Оновлення техніки для автобусного сервісу у Варшаві

Оновлення техніки для автобусного сервісу у Варшаві

Задача

MZA (найбільший автобусний перевізник Польщі) стикнулись із численними збоями під час використання своїх мобільних пристроїв і тепер хочуть інвестувати в надійні технології, які необхідні для щоденного огляду і технічного обслуговування автобусів.

Рішення

Напівзахищений ноутбук S15AB - ідеальне рішення для подібних ситуацій. Ультратонкий і легкий пристрій пропонує відмінну мобільність і надійність, високу продуктивність і звичний користувацький інтерфейс навіть у порівнянні з комерційними ноутбуками.

Переваги

У порівнянні з попередньою технікою MZA стали економити значно більше видатків на технічне обслуговування та ремонт. Напівзахищений S15AB міцніший за звичайні комерційні моделі та дозволяє інспекторам працювати під час руху. Навіть у снігопад, дощ та при падінні — ноутбук продовжить безперебійну роботу.

MZA, найбільші автобусні перевізники Польщі, управляють системою суспільного автобусного транспорту Варшави. Мільйони пасажирів щоденно покладаються на парк MZA, в якому понад 1500 автобусів.

Завдання MZA - не тільки вчасно доставити до місця призначення, але й гарантувати безпеку, технічне обслуговування автобусів та безперебійну роботу всієї системи. Технології відіграють важливу роль в цьому процесі і в MZA зрозуміли, що їх поточні обчислювальні рішення вже не відповідають вимогам.

Персонал MZA працює цілодобово, щоб проводити перевірки і технічне обслуговування автобусів, складати щоденні звіти про діагностику та продуктивність транспортного засобу, контролювати його рух. Для цього MZA використовували комерційні комп'ютери.
Вони були зручними, зі знайомим інтерфейсом і ефективно обробляли інформацію. Однак невдовзі співробітники зрозуміли, що ці ноутбуки занадто крихкі, щоб витримувати навантаження навколишнього середовища, змінні погодні та температурні умови чи раптові удари та падіння, пов'язані із роботою у польових умовах. А це означало, що ноутбуки доводилось часто виводити з експлуатації для дорогого ремонту.

Після оцінки ряду конкурентних пристроїв MZA звернулись до DURABOOK, світового лідера в області надійних мобільних рішень для різноманітних галузей. DURABOOK одразу зрозуміли потреби MZA і порекомендували напівзахищений ноутбук S15AB. Цей ультратонкий та легкий пристрій забезпечує надзвичайну мобільність і надійність, високу продуктивність і звичний користувацький інтерфейс — навіть у порівнянні з комерційними ноутбуками. Сертифікація IP5X та MIL-810G підтверджує його надійність від ушкоджень при падіннях,
ударах, вібрації в будь-яких погодних умовах, в тому числі екстремальні температури і дощ, характерні для Польщі.

Переваги для всіх

"Сьогодні у нас є майже 100 одиниць ноутбуків S15AB для документування, технічного обслуговування та діагностичних випробувань. Все це забезпечує безпеку автобусного парку для пасажирів і пунктуальність автобусів. Ми вже отримуємо деякі важливі переваги" - прокоментував Ришард Скаржицкі, IT-директор MZA.

Якщо автомобіль MZA попав в дорожньо-транспортну пригоду, інспектор з нагляду прибуває на місце і може легко під'єднати ноутбук S15AB напряму до бортового комп'ютера і відеокамер автомобіля, щоб прочитати всі необхідні відомості та інформацію про його стан.

Обчислювальна потужність і графічні можливості цього ноутбуку забезпечують швидкість завантаження даних і детальної діагностичної інформації, яка критично важлива для швидкого виявлення причини аварії.

Той самий процес використовується для щоденної діагностики всього автопарку, щоб гарантувати безпеку пасажирів і оптимальну роботу автобусів.
Інженери підключаються до бортового комп'ютера, який записує всі події що відбулися і перевіряє всі найбільш важливі компоненти автобусу. Завдяки різноманітним можливостям підключення ноутбуку - 4G LTE,
GPS, Wi-Fi - звіти про події і результати щоденної діагностики можуть одразу відправлятись в головний офіс для просмотру та зберігання.

MZA також помітно економить на технічному обслуговуванні у порівнянні з попередніми ноутбуками. Вони більш надійні і продовжують безперебійно працювати попри польові умови.

На думку персоналу MZA - великий водонепроникний екран та клавіатура S15AB із підсвічуванням покращили візуалізацію при роботі на вулиці, вночі чи на тьмяно освітлених автобусних зупинках. А великий екран також дозволяє їм легше усувати неполадки і складати звіти, навіть одночасно з іншими програмами на одному екрані.

«Комп'ютери DURABOOK краще підходять для наших конкретних робочих потреб — міцний корпус означає менше пошкоджень, і відповідно - менше пристроїв виходять зі строю. В цілому, це дає нам значну економію як в ремонті, так і у часі» - підсумував Ришард Скаржицкі, IT-директор MZA

ПопереднійІнтелектуальне рішення для австралійських міжміських залізничних потягів
НаступнийМодернізація патрульних поліцейських машин