Прискорений розвиток Smart City за допомогою серверів Advantech GPU

Прискорений розвиток Smart City за допомогою серверів Advantech GPU

Довідкова інформація

Концепція розумного міста стала розповсюдженою у світі. У Китаї недавнє економічне зростання і більш відкрита політика привели до швидкого зростання рівня урбанізації. В кінці 2017 року близько 60% всього населення проживало в міських районах, що є різким збільшенням в порівнянні з 20% в 1978 році. Не дивно, що ця масова урбанізація призвела до численних проблем з точки зору транспорту, економічної стабільності, соціального забезпечення, споживання енергії та навколишнього середовища. Для вирішення цих проблем міській владі Пекіна було потрібно інтелектуальне IoT-рішення для моніторингу в реальному часі місцевих умов, таких як якість повітря, дорожній рух та дані відеоспостереження. Зібрані великі дані будуть потім використовуватися для подальшого аналізу, щоб забезпечити дієвий зворотний зв'язок для оптимізації інтелектуальних можливостей міста.

Системні вимоги

Перетворення розумного міста впливає на всі аспекти міської інфраструктури. У Пекіні, оскільки температура може досягати 40° C (104° F) влітку і падати до -15° C взимку, всі рішення IoT, в тому числі крайові датчики, прикордонні комп'ютери, мережеві маршрутизатори, шлюзи і внутрішні сервери - повинні бути досить міцними, щоб витримувати екстремальні умови. Тому широкий діапазон робочих температур, нульовий час простою і висока стабільність були основними вимогами до устаткування. А оскільки точні дані мають вирішальне значення для додатків «розумного міста», для вирішення також потрібно кілька типів інтерфейсів відкритого вводу/виводу, щоб забезпечити можливість збору та інтеграції різнорідних даних для управління та аналізу. Крім того, для перетворення даних в практичні ідеї також був потрібний потужний сервер графічного процесора з можливостями глибокого навчання. Нарешті, перед впровадженням необхідно протестувати та налаштувати все рішення відповідно до конкретних вимог програми.

Опис системи

Advantech надала комплексне рішення IoT для інтегрованої системи моніторингу міського середовища, яке містить в собі бездротовий маршрутизатор BB-SL306, сервер послідовних пристроїв EKI-1522I, прикордонний комп'ютер ARK-1124U, промисловий комутатор EKI-7428G GbE і ASG-923 (тепер SKY-6200) високопродуктивний GPU сервер. Сервер ASG-923 дозволяє завантажувати всі записані відео і дані навколишнього середовища, такі як вологість, температура і рівні PM2,5, на периферійні комп'ютери для миттєвого виведення і аналізу. Використовуючи інтелектуальні можливості підключення, дані також передаються на сервер GPU для інтеграції великих даних та оптимізації продуктивності пристроїв. Хоча AGS-923 - це сервер високої щільності 2U, який підтримує до 4 карт GPU, для цього проекту була встановлена ​​тільки одна карта Tesla P4 та одна карта Quadro M4000 GPU, щоб полегшити машинне навчання і обробку відео. Сервер AGS-923 також пропонує два роз'єми Xeon E5-2600 V3 / V4, 8 модулів пам'яті DIMM, 6 роз'ємів розширення PCI Express, 8 роз'ємів SATA з можливістю гарячої заміни та 4 порту LAN, а також вібрацію промислового рівня. Більш того, включення резервного джерела живлення 80Plus Platinum потужністю 1800 Вт забезпечило високу енергоефективність, необхідну для підтримки декількох відеокарт з високою потужністю.

Ключові особливості:

  • Комплексне рішення
  • Відкриті інтерфейси вводу / виводу для легкої інтеграції
  • Високоякісна продукція та сервіс

Чому Advantech

Advantech є провідним брендом в Китаї, який продовжує домінувати на ринку промислових рішень, пропонуючи високоякісну продукцію і технічну експертизу. Рішення IoT від Advantech було обрано не лише тому, що специфікації AGS-923 (тепер SKY-6200) відповідали вимогам проекту, але і тому, що широкий асортимент продуктів Advantech для визначення меж, обчислень, підключення і зберігання на сервері надав комплексну архітектуру рішення IoT. Надання комплексного вирішення дозволило скоротити час системної інтеграції, що дозволило замовнику зосередитися на розробці і впровадженні програм.

Схожий товар:

SKY-6200:

2U 4C стієчний сервер GPU

ПопереднійРішення WebAccess оптимізує автоматичне керування моніторингом та контролем
НаступнийЕкологічний моніторинг для транспортних мережевих центрів