Моніторинг несправностей дверей і ліфтів у великих містах з використанням технології LTE

Моніторинг несправностей дверей і ліфтів у великих містах з використанням технології LTE

Щоб вирішити питання про витрати — при збереженні високої доступності та оптимальної продуктивності - CloudMonitoring хотів використовувати новітні технології зв'язку LTE для збору даних для клієнтів.

Для можливості роботи з CloudMonitoring і REMS апаратна технологія LTE повинна була забезпечувати надійний доступ до мережі в підвальному та бункерному місцях розташування, підтримувати Python і MQTT, пропонувати можливість «останнього подиху» для зв'язку після відключення живлення і працювати з провідними веб-вузлами та хмарними платформами.

Рішення

Щоб виконати поставлене завдання для REMS і задовольнити всі свої вимоги до зв'язку, CloudMonitoring вирішив впровадити LTE-маршрутизатор ICR-3211B з Cat M від Advantech. ICR-3211B - це маршрутизатор M2M LTE Cat M1 промислового класу, сертифікований в мережі Verizon.

ICR-3211B пропонує наступні три ключові переваги CloudMonitoring:

 • LTE Cat M1 вирішує проблему отримання надійного сигналу стільникового зв'язку в підвалах та інших місцях в середині будівлі
 • Вбудований суперконденсатор забезпечує достатню потужність для відправки повідомлення «останній подих» при втраті основного харчування, що дуже важливо для моніторингу ліфтів і ескалаторів в додатках громадського транспорту з високим трафіком
 • ICR-3211B підтримує необхідні інструменти розробки програмного забезпечення CloudMonitoring, необхідні для інтеграції з власними веб-додатками.

Використовуючи ICR-3211B, CloudMonitoring може запропонувати своїм клієнтам комплексне рішення для моніторингу з використанням новітніх технологій LTE. З CloudMonitoring клієнти можуть отримувати повідомлення додатків електронною поштою або push-повідомлення. Він також дозволяє клієнтам керувати користувачами, налаштовувати оповіщення і повідомлення, створювати та переглядати звіти, а також переглядати тренди і графіки. CloudMonitoring виконує все це з додаванням високої доступності та оптимальної продуктивності — швидке усунення неполадок і уникнення простоїв машини, заздалегідь виявляючи проблемні фактори.

Продукт - ICR-3211B LTE Cat M

Маршрутизатор ICR-3211B призначений для бездротового зв'язку в мобільних мережах, що використовують традиційні технології стільникового зв'язку. Основне призначення цього маршрутизатора — його використання в службах категорії M1 (Cat M1) в мережі LTE.

 • Глобальне покриття LTE Cat M1 з резервом GSM
 • Потужний процесор з 1,3 ГБ сховища для розміщення призначених для користувача додатків ПО
 • Дві SIM-карти з кришкою, готові до eSIM
 • Два Ethernet 10/100, один RS232, один RS485 і введення / виведення
 • Міцна металева кришка з опціями DIN і настінного монтажу
 • Діапазон робочих температур від -40 ° С до + 75 ° С
 • Резервні години реального часу, сплячий режим і запалювання
 • Суперконденсатор "останнього подиху"
ПопереднійСистема моніторингу та попередження повеней
НаступнийРішення WebAccess оптимізує автоматичне керування моніторингом та контролем