Як механіки Ford використовують Durabook для обслуговування своїх бортових комп'ютерів

Як механіки Ford використовують Durabook для обслуговування своїх бортових комп'ютерів

Широкоформатний міцний ноутбук ідеально підходить для автомеханіків, щоб запустити діагностичне програмне забезпечення для обслуговування сучасних "бортових" комп'ютерів автомобілів.

Рішення

Durabook S14I з 14-дюймовим екраном простий у використанні для вводу даних, аналізу великої кількості діагностичної інформації і достатньо витривалий для використання в майстернях.

«Моя машина - це рухомий комп'ютер», - сказав Джим Хакет після того, як був призначений генеральним директором Ford Motor Company. «Мій бізнес - обчислення». Фактично середній сімейний автомобіль тепер має більшу обчислювальну потужність, ніж ракета, яка відправляла людей на Місяць. Навіть у відносно простих автомобілях є комп'ютери, що керують звуковою системою, замками, навігаційною системою і викидами двигуна.

Комп'ютери для обслуговування бортових комп'ютерів

Механіки мають опитувати бортовий комп'ютер, вносити корективи і обновляти програмне забезпечення. Ви, певно, побачите у механіка ноутбук чи планшет в руці, нарівні з динамометричним ключем. Інженери Ford використовують міцний ноутбук Durabook для обслуговування своїх автомобілів. Вони підключаються до автомобільного комп'ютеру і використовують програмне забезпечення модуля зв'язку Ford для діагностики, аналізу даних в реальному часі, зчитування інформації з датчиків, вимірювання ключових параметрів і оновлення програмного забезпечення. Цей процес може бути виконаний по бездротовому зв'язку чи через USB, підключений до захищених портів Durabook, що надає безпечне підключення для дротової діагностики.

Автомайстерня — це суворі умови

Це вимогливе середовище для будь-якого пристрою, підтверджує Тунг Кунг, інженер з експлуатації Ford NZ: "З цима пристроями найчастіше взаємодіють і переміщують, — каже він, — від водійського місця, моторного відсіку та аж до сидіння на ящику з інструментами". Вони неминуче отримують удари, мають витримувати часті переміщення і падіння". Наші сервісні відсіки доволі чисті, але повністю виключити дотики брудними руками до сенсорного екрана неможливо. Звичайний планшет чи ноутбук просто не підходять для нашого навколишнього середовища". Компанія Ford вивчила різноманітні варіанти, як традиційні, так і спеціальні технології, щоб знайти пристрій, що відповідає їх потребам. "Ми обрали Durabook після проведення випробувань, в ході яких ми протестували ряд пристроїв, оскільки нам потрібно було дещо більш складне", - говорить Тунг.

Правильний інструмент для роботи

Інший важливий фактор — великий розмір екрану. Кріс Сімс, бригадир Bay Ford Hastings (тут відбувалось випробування), пояснює: «Екран на пристроях, які ми використовували раніше, був надто маленький для того об'єму даних, який необхідно продивлятись нашим технічним спеціалістам - нам потрібен великий сенсорний екран, клавіатура і швидка робота. Коли ми пояснили суть проблеми експерту, вони порекомендували Durabook і запропонували нам ноутбук S14I для тестування». Durabook не тільки міцний, але й пропонує найкращу ціну і продуктивність у порівнянні з будь-яким іншим протестованим пристроєм. Кріс виявив, що Durabook S14I - високопродуктивний ноутбук, котрий робить все, що потрібно йому та його команді. «Це однозначно швидше, ніж було раніше, а 14-дюймовий екран значно спрощує читання графіків і діагностичних даних. Він може витримувати удари й поштовхи в майстерні, а клавіатура дійсно хорошого розміру для швидкого вводу даних. Перехід на це обладнання був гарним рішенням». Дилери Ford протестували і схвалили Durabook S14I для використання у своїх представництвах. Надійні, функціональні і розроблені для максимальної продуктивності — це ті самі слова, які можна застосувати до технологій Ford та Durabook

Кріс Сімс, бригадир Bay Ford Hastings

ПопереднійМодернізація патрульних поліцейських машин
НаступнийРегулювання перехресть за допомогою машинного зору