Збільшення потужності і пропускної здатності IP-камер для  відеоспостереження за тунелями в  Норвегії

Збільшення потужності і пропускної здатності IP-камер для відеоспостереження за тунелями в Норвегії

Архітектури управління розподіленою мережею використовуються для систем управління тунелями, рухом, відеоспостереженням, системами пожежної сигналізації та вентиляції при зборі декількох даних датчиків, таких як детектори транспортних засобів, аварійні телефони VoIP, видимість та інші датчики. Компактні високопродуктивні Ethernet-комутатори забезпечують резервування мережевих підключень. До відкриття нового тунелю в Норвегії мали бути завершені всі необхідні заходи безпеки і перевірка обладнання. Було потрібно, щоб інженери з управління трафіком могли відстежувати стан трафіку через інтернет в режимі реального часу. Оскільки загальна відстань мережі перевищує 100 км, потрібно відправити велику кількість даних з високою надійністю та точністю передачі, необхідно вирішити проблему пропускної здатності і відстані. Оскільки максимальна дальність дії мідного кабелю Ethernet становить близько 100 метрів, єдиною альтернативою для кільцевої топології було використання одномодового оптоволокна, що забезпечує надмірність мережі і передачу даних назад в центр управління для подальшого аналізу.

Ще однією необхідною вимогою норвезьких інженерів була надійна мережа з швидким відновленням у разі збою вузла. Через велику кількість модулів, оснащених системою, таких як датчики швидкості, датчики диму, датчики температури, інформаційне табло PIS LED, IP-камера PoE для моніторингу реального відео. Надійна і швидка мережа була необхідна для системи голосового мовлення, IP-телефону PoE, системи розпізнавання номерних знаків і управління світлофором.

Іншою важливою вимогою було цілодобове відеоспостереження. Безперервне спостереження за тунелем у поєднанні з суворими умовами експлуатації потребувало високотехнологічної, інноваційної та «інтелектуальної» системи Ethernet-пристроїв і камер. Очікується, що система буде підтримувати широкі температури. Оскільки все обладнання буде встановлено на відкритому повітрі, весь механізм повинен бути в змозі протистояти суворим умовам навколишнього середовища. Зазвичай стандартні PoE-комутатори підтримують тільки 15,4 Вт, що досить для фіксованих IP-камер. Однак заплановані оновлення можуть включати потребу в PTZ-камерах високої потужності, для яких потрібно PoE + (25,5 Вт).

Рішення

Системний інтегратор в Норвегії вибрав промисловий комутатор Advantech EKI-7710E-2CPI в якості свого інтерфейсу, який має в собі 8 портів 10/100 RJ-45 і підтримує IEEE 802.3 af / at Power-over-Ethernet (PoE) порти Fast Ethernet + два комбінованих оптоволоконних порти Gigabit Copper / DFP (Small Form Pluggable).

EKI-7710E-2CPI - це повністю керований промисловий комутатор з широким діапазоном робочої температури від -40 до + 75 ° C. Кожен з портів Ethernet (порти 1 ~ 8) забезпечує потужність до 30 Вт для підключених пристроїв. Це позбавило від необхідності прокладати виділені лінії електропередач в місцях розташування камер. Крім того, EKI-7710E-2CPI підтримує моніторинг і настройку портів PoE через інтерфейс, як показано нижче. Адміністратори та оператори можуть контролювати енергоспоживання, напругу і температуру з інтерфейсу керованого комутатора.

Гнучка топологія мережі, як показано нижче, підтримує кілька мереж з двома кільцями з центру управління. Ідентифікатор кожного кільця підтримує один тунель і достатньо гнучкий, щоб його можна було розширити в майбутньому.

Волоконно-оптичні порти SFP підтримують автоматичне виявлення SFP у двох режимах 100 Мбіт / с або 1000 Мбіт / с, що забезпечує надійну установку.

Є багато переваг волокна:

  • Великі відстані до 120 км
  • Імунітет до електромагнітних перешкод (EMI)
  • Імунітет проти до електростатичного розряду (ESD) і стрибків напруги

Особливості

Клемна колодка у верхній частині пристрою підтримує подвійний вхід 24/48 В постійного струму. Реле й світлодіод несправності вказують на збій з'єднання при живленні 1 / живленні 2 або стан з'єднання на оптоволоконних портах SFP. Реле несправності — це вимикач, в якому нормальна функція замкнута, а несправність розімкнена. Адміністратори можуть використовувати ці функції в диспетчерській: світлодіод збою вказує на стан живлення і (або) стану оптоволоконного порту SFP, в разі збою живлення або оптоволоконних портів SFP загоряється світлодіод збою і SNMP може приймати рішення про пререриваня. Всі продукти серії EKI-7700 мають 5-річну гарантію. Все EKI-7710E-2CPI підтримують технологію швидкого розгортання ISM. Для абсолютно нового середовища інженери можуть додавати нові IP-адреси кожному комутатору, а потім відновлювати гнучку програмну функцію EKI-7710E-2CPI. В чинних середовищах інженерам необхідно перейти на нову прошивку за допомогою ISM для швидкого розгортання останньої версії прошивки на всіх своїх пристроях EKI-7710E-2CPI, просто виконуючи вказівки майстра.

Серія EKI-7700 з технологією PoE +

Функції PoE + відповідають стандартам IEEE 802.3 af / at для забезпечення електроживлення постійного струму через наявні мідні кабелі категорії 5 (або вище), одночасно підтримуючи потік даних Ethernet.

Щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання, виявлений ланцюг буде забезпечувати тільки ту потужність, яка дійсно споживається обладнанням через 8 портів IEEE 802.3 af / at PoE fast Ethernet + 2 комбінованих порти Gigabit Copper / SFP.

ПопереднійПідвищення безпеки транспорту за допомогою відеонагляду
НаступнийePolice: рішення для безпеки на дорогах