Що таке чутлива до часу мережа?

Ethernet існує майже три десятиліття, але його найбільш «революційний» стрибок з'являється саме в цю хвилину.

Новини >> Публікації >> 27.06.2019

Нова технологія називається «Чутлива до часу мережу (TSN)». Незважаючи на те, що її потужні функції все ще перевіряються (дуже успішно!) Демонстраційними мережами, оператори реальних мереж можуть відразу почати користуватися цією технологією.


Мені подобається думати про мережі, чутливої до часу, як про «Ethernet Plus», тому що це не стільки «новий» протокол, скільки розширення Ethernet. TSN стоїть на плечах чогось дуже ефективного і успішного і чим збільшує його переваги.

Чутлива до часу мережа дозволяє користувачам наступне:

  • Об'єднати розрізнені мережі в одне ціле
  • Гарантії доставки
  • Повну сумісність

Ключова додаткова цінність, яку TSN привносить в промислові додатки, - це здатність об'єднувати мережі, які в разі потреби були розділені в минулому, тому користувачі можуть насолоджуватися економією коштів, а також підвищенням продуктивності.

TSN здатний розрізняти трафік, призначати окремі пакети з різними пріоритетами і відправляти кожен потік по мережі, дотримуючись при цьому їх індивідуальні тимчасові обмеження. Так, наприклад, у вас може бути критичний трафік, такий як управління рухом, який має точні вимоги в реальному часі, і трафік, такий як передача файлів з використанням пропускної спроможності без вимог в реальному часі, що виконуються одночасно в одній і тій же мережі в один і той же час, не заважаючи один одному. Різні програми, різні пріоритети, один і той же час, одна і та ж мережа - і все з своєчасними гарантіями доставки в міру необхідності.

Це (р) еволюція TSN!

І це ще не все. Користувачі систем Ethernet з розширеннями реального часу, орієнтованими на конкретного постачальника, давно незадоволені необхідністю в довгостроковій перспективі бути заблокованими у праві виборі обладнання, оскільки продукти і розширення протоколів не сумісні. З TSN це піде в минуле. TSN не залежить від постачальника, з повною сумісністю між компонентами. Фактично, спостерігалося, що більшість великих постачальників обладнання для автоматизації повністю приймають цей стандарт і будуть переходити від пропрієтарних рішень Ethernet.

Оновлення з урахуванням часу мережі

Не обтяжуючи себе обов'язком вибирати єдиного постачальника, мережевим операторам не потрібно довго чекати, щоб побачити, які постачальники що пропонують. Вони можуть почати повільно з TSN і розвиватися. Насправді у багатьох відношеннях TSN призначений саме для цього. Я розглядаю це як групу стандартів, набір фрагментів, які ви можете об'єднувати в різних конфігураціях, додаючи поліпшення можливостей зараз і нові фрагменти пізніше для ще більшого поліпшення можливостей з плином часу.

Крім того, TSN добре підходить для підходу «коричневого поля». Тобто вам навіть не потрібно починати з нової мережі - ви можете легко налаштувати можливості існуючих мереж Ethernet, просто додавши або замінивши комутатори і оновивши прошивку. TSN є гнучким і легко налаштовується відповідно до ваших потреб.

Фахівці з чутливих до часу мереж в вашому регіоні

Оскільки всі постачальники TSN слідують одним і тим же стандартам і можуть взаємодіяти один з одним, відмінності між постачальниками будуть варіюватися від рівнів якості, продуктивності і зручності використання. Belden - одна з перших компаній, що пропонують дійсно готові до використання TSN продукти, такі як промислові Ethernet-комутатори Hirschmann. Я вважаю, що вони відрізняються гнучкістю конфігуруються, а також тим, що вимірювальні прилади надзвичайно точні (аж до мікросекундного рівня), а можливості синхронізації часу чудові. Ці останні дві характеристики, можливо, особливо примітні тим, що удосконалення Ethernet називаються «чутливими до часу мережами».

Представители Belden были связаны со стандартом TSN с момента его первоначальной концепции - еще в 2010 году и даже до этого на ранних обсуждениях. В то время он был известен как «Audio Video Bridging Generation 2». Как только он был определен как отправная точка для крупного развития Ethernet в сетях промышленной автоматизации, Belden работал с несколькими ключевыми отраслевыми партнерами, чтобы помочь объединить все больше возможностей в гибкие стандарты. Чтобы систематизировать некоторые из наших уроков даже для самых неопытных, Belden разработал учебник по TSN под названием «TSN для чайников». Книга на 50 страниц быстро читается и полна информации.

Dr. Oliver Kleineberg