелі (PCAP) був спеціально вибраний завдяки його надійності в зовнішніх умовах, де постійний вплив елементів може перешкодити нормальній роботі.

Висока надійність і ефективність роботи.

Щоб забезпечити цілодобову роботу, інтелектуальна система прокату велосипедів повинна містити надійне і довговічне устаткування. Пропонуючи користувачам найкомпактніший одноплатний комп'ютер Pico-ITX у світі з широким діапазоном температур, MIO-2263 від Advantech є інтелектуальне рішення з низьким енергоспоживанням для локацій без джерела живлення. Дане рішення підтримує поєднання архітектури одноплатного комп'ютера і сенсорного дисплея, і може отримувати живлення від сонячної енергії. Весь блок забезпечує ідеальний для користувача інтерфейс і ефективну систему управління блокуванням велосипеда. Включення датчика зовнішнього освітлення і наближення гарантує потрібну яскравість підсвічування за відповідних умов навколишнього середовища. З датчиком наближення пристрій активується тільки тоді, коли користувач взаємодіє з інтерфейсом, тим самим знижуючи споживання енергії. MIO-2263 підключається до IDK-2110 через сумісні кабелі LVDS і підсвічування. Завдяки цій високоефективній системі і інтегрованому індикаційному рішенню Advantech надає системним інтеграторам надійну і міцну основу для майбутнього розвитку.

ПопереднійІнтелектуальна система управління водопостачанням і моніторингу
НаступнийСистема управління зарядної станції електромобілів