Моніторинг стану машини на Карибському курорті

Моніторинг стану машини на Карибському курорті

Карибський курорт має безліч будівель, розкиданих по мальовничій території. Однією з найважливіших проблем компанії є надійний кондиціонер, бо гості будуть дуже засмучені, якщо їм буде незручно. Простої не прийнятні. Але якщо обладнання для кондиціонування виходить з ладу повністю - наприклад, компресор - заміна повинна бути відправлена ​​з іншої країни за завищеною ціною. Курорт зрозумів, що ретельний моніторинг їх обладнання дозволить провести профілактичне обслуговування і значно подовжить термін служби їх систем кондиціонування. Але як можна проконтролювати такі речі, як помпи і компресори, коли у них немає мережевих інтерфейсів, і вони розкидані по дуже широкій області?

Існують прості параметри, які можна використовувати для прогнозування технічного обслуговування машини. Порівняння таких речей, як температура, вібрація і поточне використання з історичними свідченнями, підніме "червоний прапор", якщо нові числа перевищать допустимі параметри. Тому місцевий системний інтегратор встановив платформу інтелектуального зондування Wzzard від Advantech. Платформа Wzzard створює повний стек з'єднань між датчиками на кордоні мережі і додатками в ядрі мережі або в хмарі. Для цього використовуються дві технології IoT; бездротові вузли Wzzard Intelligent Edge і мережевий шлюз.

Інтелектуальні прикордонні вузли Wzzard підключаються до нових або вже існуючих датчиках галузевого стандарту, зчитують їх дані і по бездротовому зв'язку передають їх в мережевий шлюз Spectre. Кожен вузол має можливості маршрутизації, тому вони здатні формувати надзвичайно надійні, легко масштабовані, бездротові ніздрюваті мережі що самопідтримуються. Окремі вузли не повинні знаходитися в бездротовому діапазоні шлюзу, оскільки вони можуть направляти дані через інші вузли, поки вони не досягнуть свого пункту призначення. Мережевий шлюз Spectre потім забезпечує безпечне підключення до мережі через провідний Ethernet або стільниковий канал передачі даних з автоматичним перемиканням при збої.

Приєднання стандартних датчиків до обладнання для кондиціонування повітря і підключення цих датчиків до вузлів Wzzard перетворило кожен елемент обладнання в вузол у сучасній мережі.

Продукт

Інтелектуальна сенсорна платформа Wzzard

  • Бездротові комірчасті мережі Wzzard покривають відстані, на яких дротовий сенсорний зв'язок буде занадто дорогий
  • Wzzard - це проста модернізація — вона працює з вже існуючими датчиками галузевого стандарту
  • Контрольовані машини не потребують портів даних - Wzzard збирає відповідну інформацію від її зовнішніх датчиків

Переваги використання платформи Wzzard

  • Доступ до даних в режимі реального часу через віддалену панель керування
  • Аналітика даних не тільки знаходить збої, але і відстежує їх у майбутньому
  • Рівні сповіщень, встановлені для відправки текстового повідомлення в реальному часі або повідомлення електронною поштою про перевищення порогів
  • Скорочення часу простою та пов'язаних з ним видатків
  • Дані про стан машини доступні усюди, де це необхідно
  • Автоматичні сповіщення на вашому комп'ютері, планшеті або смартфоні
НаступнийКіоск центру для друку рекламних та дисконтних купонів