Публікації

Промислова мережа Ethernet може мати безліч вузлів, комутаторів, кабелів, маршрутизаторів, мережевих карт і т.п. І не завжди чітко ясно, який комутатор Ethernet є кращим вибором.

Вступ
Промислова мережа Ethernet може мати більше 1000 вузлів, сотні кабелів і нескінченні комбінації комутаторів, маршрутизаторів, мережевих карт і серверів. При запуску нового проекту не завжди чітко ясно, який комутатор Ethernet є кращим вибором.

Є деякі вимоги, які слід розглянути, перш ніж звузити пошук для найбільш підходящого для вашого застосування перемикача. Нижче наведені корисні питання, над якими варто задуматися на початку проекту.

1. Потрібен для додатка керований або некерований комутатор Ethernet?

Подумайте про рівень можливостей мережевого управління, необхідних для вашого застосування. Некеровані комутатори Ethernet призначені для простого підключення за принципом «включай і працюй». Вони допомагають зменшити загальний трафік в локальній мережі, поліпшити швидкість з'єднання і зменшити кількість помилок.

Керовані комутатори призначені для розширеного управління вашої локальної мережею і додатками, що вимагають моніторингу або сегментації мережевого трафіку і високої пропускної здатності. Вони зазвичай включають програмне забезпечення для налаштування вашої мережі і діагностичні порти для моніторингу трафіку локальної мережі. Несправні пристрої можуть вкидувати до вашої мережі мільйони «рантів» (аномально короткі кадри Ethernet). Використання комутаторів замість концентраторів вирішить ці проблеми.

2. Які швидкості передачі даних потрібні?

Ефективна і послідовна передача даних так само важлива, як і її отримання. Виходячи з обсягу і типу даних, які ви будете передавати, вам необхідно знати, з якою швидкістю передаватиметься проект. Можливі варіанти: 10/100 Мбіт / с, Гігабіт або 10 Гбіт / с або поєднання швидкості 10/100 Мбіт / с і Гігабіт.

3. Чи потребує додаток функціональності Power of Ethernet (PoE)?

PoE найкраще підходить для великих обсягів даних і гнучкого розподілу потужності в промислових додатках. Деякі загальні програми включають безпеку, RFID / інфрачервоний порт, точки бездротового доступу, взаємопов'язаність і доступність, а також резервне копіювання харчування.

4. Чи є необхідність в оптоволоконних портах для захисту від перешкод?

Спочатку вам потрібно вибрати між багатомодовим або одномодовим типом оптоволокна, а потім вибрати оптоволоконні роз'єми. Деякі поширені оптоволоконні роз'єми - це SC, ST і LC.

5. Скільки портів Ethernet потрібно додатку?

Вирішуючи, скільки портів Ethernet вам потрібно, важливо враховувати майбутнє вашого проекту. Чи має сенс вибирати комутатор з декількома додатковими портами для подальшого розширення? Чи має сенс вибирати комутатор, що підтримує гігабітні швидкості, для підвищення вимог до пропускної здатності в майбутньому?

6. Чи потрібен для додатку компактний перемикач або певний формат монтажу?

Подумайте про майбутнє розташуванні обладнання - на якому просторі ви працюєте, і чи будуть компоненти захищені від промислового сміття, вібрацій і / або інших небезпек? Чи будете ви встановлювати деталі на верстаті, розміщувати обладнання на заводі або використовувати шафу? Кріплення на машині швидко доповнюються, тому що зростає поле для використання. Однак, для реалізації всіх переваг компонентів, що вмонтовуються на машині, необхідно ретельне планування.

7. Які температурні вимоги для цього додатка?

Комутатори Ethernet для промислових ситуацій не можна порівняти з додатками для офісного обладнання. Ви повинні враховувати діапазон температур, з якими ваше обладнання буде щодня стикатися.

8. Які джерела живлення доступні не тільки для комутатора, а й усіх інших пристроїв?

Розрахуйте загальний бюджет потужності, необхідний для живлення комутатора Ethernet і будь-яких підключених пристроїв. Яке вхідна напруга живлення є для комутатора?

9.Чи є технічні характеристики?

Наприклад, для нафтогазового застосування може знадобитися сертифікація класу 1 / Розділу 2; транспортування може зажадати сертифікації NEMA TSx.

10. Які аксесуари потрібні?

Після того, як ви вибрали комутатор Ethernet для свого проекту, вам потрібно задуматися над ще декількома запитаннями.

У вас є всі аксесуари, необхідні для підключення? Пасивне, блоки живлення, шафи, захист від перенапруги, додаткове обладнання для кріплення і проводка - це можливі аксесуари, які можуть знадобитися. Нарешті, подумайте, чи потрібні вам зразки продукції для підтвердження концепції і повного виробництва.

ПопереднійІнтернет речей: погляд у майбутнє та тенденція на розвиток
Наступний3 причини обрати промисловий монітор для Промислововсті 4.0