5-портовий комутатор EKI-2725

Промисловий некерований 5-и портовий Gigabit Ethernet комутатор Advantech EKI-2725

Мережеві коммутатори >> Industrial Ethernet комутатори Advantech

 Вартість та наявність 

Виробник: Advantech

Промисловий некерований комутатор Advantech EKI-2725 має 5 портов крученої пари зі швидкістю передачі 10/100/1000 Мб чи 4 порта + 1 порт для встановлення модуля SFP (моделі EKI-2725F/EKI-2725FI)

Комутатор EKI-2725 підтримує автоматичне визначення швидкості з'єднання, полу- та повно-дуплексний режим передачі. Усі порти оснащені буферною пам'яттю та підтримують режим передачі store-and-forward, який гарантує цілісність данних що передаються. Автоматичне визначення полярностіі підключення мідного кабелю також позбавляє від необхідності використання зворотніх патч-кордов.

  • 5 портов RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мб (EKI-2725)
  • 5 портов RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мб з розширеним температурним діапазоном роботи (EKI-2725I)
  • 4 портова RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мб та 1 порт для SFP модуля (EKI-2725F)
  • 4 портова RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мб та 1 порт для SFP модуля з розширеним температурним діапазоном роботи (EKI-2725FI)

Комутатори серії Advantech EKI-2725 мають також:

  • Автоматичне визначення швидкості з'єднання та полярності підключення (Auto MDI/MDI-X)
  • Полудуплексний та повнодуплексний режим роботи
  • Захист від неконтрольованого розповсюдження широкомовних пакетів
  • Можливість встановлення на DIN-рейку і безпосередньо монтажну поверхню
  • Подвійний вхід живлення 12 ~ 48 VDC

Вартість та наявність

Код товару Опис товару Ціна з ПДВ Наявність
EKI-2725-CE Промисловий некерований комутатор Advantech EKI-2725, 5-ports 10/100/1000Mbps, Ind. Unmanaged GbE Switch  4 660,2 Доступно
EKI-2725F-AE Промисловий комутатор Advantech EKI-2725F 4 GE + 1 SFP Ind. Unmanaged Switch  5 663,0 Доступно
EKI-2725FI-AE Промисловий комутатор Advantech 4 GE + 1 SFP Ind. Unmanaged Switch W/T  6 176,1  
EKI-2725I-CE Промышленный коммутатор 5-port Ind. Unmanaged GbE Switch W/T  6 176,1 Доступно
EKI-2725-BE Промышленный неуправляемый коммутатор Advantech 5-port 10/100/1000Mbps с функцией энергосбережения  5 544,5  
SFP-FXM/LC-AE SFP модуль Advantech 100Base-FX Multimode SFP module (2 km), 1310 nm, LC  1 744,0 Доступно
SFP-FXS/LC-30E SFP модуль Advantech 100Base-FX Single-mode SFP module (30 km), 1310 nm, LC  2 075,8 Доступно
SFP-GLX/LC-10E SFP модуль Advantech 1000Base-LX Single mode SFP module (10 km), 1310 nm, LC  2 075,8 Доступно
SFP-GLX/LC-20E Модуль 1000Base-LX single-mode SFP module (20km)  3 056,6  
SFP-GLX/LC-40E Модуль 1000Base-LX single-mode SFP module (40km)  7 275,9  
SFP-GSX/LC-AE Модуль 1000Base-SX Multi mode SFP module  1 701,6 Доступно
SFP-GTX/RJ45-AE Модуль 1000Base-T RJ45 SFP Module  4 896,5  
HDR-30-24 30-220AC-24S-35.0x90.0x54.5(2SU)-DIN RAIL, Джерело живлення для монтажу на DIN-рейку  544,4  
MDR-60-24 Імпульсне джерело живлення MeanWell, AC/DC для монтажу на DIN-рейку, 60 ВТ, 24 В, 2.5 А  547,9 Доступно
NDR-75-24 Іімпульсне джерело живлення 75-220AC-24S-32.0x125.2x102.0-DIN RAIL EMC emission Class B, (24В, 75Вт)  Не доступно к заказу