Підвищення безпеки транспортних засобів з допомогою мобільного відеонагляду

Підвищення безпеки транспортних засобів з допомогою мобільного відеонагляду

Ринок автомобільного відеоспостереження змінюється і швидко розвивається завдяки новим технологічним досягненням. Одним з ключових компонентів цієї галузі є рішення з IP-камерами, яке переходить з традиційних аналогових на IP-рішення. Окрім IP-камер, ще одним ключовим елементом є мобільні комп'ютери NVR (Network Video Recorders). Рішення для мобільних мережевих відеорегістраторів пропонують високу якість, гнучкість, масштабованість, простоту встановлення і сумісність зі змінюваними та критичними потребами клієнтів. Вони підвищують особисту безпеку і попереджують вандалізм.

Задача

Основними вимогами мобільних відеорегістраторів є надійність, широкий діапазон робочих температур, компактна і міцна конструкція із можливістю бездротового зв'язку (WiFi / 3G / 4G). Для підключення до IP-камери обов'язкова наявність PoE (Power over Ethernet). Це дозволяє використовувати один кабель як для передачі даних, так і для подачі електроенергії на пристрої, що спрощує встановлення і скорочує кількість кабелів, не забуваючи про можливості перегляду відео в реальному часі, запису і повільної відеоаналітики.

Рішення

Модульний вбудовуваний комп'ютер Advantech ARK-2250V без вентилятора для транспорту з розширюваною механічною конструкцією. Він ідеально підходить для складних системних вимог ринку транспортних засобів і рухомого складу. ARK-2250V оснащений процесорами Intel Core i5 / i7 6-го покоління, що забезпечують необхідну обчислювальну і графічну потужність для простого виконання перекодування відео в реальному часі. Підтримка двох каналів пам'яті допомогає оптимізувати ефективність програмного перекодування, також доступні різноманітні варіанти виводу на дисплей аж до Ultra HD.

Транспортна сертифікація

Для забезпечення стабільної роботи транспортних систем в суворих умовах, продукція сертифікована E-mark, EN50155, EN50121, IEC 61373 чи 5M3. В залежності від різноманітних сценаріїв використання максимальна робоча температура може досягати -40 ~ 70 ° C з системою охолодження без вентилятора.

Гнучкі додаткові конфігурації

Оскільки кінцеві користувачі стикаються із різноманітними вимогами до обладнання, транспортні рішення забезпечуються гнучкими додатковими конфігураціями. Для виконання задач відеонагляду системи можуть забезпечувати до 8 портів PoE для підключення IP-камер через один кабель, що дозволяє клієнтам зекономити час та гроші на установці. Для автомобільних інформаційно-розважальних серверів системи можуть розширити бездротовий зв'язок для задоволення вимог WiFi, 3G чи LTE.

Інколи зберігання є критичною проблемою для мобільних пристроїв, і через зовнішнє використання запис даних / відео може продовжуватись до 15/30/60 днів, тому ARK-2250V надає різні конфігурації SATA, такі як 1 x mSATA + 1x SATA чи 1x mSATA + 2x SATA.

ПопереднійНадійність і достовірність передачі даних
НаступнийЗабезпечення високої пропускної здатності і потужності для IP-камер