UTC-120 завершує цифровізацію компанії Molino di Ferro в Італії

UTC-120 завершує цифровізацію компанії Molino di Ferro в Італії

Вступ

Компанія Molino di Ferro є виробником безглютенової пасти. Фабрика Molino di Ferro раніше протягом кількох років використовувала паперовий та напівпаперовий збір даних. За допомогою Zuffellato Technologies з Феррари, компанії з розробки програмного забезпечення та ІТ-послуг для малих та середніх підприємств, Molino di Ferro розпочала цифровізацію різних виробничих процесів, таких як обробка, простежуваність та управління матеріалами.

Як і будь-яка реміснича фабрика, компанія Molino di Ferro розпочала з необхідності оцифрувати фабрику з погляду Industry 4.0. - вони хотіли зробити свої виробничі процеси більш ефективними та надійними через проблеми з простором, доступністю та труднощами з дотриманням гігієни навколишнього середовища від пилу. Після придбання нової виробничої лінії, компанія Molino di Ferro також вирішила оснастити свій завод рішенням для управління виробництвом.

Рішення

Рішення про розгортання комплексної системи управління виробництвом (MES), яка потрібна для повного впровадження цифрової фабрики, стало поворотним моментом у переході до Індустрії 4.0. Ця необхідність була зумовлена тим, що після придбання нової виробничої лінії, все обладнання заводу було модернізовано. В результаті заводу потрібно було використовувати MES як інструмент для завершення загального процесу оцифрування.

Molino di Ferro отримала комплексне рішення, яке забезпечує довговічність впроваджених ресурсів. Завдяки управлінню виробничими даними, а не обладнанням, використовуючи виробниче програмне забезпечення Opera MES у поєднанні з Advantech, яке ідеально підходить для вираження всього потенціалу.

Для проекту були обрані сенсорні комп'ютери Advantech UTC-120 All-in-One. Вони здатні розсіювати тепло без допомоги систем примусової вентиляції. Ця особливість у поєднанні з високою роздільною здатністю екрана, яскравістю та точністю торкання переконала компанію вибрати пристрої Advantech.

Поєднання Opera MES та апаратного забезпечення Advantech мало вирішальне значення для успіху проекту, оскільки дозволило обом рішенням найкращим чином проявити свої можливості в заводському середовищі. Нова оцифрована система заводу зробила роботу компанії Molino di Ferro ефективнішою, оскільки тепер вона може відстежувати кожен процес на заводі в режимі реального часу. Крім того, оператори заводу можуть покладатися на зручну технологію, доступ до якої можна отримати у будь-який час безпосередньо з комп'ютера Advantech All-in-One.

Переваги

Компанія Molino di Ferro отримує такі переваги від рішення Advantech:

  • Довговічність, міцність, з передньою панеллю класу IP65 та безвентиляторною системою
  • Надійність пристроїв
  • Оптимізація виробництва, підвищений контроль якості та безпека підприємства

ПопереднійРішення для виробників обладнання
НаступнийCincoze GP-3000 забезпечує автоматизований контроль тестування друкованих плат