Інспекція дефектів на базі ШІ для текстилю

Інспекція дефектів на базі ШІ для текстилю

Вихідна інформація

В сучасному світі темпи промислового розвитку ростуть, і традиційна текстильна промисловість Тайваню хоче влитися в глобальну тенденцію модного бізнесу. Текстильна промисловість, а саме виробники текстилю та текстильні фабрики, повинні прискорити процес оновлення, щоб швидше вийти на ринок. У традиційних текстильних галузях дизайн, відбір, прядіння, ткацтво, фарбування та оздоблення - всі вони вимагають багато ресурсів і часу. Наприклад, потрібно кілька днів або тижнів, щоб вручну визначити правильні типи тканин і якісних матеріалів. Однак, якщо є матеріальні дефекти, це може серйозно загальмувати весь процес попереднього виробництва або етапів масового виробництва і, звичайно, доставки клієнту.

Завдяки штучному інтелекту (ШІ) інтелектуальні моделі можуть виконувати ручні операції, такі як перевірка малюнка тканини або власне тканини. Роботизовані механічні руки можуть виконувати безліч рутинних автоматизованих процесів в текстильному виробництві. Коли ми об'єднуємо роботизовані руки з можливостями штучного інтелекту, процеси виробництва текстилю можуть бути значно скорочені з декількох тижнів до декількох днів або навіть годин. ШІ дійсно може радикально змінити всю текстильну індустрію.

Системні вимоги

Рішення з роботизованими руками, керованими ШІ, засноване на розподілених обчисленнях, які володіють масштабованість і гнучкістю, необхідною для задоволення вимог на периферії. Централізована система управління приймає високошвидкісні необроблені зображення зі всіх промислових камер на виробничій лінії, а потім доставляє попередньо оброблені зображення в сучасні системи штучного інтелекту для перевірки текстильних дефектів. Ці промислові камери працюють за стандартом GenICam за допомогою високопродуктивного Power over Ethernet (PoE).

Система управління потребує високих можливостях обробки зображень, таких як регулювання контрастності, калібрування і сегментація зображення. Потім попередньо оброблені зображення будуть відправлені в крайову систему ШІ для виконання рішення та повернення результатів метаданих назад у систему управління. Як тільки дефекти виявлені, система управління контролюватиме роботизовані руки для виявлення і усунення дефектних матеріалів. Оскільки існує безліч текстильних виробів і матеріалів, а також безліч різних типів можливих дефектів, відповідні моделі ШІ повинні бути визначені системою управління.

Опис системи

Система управління відігравала важливу роль в розподіленій обчислювальній системі і потребувала потужних обчислювальних можливостей для попередньої обробки зображень. Попередня обробка зображень робить необроблені дані більш сумісними для подальшого виведення ШІ. Ретельно продумана попередня обробка може не тільки значно знизити навантаження на штучний інтелект, а й підвищити точність логічного висновку. MIC-770 підтримує процесори Intel® Core™ i 8-го покоління і є гнучким для інтеграції карти GigE PoE через модуль розширення i-Module. MIC-770 відповідає всім обчислювальним вимогам, оскільки система управління може обробляти всі підключені граничні системи ШІ.

Висновок

ШІ вимагає великих обчислень і рішення на основі графічного процесора для прискорення обробки. MIC-730AI працює на графічному процесорі NVIDIA® Jetson AGX Xavier™ і використовується в якості системи штучного інтелекту. Висока обчислювальна потужність Jetson Xavier дозволяє автоматично перевіряти високоточні текстильні вироби з більшою швидкістю і точністю. Інспекція дефектів текстилю з використанням технології штучного інтелекту дозволяє ефективно виявляти найтонші дефекти і забезпечувати високу якість продукції. Тепер роботизовані руки, автоматично контрольовані системою управління, можуть збирати і видаляти як хороші, так і дефектні продукти. Завдяки такому роздільного рішенням з роботизованими руками з штучним інтелектом виробники текстилю та текстильні фабрики тепер можуть набагато краще контролювати обсяги виробництва в реальному часі.

Ключові властивості

  • Повний спектр продуктів від системи управління високими обчисленнями до системи штучного інтелекту
  • Розподілене рішення з роботизованою рукою під управлінням ШІ з високою масштабованість і гнучкістю
  • Інноваційна система штучного інтелекту розширює можливості обчислень для перевірки дефектів текстилю

Чому Advantech

Для задоволення потреб всіх сучасних ШІ-обчислень в різних середовищах Advantech пропонує комплексне рішення для ШІ, а також повний спектр систем кінцевих обчислень і ШІ-виведення, які інтегруються для виконання рішень. Продуктову пропозицію Advantech використовує обчислювальні можливості ШІ для підтримки клієнтів. Ці роботизовані руки з ШІ для перевірки дефектів текстилю розроблені, щоб допомогти виробникам текстилю та текстильних фабрик швидко освоїти тенденції ШІ. Advantech MIC-770 та MIC-730AI ідеально адаптовані для задоволення усіх вимог до обчислювальної техніки ШІ.

Ключові продукти.

MIC-730AI MIC-770

Система логічного виводу ШІ на основі NVIDIA® Jetson AGX Xavier™

Компактна безвентиляторна система з роз'ємом для процесора Intel® Core™ i 8-го покоління (LGA 1151)


ПопереднійУльтракомпактне комп'ютерне рішення для швидкісного дозатора клею
НаступнийСистема керування MES з оптимізованим промисловим панельним ПК Advantech