Публікації

Advantech поэднав три основні функції збору, обробки та публікації даних в єдиний модуль вводу / виводу

Збір даних відіграє ключову роль в епоху IoT, коли все більше пристроїв підключаються один до одного, а бездротові додатки стають кращим мережевим рішенням. Тепер Advantech об'єднав три основні функції збору, обробки та публікації даних в єдиний модуль вводу / виводу (I / O) для задоволення потреб широкого спектру галузей, таких як моніторинг навколишнього середовища і машин, а також інтелектуальні міста.

У своїй серії WISE-4000 Advantech пропонує комплексні, модульні і готові до використання бездротові рішення для IoT-додатків. Вузлам бездротових датчиків не потрібно проходити через шлюз для надання інформації, що значно спрощує розгортання. В якості майже необмеженої кількості модулів введення / виведення WISE-4000 може збирати інформацію від будь-яких сторонніх датчиків і підключатися до існуючої мережі.

Спільно з різними типами введення / виведення, серія WISE-4000 забезпечує попереднє масштабування даних, функції логіки даних і реєстрації даних. Реєстратор даних WISE-4000 відправляє інформацію з відміткою часу в обліковий запис Dropbox, Microsoft Azure або в приватну хмару в залежності від конфігурації і може буферизувати дані пристроїв, щоб у разі збою в мережі дані не були втрачені до того, як будуть відправлені адміністратору. Ці дані доступні через мобільні пристрої і можуть бути безпечно опубліковані в хмарі - в будь-який час і в будь-якому місці.

Серія WISE-4000 використовує Wi-Fi, стільникові і глобальні мережі з низьким енергоспоживанням (LPWAN), такі як LoRa, NB-IoT / eMTC і пропрієтарну LPWAN, для задоволення специфічних вимог бездротового зв'язку. Сенсорні вузлы поєднують три етапа безпеки для забезпечення безпеки даних IoT.

Wi-Fi WPA2 шифрування: усі дані через Wi-Fi будуть зашифровані під час передачі.

Безпечний сокет HTTPS: протокол для передачі даних, який попереджує підслуховування та взлом.

Авторизація користувача: користувач повинен увійти на веб-сторінку перед налаштуванням; для запобігання несанкціонованих IP-адрес в веб-конфігурації може бути встановлений білий список.

Оскільки WISE-4000 використовує популярний API REST, модулі легко інтегруються з ІТ-системами і скорочують зусилля, необхідні для отримання великих даних. REST - це програмна архітектура, зазвичай використовувана для створення API для веб-додатків IoT. Комунікаційний підхід REST API заснований на протоколі передачі гіпертексту (HTTP). Веб-сервіси RESTful є одними з найбільш популярних інтерфейсів в IoT, особливо коли додатки використовують хмара.

Різні моделі в серії Advantech WISE-4000 надають необхідні функції для служб хмарної інтеграції. Крім того, в порівнянні з аналогічними продуктами на ринку, серія продуктів WISE забезпечує захист інформації за допомогою зашифрованої передачі даних і усуває додаткові витрати, які несуть шлюзи IoT, тим самим скорочуючи витрати на збір даних в одній точці.

ПопереднійМережева безпека
НаступнийОсновні гравці IIoT