Моніторинг завода в 4 кроки

Моніторинг завода в 4 кроки

Ера розумних фабрик

Розумні фабрики стають масовим явищем. Інтелектуальні платформи, які об'єднують обладнання, інтегрують дані з інтернетом, візуалізують кожен етап виробничого процеса, забезпечують величезну конкуренту перевагу виробникам в різних галузях промисловості. Подальші дії - аналіз даних, корегування ланцюжку поставок та зменшення кількості відмов обладнання - тепер можуть бути ефективно виконані з використанням нових даних. Технологічні компанії постійно впроваджують інтелектуальні системи на своїх заводах. Бути розумним - це світовий тренд.

Сліпа пляма традиційного метода управління

На заводах з виробництва РК-дисплеїв впровадження інтелектуальних платформ стало найкращим методом контролю вирівнювача масок. В минулому збір даних на пристроях вирівнювання масок здійснювався за допомогою осцилографів в процесі обробки TFT-масивів. Електронні прилади для тестування відображали напругу сигнала у вигляді двовимірного графіка. Потім форма хвилі аналізувалась на предмет таких властивостей, як амплітуда, частота та час наростання. Проте, поки осцилографи обробляли дані, вони не могли захоплювати та відображати сигнали. Час обробки перетворювався в "мертвий час", та безпосереднє управління вирівнювачами масок під час виробничого процеса було неможливим. Окрім цих труднощів був ще один суттєвий фактор - висока ціна осцилографів. Вартість нового осцилографа часто досягає 1000 доларів США, що робить його недоступним для багатьох компаній.

Універсальне рішення Advantech для кращого моніторингу системи

Коли Advantech надала своє універсальне рішення та передові методи вимірювання, заводи з виробництва РК-дисплеїв досягли покращення моніторинга системи. Кожен прибор для вирівнювання РК-масок був з'єднаний з системою збора даних, яка потім передавала дані про об'єкт на онлайн-платформу. Пристрої, встановлені в цій системі, включали комутатори Industrial Ethernet EKI-5629CI-MB для дротового мережевого зв'язку, стільниковий маршрутизатор BB-SR30310125-SWH для бездротової передачі даних, компактну безвентиляторну систему MIC-770 на базі процесора Intel core i 8-го покоління, універсальну PCI-карту PCI-1747U з аналоговим входом та програмне забезпечення для моніторинга стану обладнання WebAccess/MCM.

Крок 1: Промисловий комп'ютер та плата аналогового вводу для збору даних

Щоб забезпечити гнучкість налаштовуваної системи, головний комп'ютер MIC-770 був оснащений i-модулем та гнучкими інтерфейсами вводу/виводу. i-Module, оригінальний гнучкий модуль розширення, який забезпечує від 2 до 4 слотів розширення для інтерфейса PCIe / PCI; в той час як гнучкі інтерфейси вводу/виводу, розташовані на передній панелі для зручної прокладки кабелів, можуть підтримувати різноманітні дисплеї, розширювані операції вводу/виводу та інтелектуальні функції аварійної сигналізації для забезпечення різноманітних додатків автоматизації машин. Завдяки модульній конструкції, MIC-770 дозволяє користувачам додавати плати розширення чи ввод / вивід у відповідності з їх власним заводським інтерфейсом та економити час на вимірювання існуючої конструкції інтерфейса.

В той час як MIC-770 забезпечував стабільну передачу даних, PCI-1747U - карта аналогового вводу з 64-канальним, 16-бітним, 250kS / с - забезпечувала розподільну здатність, необхідну для більшості додатків збору даних. Advantech також надала користувачам високошвидкісні плати збору даних для задоволення їх потреб.

Крок 2: Промисловий комутатор Ethernet для локальної мережі

Декілька промислових комп'ютерів підключили до промислового Ethernet-комутатора, та таким чином зібрані дані попадали в світ мережевих комунікацій. Промисловий Ethernet-комутатор EKI-5629CI-MB підтримував не тільки зв'язок Ethernet, але й ModbusTCP/IP, що забезпечувало безперебійний обмін та передачу машинних даних. Його міцна промислова конструкція з тривалим строком служби при -40 ~ 75 °C гарантувала безперервну роботу в суворих умовах. Завдяки підтримці функції резервування мережі, мережевий зв'язок був стабільний та надійний.

Крок 3. Промисловий стільниковий маршрутизатор для віддаленого бездротового підключення

Так як комутатор Ethernet відповідав за підключення до локальної мережі, стільниковий маршрутизатор SmartFlex LET / LAN використовувався для віддаленого бездротового підключення. Завдяки мультиінтерфейсній конструкції стільниковий маршрутизатор забезпечував підключення пристроїв вводу/виводу, послідовних та Ethernet-пристроїв. Коли інформація про стан завода на РК-дисплеї поступала на стільниковий маршрутизатор SmartFlex, вона передавалась у віддалений центр управління в режимі реального часу без будь-яких інфраструктурних чи географічних обмежень.

Крок 4: WebAccess/MCM для централізованого управління

В якості альтернативної системи моніторинга на хості встановлений WebAccess / MCM, який пропонує безліч функцій, таких як збір сигналів датчиків, аналіз сигналів, управління даними та сповіщення про тривогу. В залежності від різноманітних ситуацій та цілей замовники обирали різноманітні режими додатків з MCM. Для заводів режим Scope Mode був пвдходящою альтернативною системою монвторинга з функціями, аналогічними осцилографу - в тому числі інструменти вимірювання курсора, функції автоматичного вимірювання, які можуть бути запущені за визначених умов, таких як вимірювання амплітуди й частоти, та миттєве відображення спектрограми.

Підбиття підсумків успішної реалізації проекта

По мірі того як інтелектуальні платформи моніторинга все більше входять в ужиток, компанії поспішають впровадити їх на своїх підприємствах. На підприємствах з виробництва РК-дисплеїв, де осцилограф не може захоплювати сигнали з вирівнювачів масок на етапі обробки, дані не збираються та не аналізуються миттєво. Через високу ціну осцилографів компанії шукають альтернативні методи управління вирівнювачами масок. Для задоволення потреб замовника компанія Advantech пропонує універсальне обладнання, в тому числі Ethernet-комутатор EKI-5629, стільниковий маршрутизатор SmartFlex, промисловий комп'ютер MIC 770, карти PCI-1747U DAQ та програмне забезпечення WebAccess/MCM. Завдяки наявності гнучких модулів розширення, високошвидкісних карт збору даних, надійній передачі даних мережею без зупинки та програмного забезпечення, миттєвого моніторинга системы, аналогічні осцилографам, замовники будуть витрачати менше часу на управління об'єктом, підвищуючи при цьому темпи виробництва за рахунок доступу до актуальних виробничих даних в режимі реального часу.

ПопереднійЗабезпечення простежуваності продукції в харчовій промисловості
НаступнийПромислове рішення Advantech полегшує оновлення