Рішення Advantech полегшує оновлення

Рішення Advantech полегшує оновлення

Вступ

Напівпровідники широко використовуються у виробництві персональних комп'ютерів, бездротових комунікаційних рішень та споживчої/промислової електроніки. Відповідно, різко збільшений попит на електроніку призвів до розширення та розвитку потужностей із виробництва напівпровідників. Протягом усього розвитку напівпровідників впроваджувалися передові технології, створені задля удосконалення процесу. Відповідно, для оновлення обладнання, систем управління та людино-машинних інтерфейсів у майбутньому необхідне напівпровідникове обладнання наступного покоління з інноваційними, високопродуктивними процесорами та роз'ємами, що розширюються, з різними специфікаціями.

Системні вимоги

Підтримання якості виробленої продукції під час впровадження новітніх технологій має вирішальне значення задля збереження конкурентоспроможності у секторі виробництва напівпровідників/інтегральних схем (ІС). Справді, прискорення переходу від науково-дослідних робіт у сфері виробництва до виробництва потребує суворих методологій управління, які ще більше підвищують якість продукції. Передача технологій та концепції модульного виробництва, такі як "точне копіювання", застосовуються виробниками інтегральних пристроїв (IDE) та ливарним виробництвом ІС для забезпечення виробництва різних продуктів. За винятком обмеженої кількості важливих машин, науково-дослідні групи зазвичай використовують більшість машин разом із виробничими лініями задля економії ресурсів. Аналогічно, при перемиканні обладнання для різних цілей життєво важливо мінімізувати час простою, викликаний модернізацією та обслуговуванням системи. Жорсткі стандарти "точного копіювання" у напівпровідниковій промисловості змушують постачальників обладнання підтримувати однакову якість існуючої виробничої специфікації протягом 5-10 років. Крім того, заводи з виробництва напівпровідників мають працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень без перерв. Відповідно, обладнання на цих підприємствах має підтримувати високий рівень використання/низький рівень відмов, при цьому пристосовуючись до специфічних умов експлуатації. Збереження сумісності між Fieldbus (промислові протоколи) для програмованих логічних контролерів (ПЛК) та чинним клієнтським обладнанням підштовхує постачальників на забезпечення слотів PCI та портів PS/2, які продовжують термін служби обладнання.

Опис и реалізація проекту

Напівпровідникове обладнання клієнтів вимагало модернізації системи управління та людино-машинного інтерфейсу (ЛМІ). В даному проекті для досягнення цієї мети були використані стієчний корпус IPC-5120 та серверна плата ASMB-586 компанії Advantech. Обладнання проекта використовувало три системи - систему аналіза даних, базу даних та центральну систему управління, яка забезпечувала координацію між системами аналізу даних, ЛМІ та управління ПК.

В IPC-5120 та ASMB-586 використовуються рішення Intel® Xeon® E та Core™ 8-го/9-го покоління, які забезпечують відмінну продуктивність, що дозволяє користувачам підвищити продуктивність програмного забезпечення та ефективність роботи. Ці рішення підтримують слоти розширення PCI, що дозволяє продовжувати використовувати старе обладнання. Це, в свою чергу, допомагає уникнути впровадження коштовного нового обладнання та оновлення програмного забезпечення. IPC-5120 та ASMB-586 надають фронтальні інтерфейси вводу/виводу, які полегшують обслуговування серійного обладнання.

Продумане управління життєвим циклом та контроль змін змушує багатьох замовників напівпровідникового обладнання віддавати перевагу Advantech. Такий вибір дозволяє мінімізувати радикальні заміни обладнання та забезпечує збільшений строк експлуатації.

Advantech забезпечує суворе керування змінами в продуктах та ключових компонентах, надає 5-річну гарантію та забезпечує 7-річне постачання продукції. Таким чином, надійне обслуговування продукції Advantech гарантує довговічність обладнання замовника.

Системна діаграма

Чому Advantech

  • Системи Advantech можуть витримувати широкий діапазон робочих температур в жорстких виробничих умовах. Advantech IPC 5120 та ASMB-586 підтримує температуру від 0 до 40 °C (32–104 °F) та 0–60 °C (32–140 °F) відповідно.
  • Корпус IPC-5120 оснащений фронтальним інтерфейсом вводу/виводу з 4 слотами розширення, що дозволяє клієнтам гнучко інтегрувати обладнання.
  • ASMB-586 підтримує інтерфейси PCIe та PCI.
  • Сервери Advantech дотримуються суворого управління життєвим циклом продукту та контролю версій. Вони надають 5-річну гарантію та 7-річне гарантоване постачання продукції, що знижує витрати на обладнання, які виникають під час обслуговування та оновлення.
ПопереднійМоніторинг завода в 4 кроки
НаступнийРішення для виробників обладнання