Банкомат в EMEA

Банкомат в EMEA

Вступ

Банкомати розширюють банківські послуги до 24/7, включаючи зняття готівки, залишки, депозити, платежі і багато іншого. У зв'язку зі збільшенням запитів на банківське обслуговування все більше пристроїв і послуг підключаються до банкоматів. Не дивно, що безпека даних стає критично важливою проблемою не тільки для захисту даних, а й для резервного копіювання та зберігання даних.

Вимоги і рішення

Корейська компанія з системної інтеграції шукала рішення для банкоматів в банках, для якого потрібно 12 портів USB для розширення вводу / виводу, апаратний RAID для захисту даних та підтримка трьох дисплеїв для декількох інформаційних екранів. Крім того, були потрібні різні монтажні комплекти, щоб відповідати різним потребам установки.
Advantech EPC-B2274 надав 12 портів USB, які були необхідні для цього проекту. Додаткові 2-4 порту USB можна розширити за допомогою модуля mini-PCI. Крім того, завдяки архітектурі графічного ядра Intel® Gen 7.5, яка підтримує 3 незалежних і одночасних дисплея, вона може демонструвати як внутрішню, так і зовнішню інформацію для користувачів. Щоб уникнути збоїв в роботі одного жорсткого диска і підвищити безпеку даних, були встановлені два жорсткі диски і карта PCIe RAID з RAID 0 для зберігання резервних копій даних. Можливість підключення до бездротового модуля спростила мінімальну кількість кабелів і дозволила підключити VPN і більше пристроїв для передачі конфіденційних даних. Крім того, завдяки вбудованому програмному забезпеченню для віддаленого управління IIST WISE-PaaS / RMM від компанії Advantech замовник отримав краще прогноз стану пристрою і його обслуговування і високу доступність.

Особливості EPC-B2274

  • Декілька з'єднань пристрою за допомогою 12 портів USB
  • Захист ОС RAID через розширення PCIe x16
  • Налаштування EPC-B2274 для 8 зовнішніх USB-міні карт з можливістю підключення Wi-Fi і BT для особистих даних
  • Підтримує комплект для монтажу в стіну / VESA

ПопереднійРесторани "фаст-фуд" підвищують ефективність роботи з відеосистемою
НаступнийДинамічне цифрове меню для клієнтів ресторанів