Публікації

Промисловий комп'ютер DV-1000 відповідає вимогам, необхідним для якісного профілактичного обслуговування.

З розвитком технологій IIoT та штучного інтелекту (ШІ) все більше виробничих галузей впроваджують профілактичне обслуговування для збору даних про обладнання на місці. Прогностичне обслуговування збирає дані про обладнання машин та використовує ШІ та машинне навчання для аналізу даних. Це дозволяє уникнути ручного прийняття рішень, покращує автоматизацію, знижує час простою та підвищує точність прогнозів часу простою машини.

Ці фактори продовжують термін служби машин, підвищують ефективність, що зрештою збільшує прибуток.

Лінійка продуктів Cincoze Rugged Computing — DIAMOND включає високопродуктивні вбудовані комп'ютери серії DV-1000, що поєднують високопродуктивні обчислення та гнучкі можливості розширення в компактному корпусі. Система може обробляти великі обсяги даних як реального часу. Це ідеальний варіант для профілактичного обслуговування промислових об'єктів у складних умовах.

Вражаюча обчислювальна потужність

Продуктивність – головний пріоритет. Він лежить в основі профілактичного обслуговування, коли дані з різних пристроїв необхідно збирати, обробляти та аналізувати в режимі реального часу, а потім пов'язувати з хмарною платформою.

Комп'ютери серії DV-1000 підтримують процесор Intel® Core™ i7/i5/i3 9/8-го покоління (серія Coffee Lake-RS) і до 32 ГБ пам'яті DDR4 2666 МГц. Варіанти зберігання включають 2,5" лоток для жорстких/твердотільних дисків SATA, 2 слоти mSATA, 1 ключ M.2 M 2280 і високошвидкісний твердотільний накопичувач NVMe. DV-1000 відповідає вимогам до продуктивності, необхідним для багатозадачності та аналізу даних на місці виробництві, а також може використовуватися в таких областях, як машинний зір та залізничний транспорт.

Вбудований ввід/вивід та модульне розширення

Ключем до профілактичного обслуговування є підключення до різних елементів обладнання, що потребує вбудованих датчиків для збору інформації, такої як вібрація, звук, температура, напруга та вага для аналізу великих даних. Вбудований DV-1000 оснащений найбільш підходящими інтерфейсами вводу/виводу для промислових додатків, в тому числі 2x GbE LAN, 2x COM та 6x USB, для підключення до різних типів датчиків та іншого обладнання. Ексклюзивна модульна технологія CMI від Cincoze забезпечує гнучке розширення COM або DIO, а модулі MEC забезпечують розширення USB 3.0 та LAN, легко задовольняючи вимоги профілактичного обслуговування різних сенсорних інтерфейсів та мережевих можливостей.

Міцна конструкція з промисловою сертифікацією та широким діапазоном температур.

Суворі промислові умови є серйозною проблемою стабільної роботи профілактичного обслуговування. У DV-1000 використовуються всі компоненти промислового класу, здатні витримувати широкий діапазон температур (від -40 °C до 70 °C) і реалізовані заходи захисту, такі як широкий діапазон напруги (9–48 В постійного струму). Навіть при перешкодах, що виникають у різних суворих умовах DV-1000, як і раніше, надійно працює. Його корпус розміром з аркуш паперу формату A5 дозволяє легко встановлювати його навіть у обмеженому просторі промислових зон. Надійна конструкція DV-1000 отримала безліч галузевих сертифікатів, таких як EMC та військовий стандарт США (MIL-STD-810G), що гарантує його надійність що може бути ключовою для компаній, яким необхідно впровадити профілактичне обслуговування.

ПопереднійАвтомобільний завод впроваджує Cincoze CV-117/P1101 як HMI виробничої лінії
НаступнийБезвентиляторні системи охолодження для комп'ютерів Cincoze