Публікації

Вступ

Транспортні засоби складаються із тисяч компонентів і навіть відсутність одного гвинта може вплинути на безпеку та надійність автомобіля. Однак завдяки Індустрії 4.0 та Інтернету речей, «розумні» фабрики оснащені машинами та іншим обладнанням, що полегшує взаємодію та збір даних. Моніторинг у режимі реального часу та управління процесом дозволяють контролювати якість всього виробничого процесу.

У виробничому світі людино-машинний інтерфейс (HMI) є комунікаційним мостом між людьми і машинами, тому системи HMI оснащені ПК з сенсорними панелями, що пропонують екранний інтерфейс управління та візуальні робочі процедури SOP для моніторингу виробництва, діагностики системи та збору даних. Це дозволяє операторам машин точно виконувати процеси відповідно до інструкцій та нагадування на екрані.

Відомий тайванський виробник автомобілів використовує промисловий панельний ПК Cincoze для впровадження HMI у свою виробничу лінію. Заводська система обліку відправляє двигуни та системи трансмісії на складальну лінію, де оператор використовує динамометричний ключ для закріплення гвинтів та вимірювання крутного моменту. Ці процедури, включаючи розташування стопорного гвинта, дані про кількість і крутний момент повинні відображатися на панельному ПК. Центр управління також збирає дані у цифровому вигляді для відстеження виробничого процесу.

Вимоги замовника

Великий та міцний сенсорний дисплей

Для заводської складальної лінії потрібний 17" панельний ПК з сенсорним екраном. Завдяки великому екрану оператори виконують завдання просто та інтуїтивно. У той же час панельний ПК, встановлений поруч зі складальною лінією, чітко відображає зібрані дані для миттєвої передачі. Тому Пк має бути досить міцним і довговічним, щоб витримати складні умови складального майданчика.

Моніторинг та запис даних

Оскільки відповідна інформація відображається на панельному комп'ютері, інтеграція інтелектуальних датчиків у динамометричний ключ дозволяє операторам бачити, чи потрібна кількість гвинтів зафіксована і чи точний момент затягування. Якщо одного гвинта не вистачає або момент затягування неправильний, загоряється індикатор і оператор не може продовжити роботу. Дані одночасно передаються до центру управління, що допомагає контролювати виробничу лінію та керувати простежуваністю.

Довгострокова пропозиція

Виробництво автомобілів - трудомістка галузь, на заводах якої є безліч машин та виробничих ліній. Зупинки або технічне обслуговування виробничого обладнання можуть призвести до величезних втрат заводів. В результаті заводські оператори надають великого значення довгостроковій доступності запасних частин та високоякісному післяпродажному обслуговуванню.

Чому Cincoze?

Універсальні, надійні панельні ПК

Лінійка панельних ПК Cincoze CRYSTAL має широкий спектр можливостей, в тому числі екрани з діагоналлю від 8" до 24" та співвідношенням сторін екрану 4:3 та 16:9. Методи сенсорного управління включають надчутливий багатоточковий сенсорний проекційно-ємнісний екран (P-CAP) або одноточковий резистивний сенсорний екран і оснащені високопродуктивними процесорами Intel® Atom®, Pentium® або Core™. Дисплей має міцну литу рамку з алюмінієвого сплаву, твердість поверхні сенсорного екрану досягає 7H (тільки моделі P-CAP), а передня рамка має ступінь захисту від води та пилу IP65. Крім того, безвентиляторна конструкція комп'ютера підтримує широку вхідну напругу 9-48 і температурний режим від -20°C до 70°C, що забезпечує довговічність і надійність навіть у складних промислових умовах.

Багато входів/виходів та мережеве підключення

CV-117/P1101 оснащений 2x GbE LAN, 4x USB 3.2, 4x RS-232/422/485 та 8x ізольованими цифровими входами/виходами (4/4), що дозволяє панельному ПК підключатися до датчиків, систем управління рухом та іншого. Дані також можуть бути завантажені у віддалені системи, модуль бездротового зв'язку 4G/LTE, підключений до вбудованого слота Mini PCle, відповідає вимогам бездротового зв'язку. CV-117/P1101 також підтримує ексклюзивну технологію CFM компанії Cincoze, яка може бути використана для додавання функцій PoE і визначення запалювання.

Довгострокова доступність продукту та технологія CDS

У панельних ПК Cincoze використовуються лише надійні компоненти промислового класу і на них надається 15-річна підтримка. Крім того, запатентована Cincoze технологія CDS дозволяє користувачам продовжити термін служби продукту шляхом заміни компонентів за потреби. Модульна конструкція дозволяє швидко замінювати дисплей чи комп'ютерні модулі, тим самим скорочуючи час простою на технічне обслуговування. Користувачі також можуть насолоджуватись гнучкістю модернізації параметрів екрану або обчислювальних платформ своїх існуючих систем.

ПопереднійCincoze GM-1000 забезпечує роботу автономних роботів-кур'єрів
НаступнийCincoze DV-1000 відіграє ключову роль у профілактичному обслуговуванні