Cincoze GP-3000 та автоматизований контроль тестування друкованих плат

Cincoze GP-3000 та автоматизований контроль тестування друкованих плат

Вступ

Стрімкий прогрес у галузі інформаційних технологій призводить до мініатюризації електроніки з використанням більш дрібних та складних електронних компонентів та друкованих плат. У минулому такі плати перевіряли за допомогою візуального огляду робітником. Однак через те що мініатюризація робить деталі меншими, інспекторам стає все важче виявляти дефекти неозброєним оком, що ускладнює перевірки та впливає на їх якість. Нині дедалі більше виробників шукають рішення машинного зору для задоволення потреб свого бізнесу.

Автоматизований оптичний контроль (АОК) на основі технології машинного зору у поєднанні зі штучним інтелектом та глибоким навчанням може значно підвищити точність та ефективність контролю. Заводи з виробництва електроніки переходять від ручного візуального контролю друкованих плат до АОК, щоб упоратися зі складнішими стандартами контролю та, врешті-решт, збільшити виробничі потужності.

Виробник автоматизованого обладнання в Південно-Східній Азії впровадив в свою систему Cincoze GP-3000 з блоком розширення графічного процесора GEB-3301 та картою графічного процесора NVIDIA GeForce RTX 3070 для виявлення дефектів друкованих плат. Компанія використовує AOК та програмне забезпечення для глибокого навчання, щоб точно виявляти та позначати дефекти друкованих плат, такі як дефекти поверхні, паяння, а також відсутні або неправильно розташовані компоненти. Чудова продуктивність GP-3000 дозволяє аналізувати дуже складні зображення та автоматично розділяти якісні та дефектні продукти.

Вимоги клієнта

Високопродуктивні обчислення
Система AOК має бути оснащена високопродуктивним вбудованим комп'ютером для швидкого та точного розпізнавання зображень та операцій моделювання на зображеннях з високою роздільною здатністю. Основний вбудований комп'ютер також повинен підключатися до багатьох периферійних високошвидкісних пристроїв для завершення системи AOК, тому для підтримки багатозадачності та інтенсивних робочих навантажень потрібний високопродуктивний ЦП.

Глибоке навчання прискорене GPU
Система, що включає глибоке навчання, повинна постійно накопичувати навчальні дані. Тисячі зображень використовуються для покращення обчислень та висновків, необхідних для виявлення різних типів дефектів, що дозволяє програмному забезпеченню навчитися краще розрізняти зображення дефектних об'єктів. Отже, крім ЦП необхідно встановити відеокарту NVIDIA GeForce RTX 3070 GPU потужністю 220 Вт, щоб прискорити процес розрахунку графіки.

Розширення PCI та розмаїття вводу/виводу
Система AOК інтегрується з інфрачервоним датчиком, промисловою камерою, картою захоплення зображення, джерелом світла, контролером руху та іншими компонентами. Конвеєрна стрічка транспортує друковану плату на майданчик, де інфрачервоний датчик виявляє друковану плату, запускаючи камери для зйомки зображень, які через карту захоплення відправляються на комп'ютер для аналізу. Якщо програмне забезпечення виявить дефект, воно активує механічну руку, щоб відсунути друковану плату. Отже, для підключення до периферійних пристроїв комп'ютера потрібно безліч інтерфейсів вводу/виводу, таких як USB, COM, LAN, DIO та PCI.

Чому Cincoze?

Процесор робочої станції Xeon®
GP-3000 оснащений високопродуктивним процесором Intel Xeon®/Core™ 9-го/8-го покоління класу робочих станцій з вісьма ядрами та підтримує два набори пам'яті SO-DIMM DDR4-2666 ECC/non-ECC об'ємом до 64 ГБ. Як ядро системи машинного зору GP-3000 підтримує високе енергоспоживання 720 Вт, що відповідає вимогам двох графічних карт та роботи з повним навантаженням.

Розширення відеокарти
GP-3000 можна розширити до двох високопродуктивних повнорозмірних графічних карток потужністю 250 Вт за допомогою ексклюзивного блоку розширення графічного процесора (GEB), при цьому GEB-3301 підтримує одну графічну карту, а GEB-3601 - дві. Регульований монтажний кронштейн 3D-карти графічного процесора (патент №: I763318) може забезпечити надійну фіксацію карти графічного процесора. Пилонепроникний механізм охолодження GP-3000 (патент №: I778522) забезпечує ефективне розсіювання тепла, щоб ЦП і ГП не перегрівалися в суворих умовах. GP-3000 відповідає вимогам нових додатків для граничних обчислень на GPU таких як автономне водіння, візуальний огляд та моніторинг безпеки.

Асортимент вводів/виводів та модульне розширення
GP-3000 має кілька вбудованих високошвидкісних портів вводу/виводу, у тому числі 5x GbE LAN та 6x USB 3.2. Додаткові високошвидкісні карти вводу/виводу, такі як карти захоплення зображення, можуть бути додані через кілька слотів PCI/PCIe GEB. Крім того, ексклюзивні модулі CMI/CFM від Cincoze можуть розширювати ввід/вивід або інші функції відповідно до конкретних потреб, наприклад модулі 10 GbE LAN, USB, PoE та IGN.

Потужний GP-3000 також має безліч надійних функцій для роботи в суворих умовах, таких як вхідна напруга від 9 до 48 В постійного струму та діапазон робочих температур від -40 до 70 °C. Він пройшов сертифікацію військового стандарту MIL-STD-810G, E-mark та EN 50155 (тільки EN 50121-3-2).

ПопереднійUTC-120 завершує цифровізацію компанії Molino di Ferro в Італії
НаступнийАвтоматизація виробничих ліній із підключенням до Wi-Fi