Система промислового відеомоніторингу для проекту вуглехімічної переробки

Система промислового відеомоніторингу для проекту вуглехімічної переробки

Вступ

Shaanxi Coal and Chemical Industry Group побудувала найбільший у світі вуглехімічний завод. Заводу була потрібна система відеоспостереження для моніторингу виробництва та безпеки. Ця система вимагала встановлення відеокамер на виробничих ділянках, у місцях загального користування та допоміжних будівлях. Потім відеосигнал завантажуватиметься у вигляді цифрових сигналів через гігабітні оптичні перетворювачі промислового класу і пропрієтарну відеомережу LAN в центральну диспетчерську, де він буде переглядатися і зберігатися.

Системні вимоги

 • Основні зони спостереження містили: виробничі площі, входи та виходи, периметр заводу, проїзди та інші важливі місця.
 • На заводі використовувалося найрізноманітніше обладнання для спостереження, зокрема стаціонарні циліндричні мережеві камери, високошвидкісні купольні мережеві камери, мережеві камери PTZ та інтелектуальні камери попередження. Таким чином, система повинна була вміти приймати та передавати сигнали від різних типів камер. Крім того, сигнали передаватимуться через Gigabit Ethernet, що забезпечить найкращу стабільність та надійність.
 • Великий розмір заводу та значна кількість контрольованих місць вимагали рішення для цифрового спостереження на основі IP, де кожен відеосигнал мав би свою власну IP-адресу, оскільки це забезпечило б найкращу гнучкість та продуктивність з урахуванням витрат та вимог до обслуговування, наявність запчастин. Крім того, великі відстані ускладнювали підключення камер до центральної диспетчерської.

Реалізація проекту

 • IMC-370I-SFP: Мініатюрний посилений медіаконвертер, 1000 Мбіт/с, SFP
 • EKI-2725FI: Некерований комутатор Ethernet 4GE+1G SFP
 • IMC-318I: Посилене шасі медіаконвертера з централізованим живленням, для монтажу у стійку, шасі на 18 слотів

Опис системи

У рішенні використовувалася зіркоподібна мережева структура з трьома рівнями: вхідний рівень, рівень конвергенції та базовий рівень, кожен з яких мав бути пов'язаний з'єднаннями Ethernet. Кінцеві термінали з камерами були встановлені в місцях, де здійснювалося спостереження та відбувались операції, кожний з яких повинен був бути підключений до мережі моніторингу безпеки.

Вхідні дані від мережевих камер високої роздільної здатності на вхідному рівні приймалися посиленими міні-медіаконвертерами Advantech IMC-370I-SFP-A, які були встановлені в шасі корпусу камери з некерованими Ethernet-комутаторами Advantech EKI-2725FI-AE. Сигнали збиратимуться на IMC-318I-US із централізованим живленням медіаконвертера в диспетчерській, яке також забезпечить живленням перетворювачі. Це сформувало виділену локальну мережу моніторингу системи відеоспостереження, прийнявши системну архітектуру, засновану на IP-додатках з повною комутацією і прямим зберіганням даних. Крім того, відеодані з кожної контрольованої області будуть підключені до комплексної платформи управління та зберігання в диспетчерській, що дозволить керувати всіма пристроями системи з центрального місця та забезпечить безпеку робочого середовища підприємства незалежно від великих відстаней між кожною точкою.

Переваги:

 • Диспетчерська - це централізоване місце, з якого можна контролювати систему спостереження, що дозволяє швидко реагувати в разі необхідності. Крім того, відеодані можуть зберігатися в централізованому місці, яке легко контролювати.
 • Волоконна оптика може передавати більш широку смугу пропускання і на більшу відстань, що є ідеальним рішенням для системи спостереження підприємства, в якому встановлено безліч камер для комплексного спостереження.
 • Об'єднання Gigabit Ethernet на основі IP забезпечує кращу надійність і можливість передачі даних.

Комутатори Ethernet EKI-2725FI можуть обробляти вхідні дані від кількох камер, що дозволяє розширити систему, якщо це необхідно в майбутньому.

Системна діаграма

Висновок

Ця система є прикладом системи відео спостереження та моніторингу, реалізованої в промислових умовах з метою безпеки. Встановивши мережеві камери для спостереження за ключовими зонами, а потім передавши дані з термінальних камер в центральну диспетчерську через виділену локальну мережу, що складається з оптичних перетворювачів, з'єднань Gigabit Ethernet, комутаторів Ethernet і шасі медіаконвертера, замовник отримав систему моніторингу, яка надійна, проста та розширюється для забезпечення безпеки як людей, так і майна.

Чому Advantech?

 • Компанія Advantech пропонує широкий асортимент медіаконвертерів, оптичних перетворювачів "один до одного", оптичних перетворювачів "мульти до одного", шасі медіаконвертера з централізованим живленням і додаткові малогабаритні змінні модулі (SFP), щоб надати клієнтам повноцінні рішення для передачі гігабітною мережею. Крім того, всі продукти оптичних перетворювачів надійні і підходять для промислових та зовнішніх установок, здатних працювати при температурах від -40°C до 75°C.
 • Медіаконвертери серії IMC-370 невеликі та компактні, їх можна встановлювати прямо у корпус камери.
 • Шасі медіаконвертера із централізованим живленням серії IMC-318 забезпечують уніфіковане джерело живлення для модулів оптичного перетворення та підтримують до 18 слотів. Крім того, конструкція IMC-318 спрощує укладання кабелів.
 • Комутатори Ethernet серії EKI-2725FI можуть обробляти вхідні дані з кількох камер, що забезпечує більшу розширюваність.
ПопереднійСистема візуалізації для аеропорту
НаступнийЕфективний рентгенівський сканер для забезпечення безпеки в аеропортах