Ультракомпактне комп'ютерне рішення для швидкісного дозатора клею

Ультракомпактне комп'ютерне рішення для швидкісного дозатора клею

В ручних процесах виробництва електроніки, які потребують використання клею, зазвичай потрібно вдвічі більше зусилль, ніж при використанні автоматичних дозаторів. Коли використовуються традиційні диспенсери для клея, процес включає використання дозаторів контактного типу для нанесення клею на такі поверхні, як електронні компоненти і світлодіодна упаковка. Проте традиційні диспенсери більше не можна використовувати з дрібними продуктами. Високошвидкісні автоматичні дозатори клею, що забезпечують точне управління потоком, потрібні для формування часто мікроразмірних точок, ліній і інших форм, замість високоточного і безконтактного нанесення.

Системні вимоги

Замовнику була потрібна автоматизована система дозування клею, що включає пневматичні машини, процесори, модулі вводу / виводу та модулі керування зв'язком через Інтернет. Промислові комп'ютери були необхідні для інтеграції драйверів двигунів, контролерів диспенсерів клею та високошвидкісних камер. Система дозування мала підтримувати стабільний контроль клею та планування траєкторії. Під час роботи система включає в себе не тілько керування пневматичним циліндром, але і моніторинг температури навколишнього середовища і сигналів від різних датчиків. Після того, як дозування завершено, система має підтвердити правильність нанесення клею на поверхню після візуального огляду машини.

Опис системи

Через обмеження розміру промислового обладнання, компактний розмір мікрокомп'ютера є важливою перевагою. Для забезпечення точного багатозадачного керування рухом та точної перевірки зображення був встановлений надкомпактний комп'ютер IPC-220/240 з процесором Intel® 6th / 7th Core™ i та високошвидкісною картою вводу/виводу PCI-1756 для підключення до пневматичних компонентів для керування електромагнітними клапанами і отримання даних. 4-вісьова плата управління двигуном на основі DSP PCI-1245 вважалась ідеальною для двигунів серверних контролерів, оскільки у ній зарезервована пам'ять для планування траєкторії і максимальний імпульсний вихід 5 Мбіт / с. Він також підтримує API-інтерфейс Common Motion от Advantech, що дозволяє налаштовувати траєкторії з лінійними функціями і функціями дуги, в той же час керуючи дозуючими насадками за допомогою PWM, що дозволяє встановлювати вихідний об'єм у відповідності з циклом насадки (посилаючись на час між відкриттям на закриттям насадки). Таким чином, шляхом контролю розподілення через обмеження швидкості можуть бути досягнуті складні схеми нанесення покриття. В зокремо, дозуючий клапан і кількість клею можна регулювати за швидкості струменя 100-200 Гц, а відстань можно корегувати, регулюючи швидкість руху насадки.

Чому Advantech?

Компанія Advantech змогла надати комплексне прикладне рішення для автоматизированого обладнання замовнику, чому сприяла наша спеціалізація на системах керування рухом, системах візуального контролю, сбору данних та промислових комп'ютерах. Для рішеннь з управління рухом ми можемо розробити індивідуальні функції, які відповідають потребам наших клієнтів. Окрім того, що ми підкреслюємо якість та стабільність нашої промислової продукції як професійного бренду, ми також надаємо нашим клієнтам повне перед- та післяпродажне обслуговування.

ПопереднійЗастовування ШІ для інспекції заводу радіаторів
НаступнийІнспекція дефектів на базі Штучного Інтелекту для текстилю