Рішення WebAccess оптимізує автоматичне керування моніторингом та контролем

Рішення WebAccess оптимізує автоматичне керування моніторингом та контролем

Станція очищення стічних вод є базовою інфраструктурою сучасного суспільства для очищення стічних вод, що створюються будинками та підприємствами. Її робота триває 24 години на добу, а очищення стічних вод хоплює в собі кілька процесів для видалення твердих і інших речовин, а також органічних сполук. Такий складний робочий процес вимагає ретельного управління, і нагляду персоналу заводу в цьому випадку недостатньо.

Крім того, якість води може бути змінено в одну мить, і будь-яка недбалість або помилка може призвести до забруднення навколишнього середовища. Таким чином, автоматична система моніторингу і контролю грає дуже важливу роль в забезпеченні відповідності очищених стоків екологічним нормам і державним критеріям перед скиданням в каналізацію або річку.

Проте, як ефективно створити централізовану систему моніторингу та управління з мінімальними витратами для отримання максимальної вигоди, як забезпечити стабільність системи і зберегти можливості розширення в майбутньому, все це буде залежати від вибору апаратного і програмного забезпечення. Advantech пропонує потужне програмне забезпечення, в тому числі передове програмне забезпечення WebAccess SCADA, програмований контролер автоматизації APAX з модулями введення / виведення і комутатори EKI Ethernet, що дозволяє системним інтеграторам швидко завершити свої проекти з очищення стічних вод, не замислюючись про сумісність. Надаючи повну функціональність, це спільне рішення має максимальну надійність, що гарантує безперебійну роботу. Тим часом розробники можуть отримати значні переваги завдяки потужним і широким можливостям WebAccess, що дозволяє легко отримувати дані і інтегрувати кілька вузлів або платформ для задоволення поточних і майбутніх вимог проекту при одночасному зниженні витрат на розробку та обслуговування.

Системні вимоги:

Easy Control Technology - це компанія, що спеціалізується на технологіях автоматичного управління в Тайвані, яка також спеціалізується на проектуванні, плануванні та інтеграції систем для державних громадських будівельних проектів, наукових установ та технологічних підприємств. Нещодавно вона виграла тендер на проект з очищення стічних вод в рамках плану освоєння земель Southern Star в Гаосюнскій зоні вільної торгівлі. Щоб забезпечити оптимізовану конфігурацію системи автоматичного моніторингу та управління, компанія об'єднала б десятки процесів очищення стічних вод в головну станцію плюс чотири підстанції (центральний диспетчерський пункт, насосна станція і камера, станція біологічного очищення, швидка / повільна станція змішування і скидання, станція хімічного контролю та обробки осаду).

Через складність цієї системи Easy Control Technology шукала економічно ефективне інтегроване рішення, щоб прискорити розробку проекту при найменших зусиллях. Що стосується програмного забезпечення, воно повинно мати масштабовувану можливість централізованого управління з функцією резервування для виконання віддаленого диспетчерського управління та збору даних на місці без втрат, а також підтримувати відкриті інтерфейси і протокол Modbus для легкого доступу до даних і інтеграції різних пристроїв. Крім того, існує необхідність у наданні широкого спектра графічних бібліотек для передачі даних за допомогою анімації в режимі реального часу. Що стосується технічних характеристик обладнання, підтримка мови структурованого тексту (ST) є обов'язковою умовою, оскільки компанія зазвичай використовує його для програмування. Для підвищення надійності системи також необхідні функції резервного копіювання та механізм швидкого відновлення.

Опис системи:

Для цього проекту з очищення стічних вод Advantech надала комплексне рішення, яке об'єднало WebAccess 8.1 з продуктами серії APAX-5000 і EKI. Встановлений контролер APAX-5620 на основі RISC був оснащений різними модулями для збору і доставки цифрових / аналогових сигналів від чотирьох підстанцій в центр управління через промисловий комутатор Ethernet EKI-7659C. Зібрані дані потім відображаються за допомогою WebAccess, завдяки чому досягається централізований віддалений моніторинг. WebAccess також може бути інтегрована з відеокамерами або системами відеоспостереження з використанням гігабитного PoE-перемикача EKI-9312P для підтримки безпосереднього спостереження за обладнанням.

