Публікації

Збір даних відіграє ключову роль в IoT. 

Щоб описати величезну кількість зірок у всесвіті під час свого телесеріалу «Космос», покійний астрофізик Карл Саган наголосив, що їх існують «мільярди і мільярди».
Якби він був живий сьогодні, доктор Саган міг би легко застосувати свою ключову фразу, щоб описати кількість підключених пристроїв в Інтернеті речей (IoT).

Збір даних відіграє ключову роль в IoT. Основою є бездротові сенсорні вузли, що містять можливість розпізнавати, обробляти і відправляти дані по мережі зв'язку. Переважний спосіб підключення пристроїв до IoT, хмарним службам або до обох - за допомогою бездротових рішень (наприклад, Wi-Fi, 4G), що виключає витрати і зусилля на підключення.

Під час роботи інтелектуальні мережеві вузли в loT керують підпорядкованими польовими пристроями для виконання завдань доставки і передачі даних на пристрої вищого рівня, дротові або бездротові. Ці інтелектуальні вузли є ключем для підключення пристроїв до архітектури IoT, особливо у віддалених і широкомасштабних додатках, таких як нафтогазові і водні об'єкти, де обслуговування і оновлення обладнання на майданчику може бути надзвичайно дорогим.

Інтелектуальні віддалені термінали (iRTU) можуть виконувати віддалений моніторинг, експлуатацію, обслуговування і оновлення через Інтернет і оновлювати дані в хмарі. iRTU також можуть зв'язуватися один з одним, щоб швидко обробляти кореляцію вводу-виводу (I / O) в надзвичайних ситуаціях, щоб зменшити потенційні втрати або переривання обслуговування.


Advantech ADAM-3600 - це готовий до роботи хмарний iRTU з безліччю функцій бездротового зв'язку, вибором входів / виходів, широким діапазоном робочих температур і підтримкою протоколу гнучкого зв'язку для додатків, що працюють у нафтовій, газовій та водній галузях.

Пристрої використовують високопродуктивний процесор з низьким енергоспоживанням (32-бітний процесор Cortex A8 600 МГц і пам'ять DDR3), що значно підвищує швидкість і ефективність обробки. А також пропонують 20 локальних точок вводу / виводу, і користувачі можуть збирати, обробляти і поширювати локальну інформацію через дротової і бездротової режими зв'язку. Серія має вбудовану операційну систему реального часу і базу даних в реальному часі, надаючи клієнтам відкритий інтерфейс, що підтримує різні мови програмування.

Діапазон температур в роботі від -40 ° C до 70 ° C дозволяє ADAM-3600 працювати в жорстких умовах і знижує витрати на обслуговування. Компоненти промислового класу були протестовані з дотриманням найсуворіших вимог щодо захисту навколишнього середовища, що гарантує їх довговічність і стабільність при роботі в суворих умовах.
У серії ADAM-3600 можна використовувати USB-накопичувач і SD-карту для автоматичного оновлення прошивки, тому немає необхідності приносити комп'ютер і виконувати програму настройки на місці. Ще однією примітною особливістю є віддалений моніторинг стану послідовного порту і порту Ethernet, який може відправляти інформацію про тривогу під час збоїв зв'язку, щоб допомогти поліпшити інтелектуальний моніторинг.

Кожен ADAM-3600 має ідентифікатор вузла в якості імені для підтримки пакетної конфігурації (максимум 64) за допомогою утиліти конфігурації. Коли на утиліті відображається сигнал тривоги, клієнти можуть знайти джерело несправності безпосередньо за ідентифікатором вузла.
ADAM-3600 одночасно підтримує дві карти mini-PCIe (одну половинну і одну повнорозмірну) для зв'язку Wi-Fi, 3G GPRS і Zigbee. Відповідні функції бездротового зв'язку не обмежені польовими умовами. Протоколи Modbus RTU / TCP і DNP3 інтегрують ADAM-3600 з більш широкими системами диспетчерського управління та збору даних (SCADA).

На додаток до стандартного протоколу зв'язку Modbus, пристрої ADAM-3600 також підтримують об'єктний протокол DNP3. DNP3 є міжнародним стандартом для додатків RTU, а також може реалізовувати ідентифікацію даних, звіт про ініціативи та інші функції відповідно до цього протоколу, дозволяючи користувачам швидко інтегрувати майже всю систему SCADA.
Серія ADAM-3600 використовує відкриту архітектуру системи Linux і підтримує базу даних в реальному часі. Передача віддає пріоритет тегу, який налаштовується. Дані з простою конфігурацією можуть бути миттєво перетворені в різні протоколи зв'язку. Крім того, Advantech надає клієнту стандарт IEC 61131-3 і бібліотеку C / C ++ для розробки програмованого логічного управління найбільш зручним способом і програмне забезпечення для конфігурації проекту iRTU Studio з дистанційним управлінням. Користувачі можуть налаштувати всі пристрої в автономному і груповому режимах і можуть автоматично виконувати віддалене завантаження на основі свого власного коду.

Користувачі можуть використовувати це програмне забезпечення для віддаленого моніторингу та оновлення програмованої логіки і мікропрограм, щоб заощадити на робочій силі і матеріалах.

ПопереднійЩо таке чутлива до часу мережа?
НаступнийЧетверта індустріальна революція виникає з ІІ та Інтернету речей