Кіоск центру для друку рекламних та дисконтних купонів в роздрібній торгівлі

Кіоск центру для друку рекламних та дисконтних купонів в роздрібній торгівлі

Цифрові кіоски можна побачити в багатьох типах роздрібних магазинів, щоб забезпечити покупців актуальною інформацією і останніми акціями. Кіоски з можливостями 3D-реклами дозволяють покупцям друкувати купони рекламних пропозицій, а також дають можливість маркетологам брендів продемонструвати свою продукцію.

Задача

Клієнт є лідером ринку рекламних 3D-дисплеїв для споживачів. Їх новий 3D голографічний кіоск оснащений двома 17-дюймовими дисплеями - один проектує відео перед екраном без необхідності використання спеціальних окулярів, тоді як інший являє собою двомірний інтерактивний сенсорний екран, який забезпечує споживачам швидкий доступ до акцій, купонів або інших програм роздрібної торгівлі. Бренд-маркетологі можуть демонструвати свою продукцію за допомогою 3D-реклами і залучати глядачів новими способами через інтерактивний інтерфейс сенсорного екрана. 3D кіоски поступово запускалися в 1000 торгових точках на ринках Нью-Йорка і Лос-Анджелеса.

Рішення

Щоб відповідати жорсткому графіку замовника і високим вимогам до продуктивності, компанія Advantech надала свій ультратонкий плеєр - DS-061, а також повну підтримку дизайну, щоб допомогти їм розробити свої нові 3D голографічні кіоски зі зменшеними витратами на проектування, часом розробки і часом виходу на ринок.

Чудова продуктивність і якість для більш ефективної взаємодії

DS-061 працює на базі процесора Intel i7, який забезпечує високу продуктивність 3D-графіки. DS-061, товщиною всього 19 мм, легко інтегрується в корпус кіоску. Він підтримує одночасні функції Full HD 1080P і 3D-графіки через інтерфейси DP і VGA, забезпечуючи чудовий візуальний досвід. Крім того, 3D-кіоск надає кристально чистий інтерфейс 17-дюймового сенсорного екрана і принтер для купонів на вимогу, винагород та акцій всередині торгових точок. DS-061 підтримує декілька підключень через USB, miniPCIe і RS232 для інтеграції додаткових модулів, таких як принтер і сенсорний екран. Він бездротовий, тому клієнт може легко створювати маркетингові кампанії і дистанційно керувати ними в режимі реального часу, а також запускати персоналізований контент на льоту, щоб забезпечити більший досвід роботи з торговою маркою за допомогою диспетчера управління роздрібними клієнтами Intel® RCM

Повна підтримка проектування

В процесі розробки команда інженерної підтримки Advantech була залучена на початку процесу проектування і надавала технічну консультацію і підтримку, що дозволило заощадити інженерні ресурси і скоротити цикл розробки. Місцева команда технічної підтримки Advantech змогла надати як кастомізований BIOS, так і образ для кожного програмного забезпечення замовника, що дозволило підвищити продуктивність графіки і скоротити обсяг обслуговування ОС, а також збільшити простір для зберігання власних програмних додатків замовника.

ПопереднійМоніторинг стану машини на Карибському курорті
НаступнийРесторани "фаст-фуд" підвищують ефективність роботи з відеосистемою