Система

Система "все-в-одному" UTC-520 IP65 від Advantech підвищує ефективність обладнання з переробки відходів

Вступ

В умовах сучасної глобалізації потоки відходів на переробних підприємствах, стають все більш змішаними, різноманітними, а також мають різні елементи такі як побутовий пластик, скло та метал хімічних, біомедичних, електронних і інших потенційно небезпечних залишків. Ця неоднорідна сировина, в свою чергу, стає складнішою для управління та сортування, що робить можливість відстеження та збору даних про відходи що надходять, ще більш важливою для максимізації ефективності та прибутковості підприємства. В той самий час, підприємства що працюють з відходами, знаходяться в достатньо суворих умовах навколишнього середовища, які потребують довговічних та надійних терміналів управління для оптимальної працездатності.

Під час розгортання в якості терміналів управління об'єктами утилізації, міцні сенсорні комп'ютери Advantech "все-в-одному" UTC-520 IP65 можуть швидко підвищити автоматизацію об'єкта та покращити ефективність роботи. Маючи рейтинг захисту IP65, ці комп'ютери також можуть використовуватися в якості інтерактивної цифрової панелі, що підтримує більш оптимізовані та розширені можливості роботи на об'єктах. Комп'ютери від Advantech легко інтегруються з інфраструктурою підприємств утилізації, системами управління та широким спектром різноманітних периферійних пристроїв. Вони також забезпечують інтелектуальне управління операціями, полегшуючи швидку переробку відходів, підвищуючи ефективність та якісну візуалізацію процесів з функціональністю, орієнтованою на додатки.

Рішення

Термінали вхідних матеріалів для точної та швидкої переробки відходів.

Встановлений в приймальній зоні заводу з переробки чи іншому об'єкті з утилізації відходів, UTC-520 IP65 дозволяє ефективно перевіряти, сортувати та направляти всі відходи що поступають. 21,5-дюймовий панельний термінал забезпечує чітке відображення інформації в режимі реального часу для безперебійного керування навіть дуже різнорідними потоками сировини. Крім того, пропонуючи відображення стану кожної стадії обробки, система що використовує UTC-520 IP65, може здійснювати активний моніторинг та усунення будь-яких помилок обробки для підвищення ефективності роботи. Сенсорний екран UTC-520 IP65, сумісний з роботою в рукавичках і це дозволяє робітникам не знімати рукавичок, що робить роботу терміналів ще більш простою. Більш того, UTC-520 IP65 можна інтегрувати з додатковими модулями камери, датчиками освітлення та навіть водонепроникним приймачем Wi-Fi з бездротовим з'єднанням, щоб забезпечити надійну обробку та управління сировиною що поступає на утилізацію, замовлення клієнтів і статус обслуговування.

Інтерактивний інструмент для ефективної комунікації

ПК «все-в-одному» UTC-520 IP65 також можна використовувати в якості інтерактивного цифрового табло для візуалізації метрик та інформації про критичні операції по всьому об'єкту. Надаючи чітке відображення графіків та діаграм для візуалізації і порівняння, цифрові табло дозволяють робітникам легко розуміти складні статистичні дані, в тому числі дані інвентаризації в реальному часі, а також отримувати відповідні інструкції, інформацію про безпеку та оголошення. В той самий час широкоекранний монітор UTC-520 IP65 з діагоналлю 21,5 дюйма та співвідношенням сторін 16:9 підтримує як горизонтальну, так і вертикальну орієнтацію екрану для підвищення гнучкості установки в різноманітних умовах.

Потужний та надійний панельний ПК з повним захистом IP65

Спеціально розроблений для забезпечення високої продуктивності навіть в досить суворих промислових умовах, корозійностійкий корпус з нержавіючої сталі UTC-520 IP65 має повний ступінь захисту IP65 від вологи та пилу. Що робить його добре захищеним від різноманітних хімікатів і твердих часточок яким може піддаватися термінал, а порти вводу/виводу UTC-520 оснащені надійними роз'ємами M12, які дозволяють швидко розгортати, тестувати та обслуговувати його. Крім того, у порівнянні з панельними ПК користувацького рівня UTC-520 IP65 підтримує широкий діапазон робочих температур (-10 ~ 50 ° C / 14 ~ 122 ° F), забезпечуючи стабільну та надійну роботу в умовах значних коливань температури, а також широкий діапазон вхідної напруги (12 ~ 32 В), який дозволяє перемикатись між джерелами живлення без використання перетворювачів, що робить його ідеальним для переробних заводів і навколишнього середовища пов'язаного зі сміттєпереробкою.

ПопереднійЕкологічний моніторинг для транспортних мережевих центрів
НаступнийІнтелектуальна система управління водопостачанням і моніторингу