Ефективний рентгенівський сканер для забезпечення безпеки в аеропортах

Ефективний рентгенівський сканер для забезпечення безпеки в аеропортах

Уявімо дівчину, яка стоїть у черзі в аеропорту та готується до огляду. Вона носить чоботи з металевими прикрасами та модну сумку, що ідеально поєднується з її ременем. Але коли вона входить до зони огляду, вона має зняти чоботи та ремінь — і віддати сумочку, а ще на неї чекає перевірка вручну охоронцями...

Під час перевірки безпеки у великих аеропортах по всьому світу використовуються суворі заходи та нові технології для запобігання проникненню терористів та злочинців. Попри ці загрози, комфорт та задоволення звичайних мандрівників, що проходять через митницю, як і раніше, важливі. Завдяки сучасним технологіям тепер доступні сканери всього тіла із наднизькою дозою рентгенівського випромінювання, що доповнюють існуючі металодетектори та ручні огляди.

Системний інтегратор, що спеціалізується на створенні операційного обладнання в Африці, вибрав GM-1000 із NVIDIA® Quadro® Embedded T1000 MXM для своєї системи рентгенівського сканування всього тіла. Ця система виявлення рентгенівськими променями може бути розгорнута у в'язницях, аеропортах, транспортних вузлах, прикордонних портах, майнінг-фермах та інших спеціальних заходах, що потребують перевірки безпеки всього тіла.

Вимоги клієнта

Малий форм-фактор

Рентгенівський сканер всього тіла знаходиться в компактному корпусі, що може бути встановлений на контрольно-пропускних пунктах авіації з обмеженим простором. Міцний комп'ютер усередині компактного корпусу забезпечує автоматизоване керування, високу продуктивність та надійність для підвищення ефективності будь-яких перевірок безпеки.

Обробка та аналіз зображень

Технології машинного зору допомагають комп'ютерам перевіряти, аналізувати та розпізнавати зображення. Система машинного зору захоплює зображення з рентгенівського сканера і потім передає дані на комп'ютер, де зображення зберігаються чи обробляються. Комп'ютер повинен мати високопродуктивний графічний процесор, щоб забезпечити необхідну обчислювальну потужність для швидкого аналізу та виявлення потенційних загроз та заборонених предметів, а також для запобігання довгим чергам та скупченням людей.

Декілька варіантів вводу/виводу

Крім аналізу зображення на повний зріст, рентгенівський сканер повинен підключатися до різних периферійних пристроїв, таких як відеокамера, аудіодомофон, сканер відбитків пальців, сканер штрих-коду, а також органи управління відкриттям/закриттям дверей, 27-дюймовий медичний сенсорний монітор з роздільною здатністю 4K, встановлений ззовні боксу, що дозволяє оператору контролювати зіскановані зображення. Отже, потрібен відповідний вхід/вихід.

Чому Cincoze?

Компактний та безвентиляторний

Простір розміщення устаткування обмежено. GM-1000 розроблений у компактному форм-факторі з розмірами 260 x 200 x 85 мм. Крім того, GM-1000 є безвентиляторним, що дозволяє уникнути проблеми витрат на технічне обслуговування обладнання. Таким чином, це ідеальне рішення для умов обмеженого простору та забезпечення високої надійності продукту.

Висока продуктивність графічного процесора

GM-1000 - це надійна обчислювальна платформа з графічним процесором, яка забезпечує прискорені обчислення ШІ для роботи з такими програмами, як машинний зір, обробка зображень, глибоке навчання та штучний інтелект. GM-1000, оснащений процесором Intel® Xeon®/Core™ 9/8, підтримує модулі MXM 3.1 типу A/B, включаючи модулі MXM на базі графічних процесорів NVIDIA® Quadro® RTX3000, T1000 та P2000. У поєднанні з програмним забезпеченням штучного інтелекту GM-1000 може виконувати універсальні високопродуктивні обчислювальні програми, розгорнуті у світі AIoT.

Розмаїття входів/виходів та універсальне розширення

GM-1000 має кілька інтерфейсів вводу/виводу, в тому числі 2x GbE LAN, 4x COM, 8x USB, 1x HDMI, 1x DisplayPort та 1x DVI-I. Його можна налаштувати за допомогою додаткових функцій та можливостей підключення за допомогою інноваційних технологій Cincoze CMI та CFM.

GM-1000 може бути налаштований з великою кількістю входів/виходів і такими функціями, як 2x 10GbE LAN, 4x GbE LAN, 4x M12, 2x COM, DIO, PoE та датчик запалювання.

ПопереднійСистема промислового відеомоніторингу для проекту вуглехімічної переробки