Рішення ePolice підвищують безпеку дорожнього руху в Китаї

Рішення ePolice підвищують безпеку дорожнього руху в Китаї

Забезпечення ефективного управління та контролю все більш інтенсивного дорожнього руху в Китаї є надзвичайно складним завданням. Ця ситуація ще більше ускладнюється істотним розривом між найменш і найбільш розвиненими районами. Проте, за допомогою Advantech, місцева влада створює рішення ePolice, яке відрізняється передовим відеоспостереженням, щоб реагувати на вимоги зростаючого дорожнього руху Китаю.

Завдання

Інтенсивний рух транспортних засобів, а також висока частотність аварій / зіткнень стає звичайним явищем не тільки в великих містах, а й в менш розвинених районах країни. З огляду на обмеженість персоналу, з метою компенсації нестачі співробітників поліції була впроваджена система електронного відеоспостереження. Тепер це рішення ePolice може працювати 24/7 круглий рік, щоб точно записувати динаміку трафіку.

Рішення

Для поліпшення потоку дорожнього руху ARK-2150 надає кілька варіантів розширення, які можуть бути легко інтегровані з обладнанням і програмним забезпеченням для відеоспостереження сторонніх виробників, щоб забезпечити комплексне рішення мережевого відеореєстратора (NVR.) До складу кожного підрозділу ePolice входять придорожні відеокамери, сигнальні вогні, запобігають або попереджувальні небезпечну ситуацію, індукційна котушка, дротові / бездротові мережеві модулі, перемикачі та електронний пристрій управління для проведення інтелектуальної ідентифікації відео на дорожніх перехрестях.

Розроблені SDK і API для спостереження і керування пристроями

Це ARK рішення не тільки забезпечує апаратне забезпечення відеоспостереження, а й інтегрує апаратне забезпечення, прошивку і програмне забезпечення з SDK і API в повноцінний комплекс, що усуває потребу в складному програмуванні, необхідному для виконання системних викликів низького рівня. Це дозволяє системним інтеграторам зосередитися на розробці власних програм і функцій, що дозволяє швидше вийти на ринок. Програмне забезпечення віддаленого управління, таке як WISE-PaaS / RMM від Advantech, полегшує розробку рішень ePolice з централізованим управлінням в режимі реального часу, в які можуть бути легко інтегровані такі просунуті додатки, як операційна система VMS або IVA.

Багатофункціональне розширення для різних сценаріїв

Вбудовувані безвентиляторні системи ARK можуть підтримувати до трьох роз'ємів Mini-PCIe для установки модулів 3G, Wi-Fi та CANBus. Наприклад, в інформаційній системі автобусів загального користування модуль CANBus забезпечує підключення до мережі транспортного засобу, що полегшує відстеження та моніторинг даних транспортного засобу, таких як швидкість руху, використання передач, гальмування і витрата палива - дані, які мають неоціненне значення для визначення матеріальній або нематеріальній відповідальності щодо ДТП. А для поліпшення зв'язку, модуль 3G і кілька SIM-карт здійснюють доступ в режимі реального часу і можливість водіям транспортних засобів спілкуватися між собою і центром управління.

ПопереднійЗабезпечення високої пропускної здатності і потужності для IP-камер
НаступнийПередача відео високої якості в реальному масштабі часу