Новини

Компанія Advantech представляє нові комп'ютери для залізничних додатків - ITA-510NX та ITA-560NX.

Advantech застосувала весь свій досвід проєктування промислових систем штучного інтелекту (ШІ) для залізничного транспорту і граничних систем, щоб задовольнити потреби розробників рішень для залізничного транспорту.

Відповідно, ITA-510NX і ITA-560NX стануть одними з перших систем на базі Jetson Orin NX, сумісних із залізничною галуззю і призначених для застосування на залізничних коліях і рухомому складі, наприклад, для автоматичного керування рухом поїздів, підрахунку людей, виявлення рухомих перешкод, інтелектуальної діагностики та предикативного обслуговування сигналів, джерел живлення, залізничних колій і рухомого складу.

На всіх парах до залізничних додатків!

Комп'ютери ITA510NX і ITA-560NX відповідають стандартам залізничної галузі, включно з EN 50155 і протипожежним стандартом EN 45545-2. Вони можуть бути налаштовані з широким діапазоном вхідного живлення від DC 24 до 110 вольт і пропонують 19-дюймові стійкові системи для різних типів поїздів, як-от високошвидкісні поїзди, поїзди метро, трамваї тощо. З платформою NVIDIA Jetson edge AI стають можливими автономні рішення і діагностика в реальному часі для автономного водіння, інтелектуального моніторингу, рішень з розпізнавання об'єктів і образів. Модулі Jetson Orin NX забезпечують до 100 TOPS продуктивності штучного інтелекту, що втричі вища за продуктивність модуля NVIDIA Jetson AGX Xavier і в п'ять разів вища за продуктивність Jetson Xavier NX.

Надійний ввід/вивід, можливість бездротового під'єднання та різноманітні периферійні пристрої.

У стандартних конфігураціях ITA-510NX і ITA-560NX мають один CAN, один COM, два USB, цифрові входи/виходи, один HDMI і чотири Ethernet-інтерфейси. Залізничні комп'ютери ITA-510NX і ITA-560NX оснащені двома інтерфейсами M.2, які можуть бути використані для додаткових можливостей GNSS, LTE/5G і Wi-Fi за допомогою додаткових модулів. У них додано підтримку різних периферійних пристроїв, що дає змогу налаштовувати модулі вводу/виводу та модулі зв'язку з поїзною мережею через інтерфейс Mini PCIe, як-от послідовний інтерфейс, CAN, ProfiNET, TCN або MVB. Опціонально інтерфейс M.2 дає змогу розширити обсяг флеш-пам'яті з 32 до 512 ГБ для збільшення простору зберігання даних.

Проста розробка рішень ШІ за допомогою Ubuntu і NVIDIA JetPack.

ITA-510NX і ITA-560NX отримають комплект розроблення NVIDIA JetPack™ 5.X з операційною системою Ubuntu 20.04 Linux з оновленими пакетами CUDA 11.4, TensorRT 8.4.1 і cuDNN 8.4.1 для глибокого навчання, машинного зору та обчислень із GPU-прискоренням. Крім того, Advantech попередньо інтегрує драйвери для периферійних пристроїв і модулів бездротового зв'язку в пакети підтримки плат. Ключовою перевагою є надання повноцінного середовища розробки з численними бібліотеками та драйверами для тестування модулів Jetson і Advantech. Це дасть змогу скоротити час виведення на ринок рішень залізничного ШІ, а розробники зможуть спиратися на реалізацію наявних сценаріїв застосування замість того, щоб починати з нуля.

ПопереднійAdvantech модернізує промислові материнські плати та системи процесорами Intel® Core™ 13-го покоління
НаступнийAdvantech розширює серію безвентиляторних модульних вбудованих систем MIC-7, додаючи MIC-770 V3 для перетворення додатків AIoT