SX / LX Медіаконвертор EKI-2741

Промисловий медіаконвертор Gigabit Ethernet Advantech EKI-2741

Мережеві коммутатори >> Перетворювачі інтерфейсів й медіаконвертери

 Вартість та наявність 

Виробник: Advantech

Промисловий некерований перетворювач інтерфейсів Advantech EKI-2741 це універсальний медіаконвертор крученої пари Gigabit Ethernet 1000TX в оптичний сигнал 1000SX (EKI-2741SX-AE), 1000LX (EKI-2741LX-AE) або інший, який підтримується 1ГБ SFP модулем (EKI-2741F-AE ). Медіаконвертор EKI-2741 призначений для абсолютно прозорого перетворення сигналів в мережі. Перетворювач інтерфейсів EKI-2741SX працює з одномодовим оптоволокном для передачі сигналів на великі відстані, Advantech EKI-2741LX призначений для більш дешевого многомодового волокна, а медіаконвертор EKI-2741F підтримує гігабітні SFP модулі. Є можливість примусового встановлення полудуплексного режиму роботи.

Медіаконвертори мають робочий діапазон температур -10 +60 градусів Цельсія. Всі медіаконвертори EKI-2541 живляться постійною напругою в широкому діапазоні від 12В до 48В і мають два незалежних входи живлення для підвищення відмовостійкості. Вхід для крученої пари має стандартний роз'єм RJ-45 і підтримує автоматичне визначення полярності кабелю auto MDI / MDI-X. Вхід для оптоволокна має SC коннектор. Входи живлення і крученої пари мають захист від пробоїв напруги до 3000 і 4000 В відповідно. Медіаконвертори EKI-2741 монтуються на DIN-рейку або безпосередньо на поверхню.

Вартість та наявність

Код товару Опис товару Ціна з ПДВ Наявність
EKI-2741F-BE Медіаконвертор Advantech EKI-2741F 1000Base-TX Ethernet to SFP Fiber Converter  6 566,1 Доступно
EKI-2741LX-BE Медиаконвертор Giga Ethernet to 1000Base-LX Fiber Converter  12 673,2  
EKI-2741LXI-BE Промисловий медіаконвертор Advantech EKI-2741LXI, Giga Ethernet 1000Base - LX Fiber Single-mode SC, -40...+75  16 365,8  
EKI-2741SX-BE Медиаконвертор Giga Ethernet to 1000Base-SX Fiber Converter  9 137,5  
EKI-2741SXI-BE Промисловий медіаконвертор Advantech EKI-2741SXI, Gigabit Ethernet to 1000Base-SX Multimode 850nm, SC, -40 ~ 85°C  12 003,6