Модернізація патрульних поліцейських машин захищеними планшетами

Модернізація патрульних поліцейських машин захищеними планшетами

Вступ

В усіх країнах світу поліція впроваджує в роботу нові технології, щоб підвищити пильність і збільшити ефективність роботи, а також безпеку своїх працівників. Компанія Enforce LLP пліч-о-пліч співпрацює з Міністерством внутрішніх справ Республіки Казахстан, надаючи технічну підтримку і рішення для дорожньої поліції. Enforce розробляє програмне забезпечення для покращення процесів і надає обладнання, здатне витримати часто суворі умови роботи поліції.

Задача

Щоб автоматизувати патрульні автомобілі, потрібно було розробити рішення зі зручними підставками для надійного кріплення і швидкого зняття.

Рішення

Перед Enforce була поставлена задача розробити новий бортовий комп'ютер для патрульних автомобілів Казахстану. Для пристроїв встановили найвищі вимоги в області обчислювальної потужності і умов експлуатації. Зазвичай Enforce збирає класичні бортові комп'ютери із багатьох елементів, виготовлених сторонніми виробниками, включаючи системний блок, захищений корпус, монітор та інші. Однак така конструкція виявилась недостатньо надійною і стійкою до збоїв для роботи поліції. Основним недоліком класичної конструкції стала наявність багатьох проміжних з'єднань, які не витримували вібрацій, що виникають в патрульному автомобілі. Окрім цього, в стаціонарний комп'ютер було неможливо встановити резервний акумулятор. Щоб автоматизувати патрульні автомобілі поліції, Enforce потрібно було розробити більш надійне і економічне рішення.

Так компанія звернулась до свого надійного партнера Durabook. Спеціалісти Durabook запропонували ідеальне рішення у вигляді компактного багатофункціонального планшета R11, який достатньо захищений для роботи на борту транспортних засобів і є надійним з точки зору потужності і продуктивності. R11 оснащений процесором Intel i5, здатним легко обробляти відеоряд з камер патрульних автомобілів і аналізувати його, наприклад, для розпізнавання номерних знаків. Планшет оснащений 4G модулем для стабільного зв'язку з диспетчерським сервером. Пристрої в патрульному автомобілі мали витримувати дуже суворі умови використання, в тому числі вібраційне і ударне навантаження, або вкрай низькі чи високі температури Казахстану в діапазоні від – 45 до + 45 °C. Захищений планшет R11 відповідає військовим стандартам MIL-STD-810G та MIL-STD 461F і класу захисту IP65. Це означає, що він може працювати в найсуворіших умовах і витримувати падіння, удари і вібрацію. В 100 патрульних автомобілях регіону були успішно встановлені планшети Durabook R11 зі зручними підставками для надійного кріплення і можливості швидкого зняття.

Переваги

Після встановлення планшетів R11 робота дорожньої поліції стала ефективнішою. Вбудований акумулятор R11 забезпечує цілодобове живлення, а сам планшет дуже надійний — завдяки малій кількості збоїв у системах R11 кількість дзвінків дорожньої поліції в техпідтримку знизилось на 30 %. Пристрої продовжують безвідмовно працювати навіть за екстремальних температур, високої швидкості автомобіля і нерівностей дорожнього покриття. Начальник відділу технічного управління дорожньої поліції компанії Enforce Саят Акшалов відмітив: «Одного разу у нас стався незвичайний інцидент — злочинець викрав поліцейське авто, потрапив у аварію і перевернувся на ньому. При цьому встановлений на борту планшет R11 продовжив нормально функціонувати, що підтверджує його високу надійність. Оскільки ми обслуговуємо встановлені в автомобілях поліції пристрої, ми раді, що не виникає серйозних збоїв, пов'язаних з надійністю обладнання Durabook, адже нам не доводиться витрачати час на їх усунення». Акшалов зробив наступний висновок: «Ефективність поліції різко зросла після встановлення бортових комп'ютерів. Наш постачальник, Enforce, обрав надійне обладнання для патрульних автомобілів, тому вся команда працює, не відволікаючись на технічні проблеми, а автомобілі не простоюють на техобслуговуванні».

ПопереднійОновлення для автобусного сервісу у Варшаві
НаступнийDurabook S14I для діагностики автомобілів Ford