Новини

Компанія Advantech з радістю повідомляє про випуск MIC-770 V3 - нового покоління компактної безвентиляторної системи серії MIC-7, що отримала широке визнання.

MIC-770 V3, оснащений сучасним процесором 12-го / 13-го покоління Intel® Core ™ i з роз'ємом LGA1700 і чіпсетом Intel® R680E / H610E, забезпечує виняткову обчислювальну продуктивність, широкий набір інтерфейсів вводу/виводу і гнучкі можливості розширення за рахунок інтеграції i-Modules і технології iDoor. Крім того, MIC-770 V3 підтримує технологію EdgeSync 360, що дає змогу здійснювати віддалене керування для моніторингу стану та виявлення аномалій у режимі реального часу. Завдяки своїм розширеним можливостям MIC-770 V3 слугує надійним шлюзом даних або промисловим контролером для різноманітних застосувань інтелектуального аналізу на кордоні та AIoT.

Надійна високопродуктивна платформа з міцним промисловим дизайном

MIC-770 V3 - це безвентиляторна система, оснащена новітнім процесором Intel® Core i 12-го/ 13-го покоління з сокетом, що забезпечує виняткові обчислювальні можливості та широкі можливості розширення. MIC-770 V3 має до 16 ядер і 24 потоків, що дає змогу підвищити продуктивність процесора на понад 40% порівняно з його попередником. Ця система, оснащена процесором Intel® R680E PCH, підтримує двоканальну пам'ять DDR5-4800 ECC, пропонує до чотирьох незалежних дисплеїв і забезпечує зберігання даних 1 x NVMe PCIe x4 M.2. Конструкція процесора з роз'ємами дає змогу замовникам вибрати ідеальний процесор, що відповідає їхнім специфічним вимогам до продуктивності, забезпечує простоту встановлення та надійність роботи в різних сценаріях промислового застосування. Міцна конструкція MIC-770 V3 підтримує широкий діапазон робочих температур (-20 ~ 60 °C) і широкий діапазон вхідної напруги (9 ~ 36 В постійного струму), що робить його дуже придатним для розгортання навіть у найскладніших умовах.

Модульна конструкція забезпечує гнучкість під час розширення входів/виходів і простоту конфігурування

Для задоволення різноманітних вимог MIC-770 V3 має широкі можливості вбудованого вводу/виводу. До їх числа входять 2 інтерфейси GigaLAN, 2 інтерфейси USB 3.2 (Gen2), 6 інтерфейсів USB 3.2 (Gen1), 2 інтерфейси RS-232/422/485, а також підтримка до 4 незалежних дисплеїв. Крім того, система має розширену функціональність завдяки можливостям розширення Flex I/O, iDoor і i-Module від Advantech.

Advantech пропонує низку варіантів i-Module, що забезпечують потужні можливості розширення, включно з 1-слотовими, 2-слотовими, 4-слотовими модулями, модулями зберігання даних або модулями розширення GPU. Така гнучкість дає змогу замовникам реалізувати свої специфічні потреби, чи то додавання додаткових карт, збільшення обсягу пам'яті, чи то підвищення обчислювальної потужності. Поєднання MIC-770 V3 з i-модулями дає змогу забезпечити виняткову продуктивність для високошвидкісного опрацювання даних, виводів ШІ, глибокого навчання та інших ресурсномістких застосунків.

Модульна конструкція MIC-770 V3 забезпечує замовникам гнучкість і зручність. Вона скорочує час складання на виробничій лінії, знижує витрати на обслуговування в польових умовах і підвищує ефективність роботи. Крім того, система забезпечує надійність у різних додатках, задовольняючи специфічні вимоги до використання.

Інтелектуальне керування безпекою за допомогою ПЗ із доданою вартістю

MIC-770 V3 повністю сумісний з EdgeSync 360 - програмним рішенням, що полегшує віддалене керування пристроями для різних промислових застосувань. Завдяки використанню EdgeSync 360 MIC-770 V3 забезпечує комплексний доступ, конфігурацію, моніторинг, аналіз і управління всіма пристроями мережі IoT. Це усуває необхідність в обслуговуванні на об'єкті, скорочує час простою системи та експлуатаційні витрати. Інтеграція особливо корисна для таких галузей, як безперервне виробництво і граничні обчислення на основі штучного інтелекту, де перебої в роботі систем можуть призвести до значних простоїв і зниження продуктивності. Це робить її ідеальним рішенням для впровадження і розширення додатків AIoT, що пропонує практичний і орієнтований на застосування підхід для задоволення специфічних галузевих потреб.

ПопереднійAdvantech представляє ПК для рухомого складу зі ШІ на базі системи на модулі NVIDIA Jetson Orin NX
НаступнийAdvantech випускає UTC-515IT у корпусі з нержавіючої сталі з класом захисту IP66/69K для роботи в суворих промислових умовах