3 причини обрати промисловий монітор для Промислововсті 4.0

 Світлодіодний РК-монітор дозволяє взаємодіяти з машиною чи пристроєм у виробничих процесах. HMI допомогає подолати розрив між тим, як користувачі зв'язуються з процесами та дані автоматизації.

Новини >> Публікації >> 28.05.2019

У додатках Інтернету речей (IoT) і Промисловості 4.0 все більше і більше клієнтів повинні мати можливість візуалізувати дані і обробляти їх з вбудованих комп'ютерів. Візуалізація даних і управління процесом допомагає на всіх рівнях прийняття рішень та найкраще досягається за допомогою людино-машинного інтерфейсу (HMI).
Що таке HMI? Як правило, він використовується для опису будь-якого призначеного для користувача інтерфейсу, такого як світлодіодний РК-монітор, який підключає користувачів до машини, пристрою або системі. Наприклад, світлодіодний РК-монітор дозволяє користувачам взаємодіяти з машиною або пристроєм в виробничих процесах. HMI допомагає подолати розрив між тим, як користувачі зв'язуються з процесами та даними автоматизації.
Щоб заповнити цю прогалину, популярним варіантом є впровадження системи світлодіодних РК-моніторів, яка б відповідала виробничому цеху і процесу промислового застосування. Коли справа доходить до вибору світлодіодних РК-моніторів для виробничих цехів, перше важливе рішення - вибрати комерційні монітори або монітори промислового рівня. При розгляді різних цін на монітори може здатися, що комерційні монітори є більш дешевим варіантом, але це занадто поширена помилка.

За словами Тіма Стоуна, менеджера по продукції HMI Advantech IoT Group, він бачив помилку, яку робили занадто багато клієнтів, що в підсумку призводить до витрат часу і грошей. Чому? Відповідь проста: комерційні дисплеї може не спроектовані і не розраховані на те, щоб витримувати жорстке використання і середу додатків Промисловості 4.0. Зокрема, ми досліджуємо три причини, за якими найкращим варіантом є впровадження промислового ЖК-монітора зі світлодіодним підсвічуванням замість комерційного.

Розроблений для жорстких умов

Перш за все, світлодіодні РК-монітори промислового класу спроектовані і створені саме для цього: в промислових середовищах, які йдуть рука об руку з більшістю прикладних середовищ Промисловості 4.0. Комерційні монітори створені для офісів і роздрібної торгівлі. Вони, однак, не витримують в жорстких промислових умовах, де їм доводиться стикатися з високими вібраціями, коливаннями температури і потужності, брудом, пилом, високою інтенсивністю використання та багатьом іншим.

Наприклад, середньостатистичне скло на комерційному планшеті з сенсорним екраном розраховане тільки на те, щоб прослужити певній кількості користувачів. За словами Стоуна, комерційні монітори не витримують постійного використання в промислових умовах. «Люди буквально використовують монітор весь день, особливо якщо у вас є критично важливий додаток без простоїв», - додав він. Комерційні варіанти просто не можуть йти в ногу з промисловими елементами або протистояти їм в дизайні.

Розроблено для відповідності специфікаціям Промисловості 4.0

На додаток до того, що монітори промислового класу призначені для роботи в суворих умовах з високою вібрацією, коливаннями температури і т.д., вони також можуть витримувати жорсткі вимоги в різних галузях промисловості, наприклад, щодо особливих вимог до очищення. Промислові монітори належним чином герметизовані для захисту внутрішніх компонентів від елементів навколишнього середовища, будь то бруд, пил, масло або хімікати для очищення. Багато промислових застосуваннь, особливо ті, які пов'язані з процесами виробництва продуктів харчування і напоїв, мають технічні вимоги до очищення - промислові монітори можуть відповідати цим вимогам на підставі характеристик конкретного пристрою.

Економія коштів завдяки постійному часу безвідмовної роботи і довговічності пристрою

Отже, що відбувається, коли ви використовуєте монітор комерційного рівня в промисловому середовищі? Стоун каже, що це тільки питання часу, коли цей монітор вийде з ладу. Це означає, що весь процес переходить у стан простою, поки монітор замінюється або ремонтується. «Будьте готові замінювати комерційний монітор, по крайней мере, три рази на рік», - говорить Стоун, спираючись на минулий досвід клієнтів.

Під час заміни монітора ваша машина не працює, і весь процес зупиняється. Послідовність втрачається, а робоча сила стає непродуктивною. «Все зводиться до того, що ви питаєте себе: скільки коштує ваша машина?» Впровадження промислового світлодіодного РК-монітора допоможе уникнути всіх цих дорогих проблем і, чесно кажучи, допоможе уникнути багатьох неприємностей, додав він. Монітори з міцним промисловим дизайном, призначені для роботи в жорстких умовах, і повинні відповідати набагато більшим вимогам, ніж комерційні пристрої, - ви отримуєте якісний продукт з тривалим терміном служби.

Advantech виробляє широкий асортимент промислових моніторів різних розмірів, які можуть працювати в спеціальних умовах. Промислові світлодіодні РК-монітори мають термін служби заднього підсвічування 50 000 годин, ободок з високим IP-рейтингом, широку температурну підтримку, універсальні варіанти монтажу, а також прості в установці для різних можливостей використання.