Управління сигналами в потягах: Cincoze DX-1100 допомагає покращити залізничні комунікації

Інтеграція програмного та апаратного забезпечення в потягах та центрах управління операціями.

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Інтелектуальні транспортні системи

Управління сигналами в потягах: Cincoze DX-1100 допомагає покращити залізничні комунікації

Вступ

Безпека потягів та високошвидкісних залізних доріг - головний пріоритет в залізничних перевезеннях. Другим важливим фактором є ефективність таких перевезень. Щоб підвищити безпеку, збільшити щільність потягів, ефективність обробки та відправлення вхідних сигналів, управління різноманітними пристроями та обладнанням, комплексна система управління рухом має інтегрувати програмне та апаратне забезпечення в потягах і центрах управління операціями.

Азійський державний оператор потягів шукав рішення для реалізації проекту модернізації рухомого складу з використанням передових інтелектуальних технологій.

Для цього клієнта Cincoze DX-1100 запропонували надійне рішення, яке відповідає суворим професійним стандартам для рухомого складу і відіграє ключову роль в обробці, підключенні і контролі.

Вимоги замовника:

Висока продуктивність

Збір сигналів і зв'язок є невід'ємною частиною управління потягом, при цьому сигнали надходять з кабін машиністів, купе пасажирів, електричних систем, силової установки і т. д. Також важливо знати місцезнаходження потягу на маршруті. Тож для підключення датчиків, сигнальних систем, моніторів і GPS, а потім передачі цих даних в центр управління потрібні потужні комп'ютери з багатим набором комунікаційних портів.

Висока надійність

Комп'ютери для критично важливих задач рухомого складу повинні забезпечувати безперебійну роботу в суворих умовах експлуатації і відповідати стандартам EN-50155. Крім того, вони повинні протистояти іншим факторам, таким як удари, вібрація, екстремальні температури, електромагнітні завади і стрибки напруги.

Гнучкість оновлення

Керуючі комп'ютери з модульним розширенням, які можуть легко додавати нові властивості чи функції, дійсно дозволять підприємствам скоротити видатки в довгостроковій перспективі і знизити сукупну вартість.

Чому Cincoze?

Універсальний та потужний

Система DX-1100 - це компактний високопродуктивний вбудований комп'ютер. Підтримує процесор Intel® Xeon® 9-го / 8-го покоління для робочих станцій і до 64 ГБ пам'яті. Попри свою компактність, DX-1100 має безліч роз'ємів вводу / виводу, в тому числі 2 порта  GbE, 8 портів USB, 1 порт DVI-I, 1 порт DisplayPort, 1 порт HDMI, 4 порта RS-232/422/485 і роз'єм для віддаленої кнопки живлення. Система також має доступний спереду слот для SIM-карти для підключення GPRS і два роз'єми для 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів / жорстких дисків з можливістю "гарячої заміни" та RAID 0/1. Крім того, DX-1100 надає зручні для користувача функції, включаючи миттєве перезавантаження і вбудований SuperCap для легкого обслуговування.

Міцність конструкції

DX-1100 має безвентиляторну і безкабельні конструкцію, широкий діапазон робочих температур (від -40 ° C до 70 ° C) і вхідної напруги постійного струму (від 9 до 48 В), високу стійкість до вібрації / ударів (5G / 50G) і захист промислового рівня (OVP, OCP, ESD).

DX-1100 пройшов різні суворі випробування, в тому числі EN 50155 (тільки EN 50121-3-2) і сертифікати E-mark для роботи в рухомому складі та в транспортних засобах.

Модульне розширення

DX-1100 дозволяє користувачам розширювати функціональні можливості за допомогою готових до використання модулів CMI / CFM і модулів Mini-PCIe, таких як порти GbE / PoE, послідовні порти, роз'єми M12, оптичний ізольований цифровий ввод / вивід і автоматичне включення під час запуску.

 

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

Компактна модульна міцна робоча станція Cincoze DX-1100 процесори Intel® Xeon® та Core™ 9/8-го покоління з винятковою продуктивністю

Захищена робоча станція DX-1100

Компактна модульна міцна робоча станція Cincoze DX-1100 на Intel® Xeon® та Core™ 9/8-го покоління з винятковою продуктивністю