Управління сигналами в потягах з Cincoze DX-1100

Управління сигналами в потягах з Cincoze DX-1100

Вступ

Безпека потягів та високошвидкісних залізних доріг - головний пріоритет в залізничних перевезеннях. Іншим важливим фактором є ефективність таких перевезень. Щоб підвищити безпеку, збільшити щільність руху потягів, ефективність обробки сигналів та управління різноманітним обладнанням, комплексна система управління рухом має інтегрувати програмне та апаратне забезпечення в потягах і центрах управління операціями.

Азійський державний оператор потягів шукав спосіб модернізації рухомого складу з використанням передових інтелектуальних технологій.

Для цього клієнта запропонували надійне рішення - Cincoze DX-1100, яке відповідає суворим професійним стандартам для рухомого складу і відіграє ключову роль в обробці, підключенні і контролі.

Вимоги замовника:

Висока продуктивність

Збір сигналів і зв'язок є невід'ємною частиною управління потягом, при цьому сигнали надходять з кабін машиністів, купе пасажирів, електричних систем, силової установки і т. д. Також важливо знати місцезнаходження потягу на маршруті. Тож для підключення датчиків, сигнальних систем, моніторів і GPS, а потім передачі цих даних в центр управління потрібні потужні комп'ютери з багатим набором комунікаційних портів.

Висока надійність

Комп'ютери для критично важливих задач рухомого складу повинні забезпечувати безперебійну роботу в суворих умовах експлуатації і відповідати стандартам EN-50155. Крім того, вони повинні протистояти іншим факторам, таким як удари, вібрація, екстремальні температури, електромагнітні завади і стрибки напруги.

Гнучкість оновлення

Керуючі комп'ютери з модульним розширенням, які можуть легко додавати нові властивості чи функції, дійсно дозволять підприємствам скоротити видатки в довгостроковій перспективі і знизити сукупну вартість.

Чому Cincoze?

Універсальний та потужний

Система DX-1100 - це компактний високопродуктивний вбудований комп'ютер, що підтримує процесори 9-го / 8-го покоління Intel®, Xeon® p з можливістю збільшення оперативної пам’яті до 64 ГБ. Попри свою компактність, DX-1100 має безліч роз'ємів вводу/виводу, в тому числі 2 порта GbE, 8 портів USB, 1 порт DVI-I, 1 DisplayPort, 1 порт HDMI, 4 порта RS-232/422/485 і роз'єм для виносної кнопки живлення. Система також має доступний спереду слот для SIM-карти для підключення GPRS і 2 роз'єми для 2,5″ твердотільних накопичувачів / жорстких дисків з можливістю "гарячої заміни" та RAID 0/1. Крім того, DX-1100 надає зручні для користувача функції, в тому числі миттєве перезавантаження і вбудований SuperCap для легкого обслуговування.

Міцність конструкції

DX-1100 має безвентиляторну і безкабельну конструкцію, широкий діапазон робочих температур (від -40 °C до 70 °C) і вхідної напруги постійного струму (від 9 до 48 В), високу стійкість до вібрації/ударів (5G / 50G) і захист промислового рівня (OVP, OCP, ESD).

DX-1100 пройшов різні суворі випробування, в тому числі EN 50155 (тільки EN 50121-3-2) і має сертифікати E-mark для роботи в рухомому складі та в транспортних засобах.

Модульне розширення

DX-1100 дозволяє користувачам розширювати функціональні можливості за допомогою готових до використання модулів CMI / CFM і модулів Mini-PCIe, таких як порти GbE / PoE, послідовні порти, роз'єми M12, оптичний ізольований цифровий ввід/вивід і автоматичне включення під час запуску.

ПопереднійМонтована на потязі система пантографічного моніторинга
НаступнийCincoze допомагає залізничним компаніям