Комутатори Ethernet від Advantech: збільшення цінності автоматичной системи моніторинга видобутку вугілля

Інтелектуальна автоматизація приходить у вугільну промисловість

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Автоматизація в енергетиці

Комутатори Ethernet від Advantech: збільшення цінності автоматичной системи моніторинга видобутку вугілля

Інтелектуальна автоматизація приходить у вугільну промисловість

У зв'язку зі швидкими темпами технологічних змін процеси передачі даних  стають все більш складними і використання автоматичного моніторингу стає основною світовою тенденцією. У вугільній промисловості використання інтелектуальної автоматизації може значно підвищіти ефективність та результативність систем моніторинга. Надійна система  промислових кільцевых мереж також відіграє важливу роль у сучасних вугільних шахтах. Для нагляду за гірським обладнанням в режимі реального часу необхідна високонадійна та ефективна система управління.

Планування сучасної системи моніторинга в реальному часі

На вугільній шахті в Китаї було розгорнуто промислове кільце для забезпечення взаємодії даних. Система мережі збирала дані про автоматичне обладнання з кожної станції моніторингу. Для створення сучасної системи моніторингу в реальному часі на заводі також була впроваджена удосконалена система автоматичного управління для керівництва кожним етапом автоматизованого виробничого процесу. Використовуючи ці системи, вугільна шахта сподівалась створити передову интегровану систему управління.

Перепони: існуючі пристрої, незалежні системи, складне технічне обслуговування

Тим не менш, система автоматизації не може досягти оптимальних результатів. На заводі вже було декілька автоматизованих процесов для дренажу, вентиляції, електропостачання, сортування вугілля, промислового телебачення, моніторинга безпеки та систем активної автоматизації, які були побудовані в різні періоди. Незалежні системи також відключили сумісність данних. Низька надійність з інтеграцією інформації приводила до проблем в області мониторинга в реальному часі, а також для забезпечення безпеки на заводі та спеціалізованого обслуговуючого персоналу, необхідного для керування різними аспектами обслуговування складного обладнання.

Комутатор Ethernet від Advantech: мережеве підключення в реальному часі для передачі даних

Для цього проекта Advantech надала керовані резервні промислові Ethernet-комутатори. EKI-5629CI-PN був оснащений резервуванням X-Ring Pro для надшвидкісного (менш ніж 20 мс) часу відновлення. Вісім портів Fast Ethernet та два комбінованих порта Gigabit Copper / SFP (EKI-5629C / I-PN) підтримують оптоволоконні трансивери 100 та 1000 Гбіт / с. Гнучкі слоти SFP дозволили користувачам вставляти різні трансивери у відповідності до їх потреб. Для стабільної работи в екстремальних умовах навколишнього середовища у вугільній шахті, перемикачі були спроектовані як безвентиляторні та розраховані на екстремальні температури від -40 до 75 ° C.

Інтуітивне розширення, модернізація і обслуговування

EKI-5629CI-PN виявився дуже гнучким для різних інтернет-додатків, в тому числі типологію мережі і сервісний контент. Конфігуровані та модульні конструкції як програмного, так і апаратного забезпечення дозволяли розширювати ємність, оновлювати функції та обслуговувати пристрої. Крім того, в системах використовувалась мережа та структура B / S. Програмне забезпечення з відкритими мережевими інтерфейсами дозволило передавати дані в закулісні зони, такі як центральні диспетчерскі та відділи управління на різних рівнях.

Протоколи Ethernet та PROFINET для безперебійного зв'язку

Керовані комутатори Ethernet Advantech підтримують MRP, що відповідає стандарту зв'язку PROFINET в реальному часі. Завдяки стандарту PROFINET користувачі  мають змогу маніпулювати управлінням Інтернетом чи програмним забезпеченням верхнього рівня для централізованого управління обладнанням та комутаторами.

Просте оновлення та розширення мережевої комунікації

Оскільки останні роки технологія автоматичного моніторинга стала вірусною, увуглевидобувна промисловість почала впроваджувтаи промислові кільця на фабриках для підвищення ефективності управління. Керовані Ethernet-комутатори Advantech EKI-5629CI-PN добре підходять для використання у цій галузі завдяки високій надійності збору, інтеграції та передачі даних. Впровадивши продукти Advantech, вугільна шахта вирішила проблеми моніторинга, а також підготувалась до майбутнього встановлення продуктів з відкритими мережевими інтерфейсами. С тенденцією до автоматизації моніторинга, широко розповсюдженої у різних галузях, економічно ефективні  рішення та надійні  продукты Advantech допомогають компаніям максимізувати цінність автоматизації.

Про EKI-5629CI-PN

Комбінований керований Ethernet-комутатор 8FE + 2G з підтримкою PROFINET, -40 ~ 75 ℃

  • Керований  комутатор початкового рівня
  • Функція IXM забезпечує швидке розгортання
  • Надає файли GSDML
  • Управління: SNMP v1 / v2c / v3, WEB, Standard MIB, Private MIB
  • Підтримує протокол резервування середовища (підпорядковані  MRP)

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

8G + 2G порти MODBUS / TCP і SNMP сумісний гігабітний комутатор Advantech EKI-5729 з SFP модулями або POE

ProView Комутатори EKI-5729

8G + 2G порти MODBUS / TCP і SNMP сумісний гігабітний комутатор Advantech EKI-5729 з SFP модулями або POE

EN50155 8-портові керовані комутатори Advantech EKI-6558TI і EKI-6559TMI із захистом IP67, роз'ємами M12, і робочою температурою -40 ~ 75 ° C

EN50155 Комутатори з IP67 EKI-6558TI

EN50155 8-портові керовані комутатори Advantech EKI-6558TI і EKI-6559TMI із захистом IP67 і роз'ємами M12

Керований 16-ти портовий комутатор Advantech EKI-7716 на 8 FE чи GE портов, 4 SFP і 4 combo для монтажу на DIN рейку з розширеним температурним діапазоном

Комутатор 16-портов EKI-7716

Керований 16-ти портовий комутатор Advantech EKI-7716 на 8 FE чи GE портов, 4 SFP і 4 combo для монтажу на DIN рейку

Промислові 18-ти портові комутатори 18-port 10/100Mbps + 2-port GbE Advantech EKI-5626C з підтримкою промислових протоколів керування MODBUS/TCP EitherNet PROFINET SNMP

Комутатори EKI-5626C

Промислові 18-ти портові комутатори 18FE + 2GE Advantech EKI-5626C з підтримкою промислових протоколів

Промисловий керований GigabitEthernet комутатор Advantech EKI-7659C на 2 SFP і 8 TX портов з POE

Керований комутатор EKI-7659C

Промисловий 8-ми портовий керований GigabitEthernet комутатор Advantech EKI-7659C з POE і 2-а SFP портами