Публікації

Високопродуктивні панельні ПК і термінали HMI

Безпрецедентна продуктивність і зручні налаштування

Промислові високопродуктивні панельні ПК і термінали HMI від Winmate оснащені процесорами 7-го покоління Intel® Core ™ i3 / i5 / i7 Kaby Lake і набором мікросхем Intel® H170, які забезпечують чудову здатність до налаштування для широкого спектра різноманітних задач автоматизації, таких як управління машинами, процесами або системами логістики, мережевими компонентами системи, а також збір даних або обробка зображень в промисловому середовищі.

Чудова обчислювальна потужність

Високопродуктивні панельні ПК і термінали HMI від Winmate підтримують новітню операційну систему Windows 10 і поставляються з процесорами Intel® Core ™ i3 / i5 / i7 Kaby Lake 7-го покоління і графікою Intel для чудової продуктивності обробки, широких графічних можливостей і низького енергоспоживання для виконання завдань візуалізації.

Різні конфігурації і варіанти корпусів

Широка лінійка продуктів представлена різними варіантами корпусів, включаючи монтаж на панель, шасі, відкриту раму, передню частину і повний IP65, які задовольняють потреби будь-якого промислового застосування. Розмір екрану високопродуктивних панельних ПК і терміналів HMI від Winmate варіюється в залежності від лінійки продуктів від 10,4 до 43 дюймів з вибором резистивного торкання, проектованого ємнісного скла Multi-Touch або з покриттям антивідблиску (AG). Виберіть той, який відповідає потребам вашого застосування!

Широкі можливості зв'язку

Володіючи широкими можливостями розширення та інтерфейсами вводу / виводу, високопродуктивні панельні ПК і термінали HMI від Winmate задовольняють різні потреби додатків і забезпечують високу продуктивність обчислень в промислових середовищах. Що стосується зовнішніх підключень, стандартна конфігурація включає послідовний інтерфейс RS-232/422/485, порти USB 3.0 і порти RJ45-10 / 100/1000 Мбіт / с. Розширені можливості пошуку можуть відрізнятися і включають в себе цифровий порт 1.2, порт HDMI для передачі аудіо та відео, а також мікрофон і аудіо.

Призначений для промислового застосування

Ці панельні ПК і термінали HMI з високопродуктивною обчислювальною потужністю і класичним корпусом призначені для вимогливих додатків. Ми проектуємо ці пристрої для надійної роботи в промислових умовах.

«Winmate прагне надавати найпередовіші рішення для ПК і HMI для панелей з метою підтримки широкого спектра промислових додатків», - сказав Пол Сан, менеджер по продуктах Winmate. «Високопродуктивні панельні ПК і термінали HMI від Winmate легко конфігуруються, що дозволяє замовникам вибирати найбільш підходящий корпус, кращу пам'ять, процесори, можливості підключення і програмне забезпечення для швидкого розгортання».

Resistive Panel PC

15” / 17” / 18.5” / 19” / 21.5” / 23.8”

Multi-touch Panel PC

32” / 43”

M-Series HMI

12” / 15” / 17” / 19” / 21.5” / 23.8”

P-Cap Panel Mount HMI

10.4” / 15” / 15.6” / 17” / 19” / 21.5” / 23.8”

P-Cap Open Frame HMI

15” / 15.6” / 17” / 19” / 21.5” / 23.8”

G-WIN Rugged Panel PC

12” / 15” / 21.5” / 23.8” / 32”

ПопереднійІндустрія 4.0 на практиці: готові платформи рішень Advantech
НаступнийЩо таке граничні обчислення? Чому границя має значення і куди вона прямує