Керування цифровими вивісками в аеропорту

Керування цифровими вивісками в аеропорту

Вступ

Управління цифровими вивісками у громадських місцях може бути складним завданням. Спливаючі вікна та завислі/сині екрани – поширені проблеми, з якими стикаються користувачі. Спливаючі вікна з'являються несподівано і переривають робочий процес. Крім того, зависання екрана може бути викликано різними проблемами, в тому числі програмні помилки, проблеми з обладнанням та перегрів.

"Сині екрани смерті" вказують на серйозні системні помилки і часто призводять до втрати даних або ще більших наслідків.

Рішення

DeviceOn від Advantech — це хмарне рішення для керування пристроями, яке розширює можливості систем відображення інформації щодо польотів, забезпечуючи моніторинг пристроїв у режимі реального часу, усунення несправностей, а також бездротові оновлення програмного забезпечення та прошивки.

У цьому випадку у великому аеропорту Китаю було розгорнуто нове рішення, розроблене Advantech для доставки миттєвих трансляцій пасажирам. У цій системі використовуються процесори Intel Core в поєднанні з DeviceOn від Advantech для управління ІТ-активами та зниження сукупної вартості володіння. У цьому випадку замовник вибрав рішення Advantech DS-370, DS-980 та DS-081 для керування цифровими вивісками. Використання DeviceOn скорочує час і витрати, необхідні для керування складним додатком, що складається з тисяч екранів, які використовуються пасажирами в аеропортах. За словами замовника, DeviceOn надає можливості віддаленого керування, які покращують якість обслуговування клієнтів та підвищують ефективність.

Найголовніше, вбудована в DeviceOn функція виявлення аномалій на основі штучного інтелекту допомагає звести до мінімуму проблеми, викликані вікнами, що спливають, зависанням екрана та іншими помилками відтворення; забезпечення безперебійної роботи та запобігання проблемам зі зв'язком з громадськістю. DeviceOn здатний виявляти та документувати нештатні ситуації та швидко повідомляти відповідний персонал. Якщо програвач цифрових вивісок вийде з ладу або перестане відповідати, спрацює функція автоматичного відновлення системи і робота відновиться якнайшвидше.

Окрім цього, ІТ-менеджери аеропортів можуть використовувати DeviceOn для керування гучністю, USB, яскравістю екрану LVDS та запобігання несанкціонованому доступу. Ці функції блокування Windows можуть застосовуватися до груп комп'ютерів одночасно за допомогою пакетних операцій DeviceOn.

Основні характеристики

  • Виявлення аномалій
  • Відновлення "синього екрану"
  • Блокування спливаючих вікон
  • Автоматичне повідомлення про попередження
  • Автоматичне резервне копіювання і відновлення системи
ПопереднійДистанційний моніторинг холодильного обладнання