Управління сигналами в потягах з Cincoze DX-1100

Інтеграція програмного та апаратного забезпечення в потягах та центрах управління операціями.

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Інтелектуальні транспортні системи

Управління сигналами в потягах з Cincoze DX-1100

Вступ

Безпека потягів та високошвидкісних залізних доріг - головний пріоритет в залізничних перевезеннях. Іншим важливим фактором є ефективність таких перевезень. Щоб підвищити безпеку, збільшити щільність руху потягів, ефективність обробки та відправлення вхідних сигналів, управління різноманітними пристроями та обладнанням, комплексна система управління рухом має інтегрувати програмне та апаратне забезпечення в потягах і центрах управління операціями.

Азійський державний оператор потягів шукав спосіб модернізації рухомого складу з використанням передових інтелектуальних технологій.

Для цього клієнта запропонували надійне рішення - Cincoze DX-1100, яке відповідає суворим професійним стандартам для рухомого складу і відіграє ключову роль в обробці, підключенні і контролі.

Вимоги замовника:

Висока продуктивність

Збір сигналів і зв'язок є невід'ємною частиною управління потягом, при цьому сигнали надходять з кабін машиністів, купе пасажирів, електричних систем, силової установки і т. д. Також важливо знати місцезнаходження потягу на маршруті. Тож для підключення датчиків, сигнальних систем, моніторів і GPS, а потім передачі цих даних в центр управління потрібні потужні комп'ютери з багатим набором комунікаційних портів.

Висока надійність

Комп'ютери для критично важливих задач рухомого складу повинні забезпечувати безперебійну роботу в суворих умовах експлуатації і відповідати стандартам EN-50155. Крім того, вони повинні протистояти іншим факторам, таким як удари, вібрація, екстремальні температури, електромагнітні завади і стрибки напруги.

Гнучкість оновлення

Керуючі комп'ютери з модульним розширенням, які можуть легко додавати нові властивості чи функції, дійсно дозволять підприємствам скоротити видатки в довгостроковій перспективі і знизити сукупну вартість.

Чому Cincoze?

Універсальний та потужний

Система DX-1100 - це компактний високопродуктивний вбудований комп'ютер, що підтримує процесори 9-го / 8-го покоління Intel®, Xeon® p з можливістю збільшення оперативної пам’яті до 64 ГБ. Попри свою компактність, DX-1100 має безліч роз'ємів вводу/виводу, в тому числі 2 порта  GbE, 8 портів USB, 1 порт DVI-I, 1 DisplayPort, 1 порт HDMI, 4 порта RS-232/422/485 і роз'єм для виносної кнопки живлення. Система також має доступний спереду слот для SIM-карти для підключення GPRS і 2 роз'єми для 2,5″ твердотільних накопичувачів / жорстких дисків з можливістю "гарячої заміни" та RAID 0/1. Крім того, DX-1100 надає зручні для користувача функції, в тому числі миттєве перезавантаження і вбудований SuperCap для легкого обслуговування.

Міцність конструкції

DX-1100 має безвентиляторну і безкабельну конструкцію, широкий діапазон робочих температур (від -40 °C до 70 °C) і вхідної напруги постійного струму (від 9 до 48 В), високу стійкість до вібрації/ударів (5G / 50G) і захист промислового рівня (OVP, OCP, ESD).

DX-1100 пройшов різні суворі випробування, в тому числі EN 50155 (тільки EN 50121-3-2) і має сертифікати E-mark для роботи в рухомому складі та в транспортних засобах.

Модульне розширення

DX-1100 дозволяє користувачам розширювати функціональні можливості за допомогою готових до використання модулів CMI / CFM і модулів Mini-PCIe, таких як порти GbE / PoE, послідовні порти, роз'єми M12, оптичний ізольований цифровий ввід/вивід і автоматичне включення під час запуску.

 

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

Компактна модульна міцна робоча станція Cincoze DX-1100 процесори Intel® Xeon® та Core™ 9/8-го покоління з винятковою продуктивністю

Захищена робоча станція DX-1100

Компактна модульна міцна робоча станція Cincoze DX-1100 на Intel® Xeon® та Core™ 9/8-го покоління з винятковою продуктивністю