Екологічний моніторинг для транспортних мережевих центрів

Екологічний моніторинг для транспортних мережевих центрів

Коли справа доходить до загальної мережевої інфраструктури транспортної системи, основний мережевий концентратор є фундаментальним. Ці концентратори зазвичай також підключаються до додаткових мережевих систем, таких як громадські роботи або мережеві системи відділень невідкладної допомоги. Хаби — це безпілотні, безпечні станції. Коли щось йде не так в критично важливому головному мережевому концентраторі, вся система може відчувати простої, а обслуговування є коштовним.

Зокрема, високі температури в транспортних мережевих центрах можуть привести до зупинки обладнання, перегріву, поломки або навіть загоряння. Щоб уникнути таких дорогих катастроф, Департамент транспорту в США шукав рішення для боротьби з високими температурами у своїх основних мережевих центрах. Для цього конкретного відділу концентратори є основним інтерфейсом для локальних камер, радарів і датчиків швидкості в системі.

Транспортному відділу потрібен був спосіб контролювати температуру, вологість і джерела безперебійного живлення (ДБЖ) в центрах, не витрачаючи дорогі людино-години на перевірки. ДБЖ — це електричний пристрій, що забезпечує аварійне живлення навантаження, коли відбувається збій джерела живлення або мережевого харчування. Якщо відбувається збій блоку змінного струму, піде також перегрів обладнання і вентиляторів.

Крім того, висока вологість в приміщенні може привести до корозії, яка зашкодить і зламає обладнання. При пошуку рішення для моніторингу навколишнього середовища в основних мережевих центрах відділ виявив, що більшість популярних рішень є надто складними для впровадження і занадто дорогими в експлуатації. Крім того, багато популярних рішеннь засновані на хмарних технологіях, що не ідеально для транспортного відділу з проблемами безпеки та даних.

Для вирішення завдання екологічного моніторингу — за умови збереження простоти реалізації і безпеки рішень — відділ транспорту працював з Advantech.

Рішення

Працюючи з Advantech, відділ впровадив рішення з єдиного вікна з усіма необхідними компонентами, такими як вузол датчика, шлюз бездротового зв'язку, модуль збору даних введення / виводу, блок живлення і монтажний комплект, а також попереднє налаштування / служба програмування.

Рішення Advantech для моніторингу навколишнього середовища має вбудований моніторинг температури та вологості і повністю розширюється як в апаратній, так і в програмному забезпеченні. Використовуючи промисловий бездротовий вузол WISE-4220-S231A для бездротового вимірювання вологості, температури і струму, шлюз SmartStart LTE Інтернету Речей (IoT) також передає дані назад в центральну диспетчерську. Серія WISE-4220 - це бездротовий пристрій IoT на основі Ethernet, інтегроване з функціями збору, обробки та публікації даних IoT.

Використовуючи рішення Advantech, аварійні сигнали і оповіщення можуть бути налаштовані, коли не дотримано оптимальних умов навколишнього середовища в основних транспортних мережевих центрах. З точки зору безпеки, SmartStart IoT Gateway має стандартний порт ETH для прямого підключення до захищеної приватної мережі департаменту, що усуває проблеми з передачею даних за межі мережі. Шлюз SmartStart також використовує Node-RED для візуального програмування, що спрощує настройку і обслуговування транспортного відділу.

Node-Red - Що це?

Кращий спосіб наблизитися до унікальних вимог додатків IIoT.

Node-RED - це потужна, але просте у використанні середовище розробки додатків, оптимізована для обробки потоків даних. Це гнучкий інструмент, що ідеально підходить для користувачів будь-якого рівня, які можуть програмувати, для підключення фізичного введення-виведення, баз даних і багато чого іншого. Node-RED дозволяє власникам, операторам і інтеграторам віддалених активів інтегрувати дані з активів в додатки IIoT. Користувачі перетягують функціональні вузли для отримання, обробки і виведення даних через інтерфейс внутрішнього веб-сервера. Середа Node-RED здатна створювати і обслуговувати локальні інформаційні панелі або потоки, забезпечуючи механізм для надання зведених даних інженерам, менеджерам або іншому персоналу. Потоки, створені в Node-RED, зберігаються з використанням JSON, який можна легко імпортувати і експортувати для спільного використання з іншими. Node-RED можна запустити локально, на пристрої або в хмарі.

Вибір продукту

WISE-4220-S231A – Бездротовий сенсорний вузол Wi-Fi із вбудованим датчиком температури та вологості

WISE-4012 – Універсальний вхід і 2-канальний модуль цифрового вводу-виводу IoT Wireless I / O

SmartStart BB-SL30210110-SWH – LTE шлюз Інтернету Речей (IoT)

BB-JC10F50-V – Перетворювач струму з сенсорним сердечником 50A

BB-MDR-20-24 – 24 Вт 24 В пост.струму, 1 А, AC-DC з одним виходом, DIN-блок живлення, тонкий пластиковий корпус

BB-URMK – 19-дюймовий універсальний комплект для монтажу в стійку

ПопереднійПрискорений розвиток Smart City за допомогою серверів Advantech GPU
НаступнийПК UTC-520 підвищує ефективність обладнання з переробки відходів