Публікації

Вступ

Автономні роботи-кур'єри їздять тротуарами, піднімаються і спускаються схилами, ухиляються від натовпу людей і навіть відкривають коробки, щоб покупці могли вийняти товар при доставці. Важко не звернути увагу на ці ультрасучасні коробки на колесах. Нещодавня пандемія COVID-19 призвела до масового зростання електронної комерції та розробки безконтактних методів доставки, покликаних вирішити проблему глобальної нестачі робочої сили. Великі логістичні компанії продовжують інвестувати значні кошти у дослідження та розробку автономних роботів-кур'єрів, прискорюючи створення "розумної" системи доставки. В основі технології автономних роботів лежать самокеровані автомобілі, що працюють на основі інформації, зібраної в режимі реального часу датчиками та інтелектуальними алгоритмами штучного інтелекту (ШІ). Крім того, технологія машинного навчання дозволяє цим інтелектуальним системам точно планувати та дотримуватись точних маршрутів руху. Наразі такі автономні роботи в основному доставляють продукти харчування та напої до університетських міст Великобританії та США.

Симбіоз вбудованої комп'ютерної системи Cincoze та штучного інтелекту дозволило відомій китайській компанії електронної комерції розробити власного автономного робота-кур'єра, призначеного для підвищення ефективності доставки від дверей до дверей. Компактна система GM-1000 включає широкі можливості вводу/виводу та розширення, а також ідеально інтегрується в обмежений простір усередині роботів. Система також може виконувати складні обчислення та досягати рівня керування L4 завдяки графічному процесору NVIDIA® Quadro® P2000 MXM. Очікується, що в майбутньому автономні роботи працюватимуть незалежно в університетських містечках, спільнотах та парках.

Вимоги клієнта

Високопродуктивні CPU та GPU

Використовуючи поєднання передових технологій, таких як машинний зір, Штучний Інтелект (ШІ), Інтернет речей, хмарні обчислення та великі дані, автоматизовані роботи-кур'єри можуть досягти сприйняття навколишнього середовища, динамічного прийняття рішень та автономного управління рухом. Щоб упоратися з таким складним набором обчислень, роботи мають бути оснащені складним комп'ютером у самому серці. Крім вимог до високої продуктивності ЦП, алгоритми ШІ вимагають потужності графічного процесора для оптимізації глибокого навчання, що дозволяє роботам точно орієнтуватися на дорогах та пішоходах та підвищує загальну ефективність роботи. Високопродуктивні обчислювальні блоки повинні підтримувати низьке енергоспоживання та тривалий час автономної роботи для досягнення мети великомасштабного комерційного використання.

Підключення датчиків та компонентів

Автономні роботи-кур'єри використовують різні датчики та компоненти, які підключаються до центральної комп'ютерної системи. Такі компоненти керування машиною включають передній та задній LiDAR, багатолінзову камеру об'ємного зображення, керування рухом, можливість відкриття коробки та відображення сигналу. Дуже важливо, щоб комп'ютерний модуль міг з'єднуватись та інтегруватися з цими компонентами для забезпечення максимальної ефективності роботи.

Протиударна термостійка система

Автономні роботи-кур'єри проводять довгий час, виконуючи завдання у складних зовнішніх умовах, далеких від комфортної обстановки в приміщенні. Вони повинні витримувати вібрацію, викликану нерівними дорогами, багатогодинне перебування на сонці або при низьких температурах. Тому надійна та стабільна комп'ютерна система є однією з основних вимог.

Чому Cincoze?

Процесор Intel® Xeon®/Core™ CPU + MXM GPU

Вбудоване обчислювальне рішення MXM GPU GM-1000 підтримує процесор Intel® Xeon®/Core™ 8/9-го покоління, до 64 ГБ вбудованої пам'яті DDR4 та модулі GPU MXM 3.1 Type A/B для задоволення передових обчислювальних вимог машинного навчання, штучного інтелекту, висококласної обробки зображень та автоматизованого контролю. Рішення на базі GPU MXM промислового класу відрізняється високою продуктивністю та низьким енергоспоживанням у порівнянні з іншими системами з аналогічною потужністю GPU. У той же час CPU та GPU оснащені спеціально розробленими незалежними системами охолодження для забезпечення стабільності, необхідної для суворих умов експлуатації, досягаючи ефективного розсіювання тепла через мідні канали та екструдований алюмінієвий корпус. Система також може використовуватись із додатковим комплектом ультратонких зовнішніх вентиляторів.

Багаті можливості вводу/виводу та гнучке розширення

Камери та датчики вимагають швидких підключень для надшвидкої передачі даних, обробки та аналізу зображень. Для виконання цих вимог GM-1000 оснащений високошвидкісними інтерфейсами вводу/виводу, в тому числі 2 порти GbE LAN і 8 портів USB. Він також оснащений традиційними промисловими роз'ємами вводу/виводу та дисплея такими як 4× COM, 1× HDMI, 1× DisplayPort та 1× DVI-I. Також є 3 повнорозмірні слоти Mini-PCIe для бездротового підключення до хмари. Крім того, завдяки ексклюзивним модулям Cincoze CMI та CFM доступний ряд гнучких варіантів розширення, в т.ч 2x 10GbE LAN, 4x GbE LAN, роз'єм M12, 16x оптично ізольованих DIO (8 входів/8 виходів), PoE та функція визначення запалювання. Такий багатий асортимент портів вводу/виводу підключається до різних датчиків, контролерів та компонентів машин, підтримуючи підключення до Інтернету для граничних обчислень.

Міцна конструкція

GM-1000 має переваги міцної конструкції, такі як широкий діапазон робочої температури (від -40°C до 70°C), стійкість до ударів і вібрації (50G/5G), широкий діапазон вхідної напруги від 9 до 48 В постійного струму, а також захист від перенапруги, перевантаження струмом та ESP. Він також сертифікований за такими стандартами: EN62368-1 для безпеки, EN 50121-3-2 для залізничного транспорту та E-Mark для автотранспорту.

Все це допомагає створити потужне та стабільне рішення для граничних обчислень на базі GPU.

ПопереднійCincoze DI-1000 у гірничодобувних машинах зі штучним інтелектом
НаступнийАвтомобільний завод впроваджує Cincoze CV-117/P1101 як HMI виробничої лінії