Контроль дефектів системою ШІ під час виробництва скла

Контроль дефектів системою ШІ під час виробництва скла

Підвищення якості продукції, скорочення трудовитрат та зниження витрат – першочергові цілі виробників. Відділи контролю якості приділяють особливу увагу виходу продукції, простежуваності, вартості контролю, швидкості обігу та маржинальності бізнесу. У минулому контроль якості покладався на візуальний огляд людиною, але спиратись тільки на персонал під час перевірки - трудомістко, дорого і загрожує помилками.

За допомогою надійної автоматизованої візуальної системи виробники та фахівці з контролю якості можуть контролювати збирання продукції на кожному етапі процесу, що спрощує та покращує контроль. Штучний інтелект (ШІ) та автоматизація усунули складнощі під час перевірки дефектів.

Інспекція на основі ШІ для виробництва скла та алюмінію

Виробнику скла та алюмінію була потрібна допомога в оптимізації контролю дефектів на лініях з виробництва скляних пляшок. В процесі проходження пляшок виробничою лінією виявлення дефектів продукції може бути ускладнене, якщо покладатися лише на людину. Через великий обсяг продукції моніторити дефекти людським оком складно. Більшість виробників скла застосовують GPU-сервери та системи висновків для контролю великих обсягів продукції.

Виробник шукав рішення для Інтернету речей, яке б забезпечило точний контроль і було більш економічно ефективним, ніж залучення людини-оператора. Дані, отримані в процесі моніторингу, також мали бути простими для збереження, пошуку та аналізу менеджерами підприємства. Кінцевою метою було забезпечити моніторинг продуктивності в режимі реального часу та комплексну систему обліку.

Інтерфейс штучного інтелекту

Щоб знайти ідеальне рішення, що відповідає всім вимогам, виробник звернувся до Overview за допомогою в оновленні обчислень і розгортанні інтерфейсу користувача зі штучним інтелектом - платформи Snap.

Платформа Review – це адаптоване рішення для машинного зору, яке виконує всі функції, починаючи від керування пристроями, розробки алгоритмів, підтримки якості продукції та відстеження. Для виконання цих завдань платформа Snap запускає алгоритми комп'ютерного зору з глибоким навчанням, які керують процесом перевірки, перевіряючи наявність дефектів та повідомляючи операторів про прийнятність деталей. На відміну від звичайних систем технічного зору, платформа Snap зберігає відповідні дані процесу і створює візуальний запис кожного пристрою, що простежується. Потім зображення та збережені дані зберігаються у візуальній бібліотеці з можливістю пошуку, готової для аналізу та ведення записів. Це не тільки допомагає з відстеження, але також дозволяє виявляти джерела втрат продукції. Кінцеві користувачі можуть визначати та перевіряти основні причини втрат за допомогою постобробки даних.

Основні характеристики платформи Snap

 • Простота створення станцій, які підтримують цілі якості та простежуваності
 • Простота в обслуговуванні та створенні алгоритмів
 • Всі дані зберігаються, доступні для пошуку та аналізуються для виявлення основних проблем та їх усунення
 • Розгортання можливе лише за тиждень, при цьому не потрібно жодного досвіду роботи з машинним зором.
 • Інтеграція з існуючими системами та обмін даними через мережі
 • Найкраща у своєму класі миттєва підтримка системи забезпечує більшу доступність та менший час простою.

Камери зі штучним інтелектом для візуального контролю

При інтеграції з камерами на базі ШІ, такими як Advantech ICAM-500, платформа Overview Snap Platform автоматично виконує огляд тригера ПЛК, з інтервалом або - у разі відеоподій - в режимі безперервного захоплення. Вбудована в модулі NVIDIA® Jetson Nano™, камера ICAM-500 поєднує датчик зображення промислового класу, передове світлодіодне освітлення та об'єктив зі змінним фокусом з можливостями збору та обчислень ШІ. Камера зі ШІ на базі Advantech Jetson забезпечує значно більший рівень контролю порівняно з камерами без ШІ.

Функції ICAM-500 дозволяють системним інтеграторам та виробникам програмного забезпечення інтегрувати ШІ та машинний зір у додатки, а також ефективно виконувати автоматизований оптичний контроль (AOI), оптичне розпізнавання символів (OCR) та розпізнавання об'єктів на кордоні. При об'єднанні ICAM-500 із платформою Snap Platform кінцеві користувачі можуть розгорнути та керувати повним рішенням без технічних знань високого рівня. Вона також інтегрується з чинними заводськими системами та обмінюється даними по мережі для підвищення ефективності, економічності та прибутковості операцій.

ICAM-500 виділяється на ринку завдяки поєднанню обчислювальних модулів NVIDIA та системи камер – функції отримання зображень та висновків ІІ доступні в одній системі. Інтеграція ICAM-500 із платформою Overview Snap створює сучасне рішення для автоматизованого візуального контролю.

Вбудована камера допомагає зменшити проблеми із затримкою, які можуть виникнути, коли є великі відстані між IP-камерами, хмарою та системами логічного виводу ШІ. У поєднанні з MIC-730AI Inference кінцеві користувачі отримують можливість зосередитися на додатках і підвищити продуктивність. Низький рівень затримки підвищує ефективність висновків ШІ, створюючи ідеальне рішення для периферійних додатків на виробничої лінії.

Промислова камера ICAM-500

 • Система штучного інтелекту NVIDIA Jetson на модулі
 • 1.6MP 60 FPS, сенсор промислового класу SONY
 • Багатоядерні процесори ARM
 • Програмований об'єктив із змінним фокусом
 • Передове світлодіодне підсвічування
 • HW ISP без навантаження на GPU/CPU

Промислові рішення на базі GPU

Платформи штучного інтелекту Advantech – це компактні рішення промислового класу, призначені для граничних додатків ШІ та працюють на базі NVIDIA® Jetson™ для високої продуктивності GPU. Впровадження штучного інтелекту, машинного навчання та інших інструментів на периферії дозволяє оперативному персоналу швидко отримувати результати, аналізуючи дані у їхньому джерелі.

ПопереднійДезінфекція приміщень за допомогою роботів
НаступнийМодернізація автоматизованого оптичного контролю у застарілих машинах штучного інтелекту