WISE-PaaS 3.0 від Advantech полегшує промислове спільне створення даних

Advantech, лідер на світовому ринку інтелектуальних систем, провів свій перший IoT Co-Creation Summit в Міжнародному виставковому центрі Сучжоу

Новини >> Публікації >> 04.06.2019

Advantech лідер на світовому ринку інтелектуальних систем, провів свій перший IoT Co-Creation Summit в Міжнародному виставковому центрі Сучжоу. Під час саміту Advantech представив нові функції для WISE-PaaS 3.0 і поділився низкою готових пакетів рішень IoT (SRP) на основі WISE-PaaS. Компанія також визначила майбутні стратегії і графіки спільної творчості на майбутній рік.

Аллан Ян, технічний директор Advantech, сказав: «Не дивлячись на те, що IoT в даний час розквітає, і багато компаній інвестують в обладнання для підключення і збору даних, ми все ще перебуваємо на ранніх стадіях отримання вигоди від даних IoT. З моменту запуску WISE-PaaS в 2014 році Advantech продовжив інтеграцію і поліпшив зв'язок з громадами з відкритим вихідним кодом. Наші програмні модулі IoT розроблені для створення сервісів хмарної платформи, орієнтованих на комерційну цінність, одержувану від збору даних. Таким чином, інновації, засновані на даних, стали основною метою нашої еволюції WISE-PaaS ».

Щоб сприяти розвитку IoT, WISE-PaaS 3.0 пропонує чотири основних функціональних модуля:

  1. WISE-PaaS / SaaS Composer: інструмент налаштування хмари з видимим робочим процесом. WISE-PaaS / SaaS Composer підтримує створення настроюються компонентних графіків для простого і інтуїтивно зрозумілого додатка для 3D-моделювання та взаємодії. Він оновлює уявлення з частотою в мілісекунди і разом з WISE-PaaS / Dashboard представляє критично важливі дані управління в візуально інтуїтивно зрозумілій дисплеї, щоб допомогти витягти цінні дані і підвищити ефективність роботи.
  2. WISE-PaaS / AFS (AI Framework Service): модель навчання штучного інтелекту і структура служби розгортання. WISE-PaaS / AFS надає простий інтерфейс drag and drop, який дозволяє розробникам швидко вводити промислові дані. У поєднанні з алгоритмами AI сервіс створює ефективний механізм виведення з автоматичним розгортанням на периферійних обчислювальних платформах. AFS пропонує управління точністю моделі, перепідготовку моделі і автоматичний перерозподіл. Він одночасно управляє декількома моделями AI в області застосування; пропонуючи автоматизовані поліпшення точності моделі і послуги управління життєвим циклом.
  3. WISE-PaaS / APM (Asset Performance Management): інфраструктура віддаленого технічного обслуговування мережевого підключення обладнання. WISE-PaaS / APM підключається до широкого спектру засобів управління промисловим обладнанням і протоколам зв'язку на місці. Він підтримує новітній відкритий стандарт EdgeX Foundry і включає вбудовані шаблони управління обладнанням і інтеграції робочих процесів. Спільно з AFS APM прискорює розробку додатків Machine to Intelligence (M2I).
  4. Інфраструктура розробки мікросервісов: WISE-PaaS містить платформу розробки мікросервісов, яка допомагає розробникам швидко створювати каркаси розробки програм, скорочуючи при цьому потреби в розробці. Мікро-сервісні функції, такі як пошук сервісів, балансування навантаження, адміністрування сервісів і центр конфігурації, пропонують вбудовані гнучкі механізми підтримки.

Далі пан Ян пояснив, що багато галузевих партнерів інвестували в збір даних про обладнання в надії впровадити обладнання, кероване штучним інтелектом, і інтелектуальне управління робочими процесами, одночасно активно шукаючи методи і інструменти для отримання вигоди зі своїх даних. Галузеві партнери, як правило, не розкривають стороннім цінної галузевої інформації, яку вони накопичили за ці роки. Advantech вивчає больові точки, які повинен подолати кожен промисловий сектор, щоб забезпечити ефективну технологічну підтримку. Наша компанія виявила, що спільне проектування рішень хмарної платформи на основі IoT може ефективно об'єднати сильні сторони обох сторін для створення взаємовигідних ситуацій.

Знання Advantech в області обробки хмарних даних і розробки додатків в поєднанні з досвідом партнерів створюють потужну комбінацію OT і IT, яка сприяє оптимальному збору, управління та аналізу даних. Починаючи з цього року, проекти спільної творчості в ряді областей були зроблені за участю інтеграторів рішень, орієнтованих на предметну область (DFSI). Advantech нещодавно створила систему очищення води, розроблену спільно з GSD (China) Co., Ltd., і службу віддаленого управління обладнанням з ЧПУ, розроблену спільно з Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. Обидва партнерства демонструють, як промислові цифрові перетворення на чолі з Advantech і її партнерами, використовуючи модель спільного створення, пропонують інноваційні безпрограшні рішення IoT.