Публікації

Advantech, провідний постачальник платформ та послуг AIoT, представляє високопродуктивний периферійний ПК ARK-3534.

ARK-3534 - це надійне багатофункціональне рішення, яке використовує потужні процесори Intel Core i 12-го і 13-го поколінь з різноманітними варіантами вводу/виводу для підключення до 25 пристроїв.

Крім того, серія ARK-3534 має до 4 слотів PCIe/PCI, які підтримують графічні процесори, карти збору даних та комунікаційні карти для завдань аналітики ШІ, моніторингу обладнання та управління рухом. Це інтегроване апаратне та програмне рішення забезпечує віддалене керування та підвищує загальну ефективність обладнання за допомогою функцій Advantech DeviceOn, Codesys та TSN. ARK-3534 задовольняє різноманітним вимогам автоматизації та призначений для АОК (автоматичний оптичний контроль), напівпровідникового обладнання та додатків для коботів (кобот – автоматичний пристрій, який може працювати разом із людиною для створення або виробництва різних продуктів).

Висока продуктивність завдяки 25+ роз'ємам вводу/виводу

ARK-3534 оснащений процесорами Intel® Core™ i3/i5/i7/i9 65 Вт 12-го та 13-го покоління та графікою Intel® UHD Graphics 770, забезпечує чудову обчислювальну потужність, високу швидкість аналізу зображень та можливості реального часу для передових додатків штучного інтелекту та промислових додатків. ARK-3534 підтримує одночасне підключення 25 x пристроїв. Для цього використовуються 4 x USB 3.2, 4 x USB 3.0, до 8 x COM, 2 x CANBus, 4 x GbE, аудіо, 16 біт GPIO, два інтерфейси 4K HDMI 2.0, додаткові модулі DVI/HDMI/DP, а також внутрішні інтерфейси USB. Крім того, ARK-3534 підтримує LAN до 2,5G з TSN/TCC в реальному часі для ефективної роботи та точного керування рухом.

Розширювана та надійна конструкція для багатозадачних додатків.

ARK-3534 надає 4 x PCIe x16, PCIe x4 та PCI для підтримки збору даних, зв'язку, послідовного обміну даними та GPU. Це дозволяє користувачам одночасно виконувати функції обробки зображень, керування рухом, візуального контролю та прискорення ШІ. Цей високопродуктивний граничний комп'ютер також оснащений ключами M.2 B та M.2 E для розширених можливостей підключення до мереж 5G та Wi-Fi. ARK-3534 підтримує широкий діапазон робочих температур (-20-60 °C/-4-140 °F), стійкий до вібрацій та ударів, працює від 9-36 В постійного струму та відповідає вимогам жорстких промислових умов.

Прискорення розгортання програм за допомогою інтеграції програмного забезпечення

ARK-3534 від Advantech вирішує проблеми віддаленого керування за допомогою вбудованого програмного забезпечення Advantech DeviceOn. Воно забезпечує централізоване управління, інтеграцію даних, обчислення в реальному часі/периферійну аналітику, OTA-оновлення та віддалений моніторинг через вбудований інтерфейс користувача панелі управління. ARK-3534 поставляється з попередньо налаштованою системою Advantech ROS2 та підтримує Edge AI Suite для прискорення розробки програм штучного інтелекту та робототехніки. Він також забезпечує протокольний зв'язок через програмне забезпечення iEdge та пропонує додаткову програмну платформу Codesys для рішень промислового контролю та автоматизації. Загалом, периферійний комп'ютер Advantech ARK-3534 надає клієнтам швидкий та простий спосіб розпочати розробку різноманітних програм.

Ключові особливості:

  • Процесори Intel® Core™ i3/i5/i7/i9 12-го та 13-го поколінь
  • Підтримує до 4 слотів PCI/PCIe для карт штучного інтелекту, руху, збору даних та карт вводу/виводу.
  • До трьох наборів відсіків для 2.5" жорстких дисків із підтримкою Intel® SW RAID
  • Підтримує до 4 портів GbE, 8 портів USB, 8 портів COM, 2 порти CANBus, 16-бітного DIO і TPM 2.0.
  • Спеціальна система живлення та охолодження для об'єднання карт графічного процесора

ARK-3534D доступний для замовлення вже зараз.

ПопереднійЧому важливо збирати та аналізувати виробничі дані на границі
НаступнийПро промислові ПК та корпуси