SFP модулі Advantech

SFP модулі для встановлення в промислові комутатори та автоматизації виробництва з розширеним температурним діапазоном

Мережеві коммутатори >> Перетворювачі інтерфейсів й медіаконвертери

 Вартість та наявність 

Виробник: Advantech

Компанія Advantech пропонує великий вибір модулів SFP для встановлення в промислові комутатори та автоматизації виробництва серії EKI. SFP підтримують 100 і 1000 Мб швидкість передачі, по одно- і багато-модовому оптичному волокну, а також крученій парі, і працюють в стандартному і розширеному температурному діапазоні.

Модулі повністю відповідають вимогам Fast Ethernet і IEEE802.3z Gigabit Ethernet стандартів. Крім того компанія Advantech пропонує спеціальну конструкцію засувки, яка дозволяє надійно зафіксувати модуль в комутаторі і забезпечує високу міцність конструкції і стійкість до вібрацій і ударів.

Використання оригінальних модулів гарантує 100% сумісність з усіма моделями комутаторів Advantech.

Вартість та наявність

Код товару Опис товару Ціна з ПДВ Наявність
SFP-FXM/LC-AE SFP модуль Advantech 100Base-FX Multimode SFP module (2 km), 1310 nm, LC  1 654,5 Доступно
SFP-FXM/LCI-AE Модуль 100Base-FX Multimode SFP module w/ Wide Tem  2 016,9  
SFP-FXS/LC-30E SFP модуль Advantech 100Base-FX Single-mode SFP module (30 km), 1310 nm, LC  1 946,7  
SFP-FXS/LCI-30E Модуль 100Base-FX Single-mode SFP module w/ Wide Tem  2 334,0  
SFP-GLX/LC-10E SFP модуль Advantech 1000Base-LX Single mode SFP module (10 km), 1310 nm, LC  1 946,7 Доступно
SFP-GLX/LC-20E Модуль 1000Base-LX single-mode SFP module (20km)  2 883,6  
SFP-GLX/LC-40E Модуль 1000Base-LX single-mode SFP module (40km)  6 912,4  
SFP-GLX/LCI-10E Модуль 1000Base-LX SFP module (10km) with Wide Temp.  2 052,8  
SFP-GLX/LCI-20E Модуль 1000Base-LX SFP module (20km) with Wide Temp.  3 390,2  
SFP-GLX/LCI-40E Модуль 1000Base-LX singlemode SFP (40km) w/ wide temp  7 616,8  
SFP-GSX/LC-AE Модуль 1000Base-SX Multi mode SFP module  1 607,5 Доступно
SFP-GSX/LCI-AE Модуль 1000Base-SX Multi mode SFP module w/ Wide Temp  1 951,2  
SFP-GTX/RJ45-AE Модуль 1000Base-T RJ45 SFP Module  4 623,2  
SFP-GTX/RJ45I-AE Модуль 1000Base-T RJ45 SFP Module w/ Wide Tem  5 107,7  
SFP-GWDM13SC-40E Модуль 1000Base-WDM(Trans:1310nm) SFP module (40km)  3 841,6  
SFP-GWDM15SC-40E Модуль 1000Base-WDM(Trans:1550nm) SFP module (40km)  5 674,2  

Додаткова інформація

  • SFP виконані в суворій відповідності з галузевими стандартами
  • Засувка з монолітної фіксацією модуля
  • Гаряча заміна модулів
  • Двобічний роз'єм LC
  • Повнодуплексна передача на максимальній швидкості
  • Індикатор наявності TTL сигналів
  • Живлення від 3.3 VDC
  • Кращій в галузі електромагнітний захист і сумісність для високої щільності портів
  • Class 1 лазерне випромінювання відповідно до EN 60825-1
  • Відповідність RoHS