Платформа Advantech WebAccess пропонує більш широкі функціональні можливості, ніж звичайні системи SCADA, крім того, надає безліч переваг. Будучи базовою платформою, WebAccess забезпечує централізоване управління всіма вузлами SCADA, які працюють незалежно, надаючи надлишкові вузли і порти зв'язку, щоб збої не переривати роботу системи. Завдяки підтримці декількох відкритих інтерфейсів, численних драйверів пристроїв (через протокол Modbus) і можливості підключення до даних в режимі реального часу, WebAccess пропонує інтеграційні можливості, які дозволяють програмістам легко виконувати завдання обміну даними або доступу до платформи.

Крім того, надання декількох вбудованих графічних елементів і параметрів функцій дозволяє системним дизайнерам без проблем створювати призначені для користувача інтерфейси і динамічно оновлювані анімації. Проте, найголовніше, WebAccess - це 100% веб-платформа, яка має приватну хмарну архітектуру, що дозволяє виконувати настройку та адміністрування системи через стандартний веб-браузер і підтримує доступ до даних в режимі реального часу в будь-який час і в будь-якому місці, включаючи мобільні пристрої. Що стосується майбутнього потенціалу розширення, WebAccess підтримує як швидкі оновлення, так і комплексну інтеграцію.

Що стосується апаратного забезпечення, APAX-5620 - це контролер на основі RISC, оснащений процесором Intel® Marvell® XScale® PXA270 і функціями резервного копіювання / резервування. Середовище програмування APAX-5620 підтримує всі мови програмування МЕК 61131-3 (включаючи ST). Будучи важливою частиною системи управління і контролю, модуль APAX-5620 і пристрої введення-виведення пропонують максимальний час відповіді 1 мс, щоб забезпечити ефективну обробку локальних вимірювань і подій. Володіючи потужними вбудованими комунікаційними можливостями, APAX-5620 можна використовувати для простого зв'язку з декількома вузлами WebAccess SCADA. Крім того, з установкою двох модулів APAX-5620 можна включити функцію резервного копіювання / резервування для підвищення доступності системи.

З рештою, завдяки використанню надлишкового мережевого протоколу X-Ring, EKI-7659C пропонує більш надійну мережевий зв'язок, який забезпечує своєчасну доставку даних.

Системна діаграма:

Продукт

Опис

Advantech WebAccess 8.1

Програмне забезпечення HMI / SCADA на основі браузера

APAX-5620KW

PAC з процесором Marvel XScale, CAN, KW

APAX-5343E

Блок живлення для модулей розширення APAX

APAX-5040

24-канальний модуль цифрового вводу

APAX-5046

24-канальний модуль цифрового виводу

APAX-5017

12-канальний модуль аналогового вводу

APAX-5028

8-канальний модуль аналогового виводу

EKI-7659C

Комутаційний порт 8 + 2G Gigabit Керований резервований промисловий Ethernet-комутатор

EKI-9312P

Промисловий 12-портовий керований комутатор на DIN-рейку; Повний гігабітний комутатор с PoE / PoE +

IPC-610

Стойка 4U з візуальним оповіщенням

Висновок:

В епоху Інтернету речей (IoT) очищення стічних вод потребує не тільки автоматичного моніторингу та контролю, а й підготовки функцій для хмарних сервісів. Повністю заснований на веб-браузері Advantech WebAccess перевершив загальне програмне забезпечення SCADA в вертикальної і горизонтальної інтеграції. Його розвернуті функції і інструменти з відкритою архітектурою не тільки відповідають існуючим вимогам до системи, але і враховують майбутнє розширення. Завдяки цій потужній платформі системні інтегратори можуть значно підвищити ефективність розробки проектів і обслуговування. Крім того, загальне рішення Advantech для цього проекту - це комплексна схема резервування. Як програмне забезпечення, так і апаратне забезпечення, таке як вузол, контролер і мережевий комутатор, всі вони надають резервні конфігурації, які сприяють створенню високостабільної і надійної роботи системи. Чудовий результат дозволив Easy Control Technology постійно використовувати рішення WebAccess в галузі водних ресурсів.

ПопереднійМоніторинг несправностей дверей і ліфтів у містах з використанням технології LTE
НаступнийПрискорений розвиток Smart City за допомогою серверів Advantech GPU