Рішення для виробників обладнання

Advantech розширює можливості інтелектуального виробництва в фармацевтиці

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Розумна фабрика

Рішення для виробників обладнання

Вступ

Фармацевтична промисловість все більше покладається на інтелектуальну автоматизацію щоб дотримуватися вимог безпеки, підвищувати якість продукції та звести до мінімуму порушення виробничого процесу.

Технологічна компанія Chutian  - один з провідних китайських розробників фармацевтичного обладнання. Вона тісно співпрацює з багатьма експертами в області автоматизації, в тому числі Advantech, для створення інноваційних інтелектуальних рішень.

Прикладом такого партнерства є обладнання для моніторингу та управління на фармацевтичних виробничих лініях. В ньому інтегровані високоякісні промислові контролери та панельні ПК Advantech.

Завдання

Обладнання для фармацевтичного контролю вимагає найвищого рівня точності, узгодженості та стабільності. Система отримує зображення та проводить обробку та аналіз даних. Більш високі обчислювальні можливості дозволяють системі обробляти та аналізувати більше зображень за заданий період часу. Щоб досягти гарантованої якості перевірок з високою швидкістю обробки промислові комп'ютери мають бути із високою обчислювальною потужністю (в тому числі потужністю обробки графіки).

Крім того вони зобов'язані витримувати роботу в небезпечних середовищах та дотримуватися суворих стандартів гігієни, тому система має бути із повним захистом від проникнення IP66.

Рішення

Інспекційна система Chutian для фармацевтичного виробництва заснована на архітектурі клієнт/сервер:

Промисловий панельний ПК SPC-815 компанії Advantech функціонує як сервер, поєднаний з декількома промисловими контролерами ACP-4340 (клієнтами) на різноманітних робочих станціях, призначених для виявлення дефектів.

Промисловий контролер на кожній робочій станції підключається до ПЛК через інтерфейс на базі PCI для забезпечення автоматичного управління рухом. Він підключается до камери (камер) через карту USB чи інтерфейс PoE стандарту PCIe для отримання, обробки та аналізу зображень та завантаження результатів в SPC-815 для комплексного аналізу і зберігання.

Промисловий панельний ПК не тільки візуалізує та відібражає оброблені дані, але й виконує алгоритми, надані внутрішнім комп'ютером, та забезпечує зворотній зв'язок з контролерами та ПЛК. Відповідно, SPC-815 з'єднується та взаємодіє з усіма частинами системи та полегшує роботу додатків управління рухом та зором, необхідними для промислового IoT. Більш того, SPC-815 має всебічний захист класу IP66 та підтримує монтаж на кронштейні. Це зменшує загальну площину обладнання, забезпечуючи легку установку.

Переваги впровадження

В минулому перевірка ліків проводилась вручну. Для проведення такої перевірки було потрібно понад десять людей і була організована двохзмінна система роботи. Денна продуктивність фармацевтичної фабрики складала 200 000 - 300 000 одиниць. Після впровадження рішення швидкість виробничої лінії збільшилась, щоденний вихід ліків склав 700 000 - 750 000 одиниць та допоміг замовникам знизити трудові  витрати та витрати часу, зберігаючи при цьому якість та безпеку ліків.

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

15,6" автономний мультисенсорний панельний ПК зі світлодіодним підсвічуванням та РК-дисплеєм HD TFT SPC-815

15.6" панельний ПК SPC-815

15,6" автономний мультисенсорний ПК Advantech та РК-дисплеєм HD TFT SPC-815